LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
EP ledolezení Finsko (24.02)
AIX Ádr Boulder Session 2018 (24.02)
BigWall Open 2018 (24.02)

Žebříček
Cesty:
10.Fajkoš 10991
11.Šindel 10847
12.Mrázek 10697
Bouldry:
10.Budinsky 10200
11.Volf 10175
12. 10125
Hory:
30.Ondrášek 1797
31.Čáň 1776
32.Lazar 1766

Výsledky
SP ledolezení Jižní Korea (09.02)
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Mistrovství ČR rychlost (16.12)

Deníčky
4393 lezců
668612 cest
Nové přelezy:
Artisans 7c+
De Picos P 8b
Mishi 8a
Il Mistico 7c+
Život Ve S 8A/8A+
Joe Blau 8c+
Bakhiti Yo 8+/9-
L´ame De M 7b+
FFMeuh 7c+
Baleine So 7c

Stěny
K2-Poprad - Poprad
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4
Boulder HO Domažlice - Domažlice

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Liberec - Liberec 1
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

5. kolo Rock Point Boulderzávody Teplice/Metují

on line report

Martin Stráník a Petra Růžičková vyhráli dnes 5. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu dospělých v Teplicích nad Metují. Druzí byli Jakub Jedlička a Edita Vopatová, 3. Jakub Lyčka a Eliška Vlčková.

Výsledky finále mužů:
1. Martin Stráník (3 topy, 4 zóny)
2.Jakub Jedlička (1t, 4z)
3. Jakub Lyčka (1t, 3z)
4. Jan Jeliga                   
5. Martin Dvorský                 
6. Olin Klapal             
7. Rishat Khaibullin     
8. Štěpán Stráník                   
9. Jan Chvála       
10. Jakub Konečný     
11. Michal Uhříček               
12. Jakub Skočdopole
13. Martin Šifra

Martin Stráník

Martin Stráník finále


Petra Růžičková

Petra Růžičková finále


Jakub Jedlička

Jakub Jedička finále


Edita Vopatová

Edita Vopatová finále



Jakub Lyčka

Jakub Lyčka


Eliška Vlčková finále

Eliška Vlčková


Výsledky finále žen:

1. Petra Růžičková (2 topy, 4 zóny)
2. Edita Vopatová (2t, 3z)
3. Eliška Vlčková (1t, 3z)
4. Dominika Dupalová           
5. Kateřina Zachrdlová                                 
6. Daniela Kotrbová                               
7. Eliška Novotná                                                          8. Natálie Tužová

publikum finále muži

Finále muži


Finále muži

Finále muži


publikum finále ženy

Finále ženy


Podrobné výsledky
finále Muži
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, High Point, SherpaFood, HKChoceň CZE 3 4 4 9 0 6 1 1 1 1 2 1
2 Jedlička Jakub LKP, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE 1 1 4 11 0 6 1 1 0 1 0 3
3 Lyčka Jakub Družba Ostrava, Aguglia CZE 1 1 3 5 0 0 1 1 0 3 0 1
4 Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE 1 2 3 5 0 0 2 2 0 1 0 2
5 Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE 1 2 3 7 0 0 2 1 0 4 0 2
6 Klapal Olin TR Walls CZE 1 3 2 4 0 0 3 2 0 0 0 2
7 Khaibullin Rishat KAZ 1 4 3 5 4 2 0 1 0 2 0 0
8 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, LUJS a HK Choceň CZE 0 0 4 9 0 3 0 1 0 1 0 4
9 Chvála Jan HK Polička, Ocún, AIX CZE 0 0 3 4 0 0 0 1 0 1 0 2
10 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 0 0 3 7 0 0 0 1 0 1 0 5
11 Uhříček Michal HO SK Prostějov/Hidetaka Omice CZE 0 0 2 3 0 0 0 1 0 2 0 0
12 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 0 0 2 7 0 0 0 2 0 0 0 5
13 Šifra Martin HK Lanškroun, Saltic CZE 0 0 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0


finále Ženy
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Růžičková Petra Prostějov/HUDY, Move Holds, FotoSkoda, FotoPv, Midori CZE 2 2 4 7 0 1 1 1 1 1 0 4
2 Vopatová Edita Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz CZE 2 3 3 3 1 1 2 1 0 1 0 0
3 Vlčková Eliška Ocún, AIX, Big Wall CZE 1 2 3 5 0 2 0 1 2 2 0 0
4 Dupalová Dominika Lokalblok CZE 0 0 4 9 0 3 0 1 0 1 0 4
5 Zachrdlová Kateřina CZE 0 0 3 3 0 1 0 1 0 1 0 0
6 Kotrbová Daniela BigWall, Midori CZE 0 0 3 5 0 2 0 1 0 2 0 0
7 Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE 0 0 2 11 0 0 0 5 0 6 0 0
8 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 0 0 1 3 0 0 0 0 0 3 0 0





