LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Dahlet Qorrot

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Malta
 Kraj 
Malta - Gozo
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport
 Jištění 
nt. + sl.
   
 Okolní oblasti
 Mgarr Ix-Xini
 San Blas

 Přístup 
Z Naduru jeď směrem na značený Dahlet Qorrot. ll-Mixta jeskyně je na levé straně, když klesáte k Dahlet Qorrot, přímo naproti nízké cihlové zdi se zelenou kovovou bránou na pravé straně silnice. Kamenné schody vedou na cestu do na dno jeskyně. Tahanice se zřizuje ot jeskyně pak přes plošinu trending N vede na vrchol skály a slaňování přístup do oblastí, White Tover a Pigeon Chimmney. Přistupovat k MOŘI tacing oblastí ode dna, přiblížení jako předtím, ale pokračujte kolem přelomu doprava a zaparkujte na mýtině. Jděte po betonové cestě v lokti tahu mezi polys. Strike Lover suché kamenné stěny a balvany Pigeon Komín (zřejmé trhliny v clitt) po oranžových teček a kamennými Cairns. Blata daňových Xalati je obrovský rozkol blok za sebou a rybník dál po cestě. Udělejte cestu k R Xalati přes suché kamenné zdi a balvany k dosažení spodní části stěn z Bílé věže. Pozor Tor propasti XV skrytý podle zarostlé keři.
 Popis oblasti 
Kvalita oblasti


North East ot Nadur je bílý vápenec sráz který má výhled na malou zátoku Dahlet Qorrot. Tento útes je temný a chladný, takže je ideální Tor teplejší teploty, zatímco šumivé tyrkysové a modré Středozemní moře nabízí lákavou kulisu lezeckých denní aktivity. Balvany a samostatně stojící bloky vrh základně clitt.


Takže tar existují prohlídka hlavního lezecké plochy rozvinuté - il-Mixta jeskyně, Blata daňové Xalati, Pigeon Komín a Bílá věž. Pigeon Komín oblast je pojmenována po snadnému komínové trase, která rozděluje rizalit, původně sólovanému Stevie l-laston v jeho dětství. Bílá věž je obrovská samostatný blok, který vydry jedinečné (pro maltské ostrovy) komínových tras, které zaplnit mezeru mezi blokem a hlavním průčelím. Stěny vpravo od věže jsou strmé a převislé, někdy nečekaně Juggy au jiných složitých a technických. Kvalitní tvrdé trasy lze nalézt zde. dále vpravo


Další unikátní trasa vydry styl Yosemite sokolíku až nepravděpodobný ostrý štikozubce obecného dosáhnout vrcholu. Rozmanitá, strmé a zajímavé lezení!


 

Il-mixta Cave Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


White Tower


   Název  Klas.  Charakter     
Back Door Betty5ckolmátechnika
3Stuffed Starfish6a1
13Smack The Crack6b1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.