LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Agiofarago

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Řecko
 Kraj 
Kréta
 Materiál 
vápenec
   

 Přístup 
Rokle se nachází mezi klášterem Odigitrias a Kali Limenes. Přístup přes "Moni Odigitrias": od Herakleion na severu pokračovat na Moires na jižní straně ostrova. Od moires Tou po silnici do "Petrokefali", "Sivas", "Listaros", "Moni Odigitrias". Kolem klášterní budovy a pokračujte po štěrkové cestě která klesá k jiuh. Po 5 km odbočit vpravo, značeno "Agiofaraggo", a úzkou cestou dále dokud se nedostanete na dno řeky. Potom pokračujte úzkou cestou další 2 km až se dostanete na konec cesty s ostnatým drátem před vámi. Odtud dolů do kaňonu až k moři. Mapa ukazuje cestu ke klášteru Odigitrias, je to první způsob, jak navštívit Agiofarago.
 Popis oblasti 
Nejjižnější lezecká oblast na Krétě, je Agiofarago.

Oblast je charakteristická je skála, což je úžasné, spolu s kombinací lezení, plavání a chůze. Většina tras (více než 150) jsou uvnitř propasti s nejstarším nacházejících se na pláži nebo v blízkosti pláže. Zde najdete některé z nejtěžších cest na Krétě, až 8c +, od jednoho do několika hřišť. Existuje jen několik nižší než 5c, kde většina z nich jsou kolem 6a/8a. Téměř 90% z horolezeckých cest jsou vybaveny a budete potřebovat pouze expresky a 60-70 metrů z jednoho lana opakovat. Z uvedeného vyplývá, že je také mnoho, kde je přírodní kotvy použít. Ti jsou obvykle první cesty v oblasti otevřen v pozdních 80s.Místo je nádherné a se vám bude líbit lezení a koupání v jednom z nejkrásnějších míst nejen na Krétě, ale také v Řecku!

Kde se ubytovat

V létě můžete spát i bez stanu, ale v zimě s stan nastavení je, samozřejmě, doporučujeme, aby si více vaše noc. Jste zvyklý najít něco uvnitř propasti, takže být připraveni nést hodně vody, zvláště pokud se chystáte tam v létě.

 

Hezbollah


   Název  Klas.  Charakter     
Asana6b+kolmávytrvalost1
Botellon7apřevislávytrvalost1
Hezbollah L17apřevislávytrvalost1
Jacques Mesrine L28a+převislávytrvalost

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.