LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Grotti

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Itálie
 Kraj 
Jižní Itálie
 Materiál 
vápenec
 Klasifikace 
300 cest
   

 Přístup 
Grotti leží zhruba 100 km východně od Říma. Pokud se dostanete ze severu, vedete do Rieti. Odtud pokračujte směrem na Aquila a okamžitě odbočte vpravo na Valle del Salto a po 8 km se dostanete na Grotti. Před vstupem do této malé vesnice rozdělíte diskrétně vlevo u loveckého obchodu. Odtud choďte po klecích do pera (10min). Pokud přijedete z jižní strany, opusťte A24 na výjezdu do Valle del Salto a pokračujte podle značek Rieti do Grotti - GROTTI ALTA se v letním období po 1600 stane ve stínu.

Pro přístup k GROTTI BASSA postupujte podle těchto informací:

Od Rieti projděte město "CASETTE". Po mostě přes řeku odbočte vlevo a zaparkujte. Vstupte do rudimentární železné brány a pokračujte po stezce napravo, projděte bezpečnostní sítě a dostanete se na útes u cesty Ježíše. Stín do 12.00 v létě. V zimě jsou hodiny slunečního svitu málo, od 1030 do 1430. Pokud jste přišli z A24 / A25, postupujte podle pokynů pro GROTTI ALTA (výše) a pokračujte směrem k RIETI. po ukončení plotu před levým ohybem zaparkujte auto.
 Popis oblasti 
Velkolepý kapsový konglomerát. Levý sektor se přemění na konglomerátní vápence. Dobře umístěné lepené šrouby na bázi pryskyřice zajišťují, že nebudete vybírat příliš mnoho leteckých mil!

Grotti je obrovský a nebudete muset zastavit na trase. Někdy jsou kapsy bolestivě ostrý, natolik, že jsou povinné odpočinout, aby se pokožka zotavila. Stačí ten správný okamžik k zastávce u Ferentilla, pouhých 40 minut od Rieti!

V okolí nejsou žádné kempy (nejblíže v Fiumata). K dispozici je nový B & B zřízený před několika měsíci (jul2012).

Pokud máte kempování, můžete strávit noc v Piazza delle Feste, 100m od centra Grotti. Alternativou je najít levné ubytování v nedalekém Rieti

 

Grotti Alta Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.