LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hrdinů jsou plný hřbitovy.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Selçuk

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Turecko
 Kraj 
Egejská riviéra
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport, trad
 Jištění 
nýty, bh
   
 Okolní oblasti
 Bafa Golu
 Kaynaklar
 Sarikaya

 Přístup 
Na jiho východ od známého výletního místa Selçuk. Kde jsou jedny z nejznámějších řeckých památek Ephesos. Oblast se nachází u silnice D550.

Doprava po silnici
Stoupání je 60 km od Izmir v Kalealtı. 58 km od města Selcuk pomocí starého způsobu postupuje k vidlici na levé straně uvidíte probíhající Belevi. "Chystáme se volí tuto cestu čerpané žlutě na mapě Belevi křižovatce silnice odbočit vlevo a po 200 metrech vlevo, je rozdělen na dvě části. Stará silnice na levé straně není v pořádku, měli byste pokračovat v Belevi centra. 1 km. Po železniční úrovni přechodu brána se rozsvítí. 100 m poté, co prošel na úpatí horského pevnosti Hemzemini přijde Goat. Ale musíte mít na levé straně, kde cesta bude pokračovat směrem doprava. Po 1,5 km uvidíte po levé straně údolí volal Kalealtı 2. 700 m dále budete pohybovat, jak uvidíte údolí říkáme Kalealtı 1. Polní cesta směrem doprava se dostanete do blízkosti skal 15m. 5 km od města Selcuk Playground rozcestí Climbing Kalealtı Belevi je 16 km daleko. Zahrada stoupání pokračuje až do odbočky Belevi Kalealtı Téměř všechny zpevněné silnice.
 Popis oblasti 
Nová oblast, s velkým potenciálem.

 

Kalealti


   Název  Klas.  Charakter     
1. Česká6+položenátechnika
Amor De Tábor6+položenátechnika
Eşkiya Yatağı5+položenátechnika
Kömürcü Çırağı5+položenátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.