LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Urduliz

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Španělsko
 Kraj 
Basque Country
 Materiál 
žula
   
 Okolní oblasti
 Ramales
 Villanueva de Valdegovia

 Přístup 
Bilbao budete mít dálnici do Baracaldo a pak se dualcarriegway na Getxo, kde si vzít na cestu do Plentzia, když dorazí na Sopelana vzít na cestu do Urdúliz, když dorazí mít první silnice hned po překročení úrovně vlak, pak mít cesta na levé straně kostela a sledovat jej až do konce, kde najdete parkovišti a útes.

Můžete přijet untherground od Bilbao jen tabule v každém nádraží a hlavou pro Urdúliz v 1. linii, když dorazí přes přejezd a odbočit vpravo po několika minutách se dostanete do kostela, kde se dáte doleva, odkud můžete vidět útes, jen po silnici do kopce a jste tam.
 Popis oblasti 
Lezení se provádí ve starém lomu, kde najdete svislé a převislé cesty s několika trhliny, stěny jsou zcela prázdné vypadající s malým drží i staré úspory. Je zde kolem 70 cest. Po poklopených chytech a kapsách, tam jsou některé boulderů kolem aswell, je také Začátečníci prostor vedle malého kostela v horní oblasti útesu. Stupně jít od F3 8a, ale hlavně na trasách F6A a F7A range.All jsou přišroubovány některé trasy mají nějaké staré pochybné vypadající šrouby, všechny cesty jsou vybaveny pro abseil.You mohou najít vodu ve velkém kostele na cestě do skaliska, je zde také bar zde pro lezení po pivo a v létě vaří krásný pečené kuře! existuje několik krásných pláží kolem tohoto útesu s některými slavnými surfování přestávky pouze 10 minut jízdy autem!

 

Urduliz Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.