Odpoledne lezli kvalifikaci muži. Do finále postoupili:
Martin Stráník, Jan Jeliga, Jakub Lyčka, Rishat Khaibullin (KAZ), Jan Chvála, Michal Uhříček, Štěpán Stráník, Jakub Skočák Skočdopole, Martin Dvorsky, Jakub Konečný, Martin Šifra, Jakub Jedlicka, Olin Klapal

Z dopolední ženské kvalifikace předtím postoupily do finále:

Petra Růžičková, Edita Vopatová, Daniela Kotrbová, Katty Zachrdlova, Eliška Vlčková, Dominika Dupalová, Eliška Novotná a Natálie Tužová.

Výsledky kvalifikace
Muži
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, High Point, SherpaFood, HKChoceň CZE 5 9 6 8 1 0 1 1 3 3 1 1 1 3 1 1
2 Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE 5 13 6 10 1 6 1 1 3 3 1 1 2 0 2 2
3 Lyčka Jakub Družba Ostrava, Aguglia CZE 5 15 6 11 2 0 2 2 2 3 1 2 2 6 2 2
4 Khaibullin Rishat KAZ 4 7 6 8 2 0 1 2 1 0 1 1 2 2 1 2
5 Chvála Jan HK Polička, Ocún, AIX CZE 4 7 6 9 1 2 2 2 1 0 1 1 2 0 2 2
6 Uhříček Michal HO SK Prostějov/Hidetaka Omice CZE 4 8 6 9 2 0 1 1 1 1 1 1 3 0 1 5
7 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, LUJS a HK Choceň CZE 4 8 5 7 0 0 2 2 2 4 1 1 1 0 1 1
8 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 4 12 6 12 4 0 1 1 2 7 1 1 3 0 1 3
9 Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE 3 5 6 8 2 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 3
10 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 3 5 5 6 0 0 1 1 1 0 1 1 2 0 1 3
11 Šifra Martin HK Lanškroun, Saltic CZE 3 6 6 9 1 0 2 2 1 0 1 2 2 0 2 2
12 Jedlička Jakub LKP, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE 3 6 5 9 3 0 1 1 0 0 1 2 3 0 1 3
13 Klapal Olin TR Walls CZE 3 7 5 7 1 0 1 1 0 0 1 1 2 0 2 5
14 Šolc Jan move HOLDS, move climbing, ON_OFF Productions CZE 3 8 5 12 4 0 1 1 0 0 2 3 2 0 3 4
15 Běhounek Michal Lezecká akademie, BoulderBar, Patagonia, Namche CZE 3 11 5 7 2 0 1 1 0 0 1 1 2 0 1 9
16 Kliger Petr Žacléř, Singing rock, Saltic, TBTraining CZE 3 11 4 7 0 0 1 1 2 0 1 6 0 0 3 4
17 Chytil Martin Ho SVČ Lipník nad Bečvou, Triop, Climbing technology CZE 3 11 4 8 0 0 3 6 0 0 1 3 2 0 2 2
18 Urbášek David HK Lanškroun CZE 3 16 3 6 0 0 1 1 0 0 1 8 0 0 4 7
19 Pařil Richard BoulderBar CZE 3 17 6 19 3 0 5 5 5 0 1 2 1 0 4 10
20 Kendík Jan Directalpine, HO Komorní výtah CZE 2 2 5 10 0 0 1 1 4 0 1 1 3 0 1 0
21 Novák Jan TJ Sparta Kutná Hora, Wild Country CZE 2 3 5 9 0 0 2 2 2 0 1 1 3 0 1 0
22 Horáček Zdeněk ON_ OFF Productions CZE 2 4 4 8 2 0 1 2 0 0 3 0 0 0 2 2
23 Skála Lukáš VirginGrip CZE 2 5 5 14 0 0 3 3 3 0 2 2 3 0 3 0
24 Střílek Vladimír HK Polička CZE 2 6 5 12 0 0 2 3 5 0 1 3 2 0 2 0
25 Pochman Štěpán lezecká akademie, boulder bar CZE 2 6 3 8 0 0 3 4 0 0 3 0 0 0 2 2
26 Lukášek Tomáš HO Komorní Výtah, Directalpine CZE 1 1 3 7 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 4 0
27 Koníček Cyril Alfa Brno CZE 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Trojan Vojtěch Scarpa, Baterca CZE 1 2 5 6 0 0 1 0 1 0 1 2 2 0 1 0
29 Švec Martin HO SK Prostějov CZE 1 2 5 8 1 0 1 2 0 0 2 0 1 0 3 0
30 Řitička Ondřej HIDETAKA CZE 1 2 3 10 0 0 2 2 0 0 5 0 0 0 3 0
31 Zemčík Matěj CZE 1 2 2 5 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 4 0
32 Kubíček Jan CZE 1 2 2 7 5 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Hlinka Ondřej Lanovka CZE 1 2 2 9 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 7 0
34 Hašek Ondra HO Komorní Výtah CZE 1 3 5 20 7 0 3 3 0 0 2 0 5 0 3 0
35 Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE 1 3 3 10 2 0 3 3 0 0 0 0 0 0 5 0
36 Karban Filip Experts_Weather CZE 1 3 2 11 0 0 0 0 0 0 2 3 0 0 9 0
37 Machatý Ondra CZE 1 16 1 11 0 0 11 16 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Mlejnek Jan Experts_Weather CZE 0 0 3 5 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 1 0
39 Sedláček Tomáš Restday CZE 0 0 3 8 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
40 Muráň Dalibor Colich, Lezetop Písek CZE 0 0 3 16 0 0 4 0 6 0 6 0 0 0 0 0
41 Damašek Jan Carat CZE 0 0 2 11 0 0 1 0 0 0 0 0 10 0 0 0
42 Haas Jakub CZE 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
43 Souček Marek CZE 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
44-45 Podoba Peter HO Pohodička Slaný CZE 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
44-45 Sekyra Daniel CZE 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
46-57 Mikulenka Vojtěch Onyx CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Chvojsík Petr CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Hájek Jiří DDM Duha Ústí nad Orlicí CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Barchánek Michal GVP CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Vyhnal Michal Horoguru CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Lintymer Pepa HO Pohodička CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Janeček Michal Boulder Nová Lesná SVK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Reblan Štefan HO Bordeaux CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Dlouhý Tomáš notorwomic CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Zlatník Pavel HO Vrchy CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Pirkl Jiří HOVRCH CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Hrabec Lukáš CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

