LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
32.Novák 10309
33.Čech 10303
34.Romanovský 10284
Bouldry:
32.B 9150
33.Štumpolt 9100
34.Bradáč 9078
Hory:
24.JPPP 2485
25.Lavička 2452
26.Nešťák 2357

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4716 lezců
770697 cest
Nové přelezy:
Rozsponka 8+/9-
Hot Knife 9/9+
Bob Budowi 9
Hitchhike 9/9+
Intensivst 9/9+
Herr Kules 9/9+
Kraftfeld 9/9+
Herkules 9/9+
Pumpgun 9/9+
Lonstar 9/9+

Stěny
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice
HO Jeseník - Jeseník
SOU technického - Frýdek-Místek

Prodejny
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

Lanex cup

Místo konání: Trutnov
Kategorie: závod mládeže
Typ: obtížnost
Datum: 23.11.2002
Koeficient: 0.00

Chlapci A

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Rozehnal Pavel1993HO Rebel, TriopTOP+TOP+4TOP+
2.Němec Miroslav1993HO Hejnice-LanexTOPTOP+618+
2.Němec Tomáš1994HO HejniceTOP+TOP+418+
4.Kučera Roman1993PardubiceTOPTOP+618
5.Hornák Matuš1993Sekho-Senica (SK)TOP+TOP+418-
5.Šourek Jiří1993BěcharyTOP+TOP+418-
7.Šanda jakub1993HO GekonTOPTOP+618-
8.Šifra Radovan1996LanškrounTOP+TOP+417+
9.Burda Matěj1996HUDY Sport Hřensko7+913,49
9.Kuře Matěj1994Yetticlub Trutnov1115+11,4
9.Švarc Martin1994Yetticlub Trutnov131510,99
9.Otta Vojtěch1994Ricochet - Trutnov131510,99
9.Kubina Šimon1995HSK-Benecko14-3+11,22
9.Pacina Honza1994HK Sokol BěláTOP+16+5,617

Chlapci B

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Pfeifer Pavel1991HKO Police n. Met.TOP+TOP+6,71TOP+
2.Šimůnek Filip1991PardubiceTOP+TOP+6,7120
3.Novotný Tomáš1991PardubiceTOP+TOP+6,7120-
3.Tesař Lukáš1992HO HejniceTOP+TOP+6,7120-
5.Šifra Martin1991LanškrounTOP+TOP+6,7119+
5.Dupal Krištof1991HO Alpin IVTOP+TOP+6,7119+
7.Kadlec Vítek1992PardubiceTOP+TOP+6,7119
8.Brejtr Tomáš1991Yetticlub TrutnovTOP+TOP+6,7119-
9.Kubina Matěj1992HSK-BeneckoTOP+TOP+6,7114
9.Rott Martin1992HO Alpin IVTOP+TOP+6,7114
11.Kačírek Jan1991Yetticlub TrutnovTOP+TOP+6,717
12.Vachel Jan1992HO HejniceTOPTOP+9,49
13.Němeček Petr1992Lanškroun16+TOP+9,87
14.Dupal Štěpán1991HO Alpin IV16TOP+10,25
15.Cinert Matěj1992Pardubice14+1115,49
15.Honzák Radek1992Yetticlub Trutnov5+11+15,49

Chlapci C

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Kovačík Jakub1989MKŠK Modra (SK)TOP+TOP+8,4TOP-
2.Hladík Jan1989Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,416+
3.Koza Standa1989Kadaň-HO ChomutovTOP+TOP+8,416
4.Slach Matěj1989Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,416(-)
5.Pecen Ondra1990Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,416-
6.Adámek David1989Kadaň-HO ChomutovTOP+TOP+8,415+
7.Dvorský Martin1989Ultraant PrahaTOP+TOP+8,415(+)
7.Tesař Jan1989HO HejniceTOP+TOP+8,415(+)
9.Fanta Petr1989HO Alpin IVTOP+TOP+8,415
10.Pavelek Petr1989HO Alpin IVTOP+TOP+8,415(-)
10.Novák Josef1989Yetticlub TrutnovTOP+TOP+8,415(-)
10.Skalický Jakub1989DDM-Česká LípaTOP+TOP+8,415(-)
13.Pavlíček Jakub1990PardubiceTOP+TOP+8,410+
14.Novák Matěj1989PardubiceTOP+TOP-11,9
15.Macháček Marek1990Yetticlub TrutnovTOP+1512,5
16.Karcol Jaroslav1989Pardubice11+TOP+13,1
17.Jelínek Ondřej1989HoubyTOP+14+13,3
17.Kádrle Martin1990Yetticlub TrutnovTOP+14+13,3
19.Našinec Zdeněk1989-TOP+1414,5
20.Šoltys Marek1990LK-Prachov131518,2
21.Jedlička Radek1990LK-PrachovTOP+1420,4
22.Pokorný Matuš1990LK-Prachov13+1421,5
23.Kalužný Ríša1989Yetticlub Trutnov121423
24.Moravec Petr1990Yetticlub Trutnov101423
25.Trenčianský Jan1990Kutná Hora8+1025

