LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Oszoly - Ozsoly

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Maďarsko
 Kraj 
Fejér
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport
 Jištění 
nt.
 Klasifikace 
230 cest
   
 Okolní oblasti
 Kis-Gerecse
 Tardosbánya

 Přístup 
Příjezdem z Budapešti autem po dálnici M1 pak projděte Zsámbék, Szomor a Bajna. Od Bajny směřujte k Nyergesújfalu a odbočte vlevo asi 4 km směrem na Pusztamarót. Projděte kemp Pusztamarót na nečisté cestě a zaparkujte na křižovatce, kde se vyskytuje asfaltová silnice.

Postupujte po hikihg stezce označené modrou značkou do lesa a po cca 800 m odbočte vpravo u balvanu o velikosti malé chatky. Projděte vpusť a vydejte se na druhou stranu, abyste dosáhli Anonymní zdi, nejvýchodnějšího konce lomu.
 Popis oblasti 
Tento krásný lom se nachází v severní části pohoří Gerecse, v blízkosti cesty běžecké turistické stezky označené známým modrým a vhhitem znamením. Kamenolom, známý svými úžasnými převisy, je Mekkou pro nejnavštěvovanější maďarské sportovní lezce. Přestože je domovem většiny nejobtížnějších maďarských sportovních lezeckých cest a má reputaci, mnohé z 200 tras a variant v Kis-Gerecse jsou snadné a dobře osazené.
Různé sektory jsou rozptýleny o dobré cestě od sebe, někteří z nich v skrytých lokalitách; skvělé pro ty, kteří rádi vycházejí davu.
Tato vysoce kvalitní skála je vyvíjena a udržována s příkladnou péčí členů Gerecse Sziklamaszó Sportegyesu'let pod odborným vedoucím / p 'Ferenc Bubb a Ervin Nagy. Kamenolom je chráněná lokalita V oblasti ochrany přírody Gerecse je 50 stoupání povoleno jen za podmínek uvedených v povolení, které vydal úřad státní správy Györ-Moson-Sopron.
Další užitečné informace jsou k dispozici na adrese www.gerecse. com.

 

Berda-Pineho Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Óvoda Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.