kvalifikace Ženy
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Růžičková Petra Prostějov/HUDY, Move Holds, FotoSkoda, FotoPv, Midori CZE 6 7 6 7 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1
2 Vopatová Edita Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz CZE 6 15 6 15 2 2 1 1 7 7 1 1 2 2 2 2
3 Kotrbová Daniela BigWall, Midori CZE 5 10 5 7 0 0 1 1 1 1 2 2 2 5 1 1
4 Zachrdlová Kateřina CZE 5 10 5 10 3 3 1 1 4 4 1 1 0 0 1 1
5 Vlčková Eliška Ocún, AIX, Big Wall CZE 4 12 4 7 0 0 1 1 4 8 0 0 1 2 1 1
6 Dupalová Dominika Lokalblok CZE 3 3 5 6 0 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 1
7 Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE 3 5 4 5 0 0 1 1 1 1 2 0 0 0 1 3
8 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 3 7 4 9 0 0 1 1 0 0 2 0 4 4 2 2
9 Bílková Karina Adidas, Lokalblok CZE 2 2 4 11 0 0 1 1 7 0 0 0 2 0 1 1
10 Pivoňková Katarína HO METROPOL, Košice SVK 2 2 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1
11 Vajcová Štěpánka CZE 2 3 4 6 0 0 1 1 0 0 3 0 1 0 1 2
12 Klemšová Lucie CZE 2 4 4 10 0 0 1 1 0 0 4 0 2 0 3 3
13 Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE 2 6 4 9 0 0 2 2 0 0 3 0 3 4 1 0
14 Kaletová Tereza Tendonblok Ostrava CZE 2 10 2 5 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 3 7
15 Šebestíková Anna CZE 1 1 2 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 3 0
16 Procházka Nina Rock Edge Prešov SVK 1 1 2 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 4 0
17 Šulcová Anna BigWall CZE 1 2 2 3 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0
18 Vyhnalová Hana Horoguru CZE 1 2 2 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 3 0
19 Vitáková Pavla CZE 1 2 2 5 0 0 1 2 0 0 0 0 4 0 0 0
20 Vašková Jana FCU CZE 1 2 2 6 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 5 0
21 Berčíková Marie CZE 1 3 2 3 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 1 0
22 Radouchová Anežka CZE 1 3 1 2 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Bartošová Nikola Green Trees Monkeys SVK 1 4 1 4 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Slunečková Karin --- CZE 1 8 1 5 0 0 5 8 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE 0 0 2 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5 0
26 Pavelcová Tereza Sokol ČB CZE 0 0 2 12 8 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Kořená Kateřina Družba Ostrava CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Miltrová Barbora HO Pohodička Slaný CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Hujová Kateřina CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Houdová Gábina HO Pohodička Slaný CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Kobelová Martina HO Start, Družba CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Zemánková Kateřina HO Pavoučci Liberec CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Kučerová Veronika HoSport CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Kalová Michaela CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bližší detaily máme v on line reportu níže.