Chlapci D

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Fráz Tomáš1987HO Alpin IVTOP+TOP+7TOP
2.Tomanec Jakub1987HO JeseníkTOP+TOP+717
3.Kunc Michal1987Yetticlub TrutnovTOP+TOP+717-
4.Melichar Zdeněk1987HO HejniceTOP+TOP+716
5.Votoček Vojta1988Yetticlub TrutnovTOP+TOP+716-
6.Plzák Jan1987PardubiceTOP+TOP+713+
7.Honzák Jiří1988Yetticlub TrutnovTOP+TOP+711+
8.Tatera Lukáš1987HO Alpin IVTOP+TOP+711-
9.Hacura Jakub1987Hradec KrálovéTOP+TOP+79
9.Hurta Michal1987HO GekonTOP+TOP+79
11.Polišenský Pavel1987HO Rebel PustiměřTOP+TOP+78+
11.Lejsek Marek1988HO GekonTOP+TOP+78+
13.Jedlička Miroslav1987LK Prachov13-TOP+9,9
14.Krajcar Fanda1987Houby12+TOP+10,6
15.Kraclík Vojtěch1987Kadaň-HO Chomutov12+14-15
16.Velfl Lukáš1987Houby12+12-16,4
17.Školný Jakub1988Kadaň-HO Chomutov121316,7
18.Tříletý Petr1987HO Sokol Bělá Děčín1212+17,2
19.Hradecký Jiří19883.ZŠ Kom. TU8-5+18,5

Chlapci E

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1.Slouka Pavel1984LK PrachovTOP+TOP+9,519
1.Hacura Adam1985Hradec KrálovéTOP+TOP+9,519
3.Hovanec Stanislav1984HO Baník KarvináTOP+TOP+9,518
4.Drbohlav Lukáš1985HO Alpin IVTOP+TOP+9,518-
5.Mrázek Pavel1986HO Alpin IVTOP+TOP+9,517
5.Fröhlich Vojta1985HO Alpin IVTOP+TOP+9,517
7.Procházka Milan1986HO Alpin IVTOP+TOP+9,516-
8.Šolc Jan1986HKO Police n. M.TOP+TOP+9,512-
9.Bočarov Vasil1984HO Lokomotiva TUTOP+TOP+9,511+
10.Muráň Dalibor1985SPŠ LiberecTOP+TOP+9,511
11.Malošík Jan1985HO Baník KarvináTOP+TOP+9,510+
12.Daniel Jan1984HO Baník KarvináTOP+TOP+9,510
12.Štolc Filip1985HO GekonTOP+TOP+9,510
12.Staněk Jaroslav1986Yetticlub, SSARTOP+TOP+9,510
15.Profous Honza1984HoubyTOP+TOP+9,59-
16.Žigmond Martin1986HO Alpin IVTOP+TOP+9,57-
17.Drechsel1986HKO Police n. M.TOP+TOP+9,56+
18.Jüngling Martin1986HO Alpin IVTOP+14+13,4
19.Veverka Ondřej1984Houby13TOP+13,6
20.Trenčianský Vladimír1986Kutná Hora13019,7

Dívky A

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1. Kosinová Lucka1993DymokuryTOP+TOP+2,7419-
2. Pražáková Verča1993DymokuryTOP+TOP+2,7418+
2. Schlöglová Tereza1994HO LanškrounTOP+TOP+2,7418+
4. Chmelíková Tereza1993PardubiceTOP+TOP+2,7418-
5. Skalická Anna1993Yetticlub TrutnovTOP+03,87