Z kvalifikace mužů:

ČP boulder Fesťák


ČP boulder Fesťák 2017 Martin Stráník


Sestřih videa z ženské kvalifikace:




Začátek byl o hodinu zpožděn, protože byla mokrá stage kvůli noční bouřce.



Budeme aktualizovat...

sth   [úpravy] 22:00 26.08.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Online?17:34:41 26.08.2017
Zdravím, Dnešní Teplice nejsou někde k vidění online? Děkuji
Tomodpovědět 
 Re: Online?18:55:58 26.08.2017
Taky by mě to zajímalo, nikde jsem to nenašel. Díky
Losikodpovědět 
  Re: Online?19:45:56 26.08.2017
Video online tentokrát nedělali.
 Standaodpovědět 

 přenos20:08:19 27.08.2017
Velká škoda, že nebyl přenos. Moc to nechápu.

A největší škoda, že nebylo letos komentované aspoň MČR. Vloni byl komentátorský výkon jeden z nejlepších, možná nejlepší, co jsem kdy slyšel. Dost jsem se zasmál. Před borcema, co to komentovali, klobouk dolů. Borci - klobouk dolů! Doufám, že si to komentování ještě někdy zopáknete
odpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

Fasádní Servis
Fasádní Servis® hledá spolupracovníky do týmu pro Čechy a Moravu.


 Foto dne:

Walk the line, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (124771)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější bouldery:
Little Angel 6A+ Tábor - Lužňák
Úvodní Pochod 6B Labák - Pravý Břeh
Tajemství Zdi 7A Pískový Vrch
Rock Me Amadeus 7B+ Töpfer
Ninja Skills 8B+ Sobrio
Nově komentované:
Il Mistico Senza Dio 7c+ La Gola
Joe Blau 8c+ Oliana
Evil Lurks Behind... 7c+ Custonaci
Evil Lurks Behind... 7c+ Custonaci
Gecko 6c+ San Vito Lo Capo

 Nově v diskusi:
Re: Čelovka | Re: stan | Čelovka | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku |

 Nové komentáře:
Re: ČSL v Montaně | Paráda | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně | Re: ČSL v Montaně |

 Kde to vře:
VV ČHS: změna hlasování na VH, nepřijetí ČSL do ČHS atd. (56)
Pod Nuselským mostem v Praze má vzniknout velká lezecká stěna (47)
Pirmin Bertle: odmítám shození Meiose z 9b na 9a+ od Adama Ondry (44)
Film o rychlovýstupech Kiliana Jorneta na Everest bez kyslíku (20)
Adam Ondra a jeho cesta k 1. světovému 9a+ na flash (19)
Výstupy roku: Mára Holeček se Zdeňkem Hákem a Adam Ondra (17)
Adam Ondra vylezl další novou cestu za 9b (15)
Vnitřní motivace a lezení (11)
Lezení v Poříčí nad Sázavou (11)
Adam Ondra dal 9a+ flash, jako první v historii (10)

 Nově v inzerci:
La sportiva G2 | Prodám LS Olympus Mons EUR 47 | lana a sedak | Přilba Salewa Vert L/XL bílá - NOVÁ | dřevěná posilovací deska | parťák na stěnu Lbc | ŠROUB do ledu Raveltik | 145-150 cm | Boty Scarpa Spirit 3 | Lezení SmíchOff |

 Anketa:
Jak funguje váš HO?
 Pravidelné časté akce 
 1071 
 Akce jednou za měsíc 
 596 
 Akce párkrát ročně 
 638 
 Jen výroční schůze 
 588 
 Co je to HO? 
 737 


Cestovní pojištění objednejte na Srovnejto.cz.
Mají přímo sekci cestovní pojištění na hory.
 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.