Dívky B

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále  SF 
1. Kovačiková Dominika1991MKŠK-Modra (SK)TOP+TOP+4,39TOP+16
2. Kuhn-Gaberová Monika1992HO VrchlabíTOP+TOP+4,39TOP+15
3. Kolouchová Barbora1991HO Alpin IVTOP+TOP+4,3920
4. Burešová Kateřina1991HO GekonTOP+TOP+4,3919+
5. Burdová Adéla1992HUDY Sport HřenskoTOP+TOP+4,3919
6. Horká Ludmila1992HSK-Benecko TOP+TOP+4,3912+
7. Nallerová Michaela1991Triop ZlínTOPTOP+6,2
8. Gaborčáková Martina1991Yetticlub TrutnovTOP-TOP+6,63
9. Rázková Evelína1992Yetticlub Trutnov13TOP+7,23
10. Borůvková Míša1992Yetticlub Trutnov13TOP+7,23

Dívky C

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále  SF 
1. Marecsková Štěpánka1989HO JeseníkTOP+TOP+416-13-
2. Tomancová Zuzana1989HO JeseníkTOP+TOP+416-9-
3. Burešová Štěpánka  1990HO Gekon TOP+TOP+415+
3. Máchová Nela1990LK PrachovTOP+TOP+415+
5. Štrajtová Monika1989HUDY Sport HřenskoTOPTOP+5,615
6. Bímová Adéla1989HO Alpin IVTOP+15-6,415-
7. Mrštíková Veronika1990Yetticlub Trutnov13+TOP+6,511-
8. Šandová Debora1990HO GekonTOP+TOP+410+
9. Dudová Dita 1990 PrahaTOP+14+7,3
9. Santariusová Markéta1989HO GekonTOP+14+7,3
11. Hančová Jana1990Yetticlub Trutnov13+TOP-9,8
12. Skalická Viola1990 DDM Česká Lípa13+14+12
12. Bakičová Martina1989HO Gekon13+14+12
14. Vrbenská Michaela1990Pardubice11+14+13,4
15. Štrajtová Tereza1990HUDY Sport Hřensko13+1413,6
16. Semeráková Dáša1990Yetticlub Trutnov10-1416,2
17. Horká Kamila1989HSK Benecko10+13+16,5
18. Nekvindová Jana19903.ZŠ Kom. TU8+10+18,5
18. Řepková Nikola1990Triop – Zlín9+1018,5

Dívky D

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1. Bílková Karina1988Praha13+TOP+1,711
2. Dupalová Dominika1988HO Alpin IVTOP+141,79
3. Smolařová Lucka1987Houby13-135,67+
4. Borůvková Katka1987Yetticlub Trutnov13-14-47
4. Tomášková Bohuslava1987HO Rebel PustiměřTOP+14-2,37
6. Pecenová Zuzana1988Yetticlub Trutnov12+13+5,76
7. Procházková Věra1988HO Alpin IV1213+6,2
8. Fantová Hanka1987HO Alpin IV10+12-8,7
9. Trojanová Mariana1988HO Alpin IV12-108,9
10. Ramešová Olga1988HO Alpin IV8-12-9,2
11. Šlochová Lucie1987Triop Zlín6+9+11

Dívky E

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval.
1. 
 Kval.
2. 
 Kval.
Celk. 
 Finále 
1. Moravcová Linda1986Houby12+14-2,27
2. Kádrlová Romana1985Yetticlub Trutnov12+14-2,27-
3. Stárková Hana1986HO Gekon10+13+46+
4. Borůvková Lenka1986Yetticlub Trutnov13-14-1,46
5. Nedvědová Lenka1985HO Gekon10-135


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Grand Paradiso
 Databáze cest:
Všechny cesty (137704)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější bouldery:
Kill The Drama 6C+ Spřežka
Federer Košér 5B Blansko Sever
Interfréquence Tellurique 8A Fontainebleau
Musclorine 7C Fontainebleau
Spirito Indomito 8A+ Magic Wood - Averstal
Nově komentované:
Schwarzer Streifen 7- Frankenjura
Himmelreich 4 Totes Gebirge
SW-Verschneidung 5+ Dachstein
Polická VII Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: to je v klidu | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách |

 Nové komentáře:
Re: Rischat je prostě borec | Re: Dawn wall není s Honnoldem | Dawn wall není s Honnoldem | Re: Odvolání | Re: Za bouřky po řetězu | Re: Za bouřky po řetězu | Re: Rischat je prostě borec | Re: Pocasi na iOS? | Re: Trojboj jen jako test | Re: Proč nýty? |

 Kde to vře:
MS v lezení: kombinace - muži - finále (113)
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu: muži kvalifikace (80)
Pád na Rovišti (36)
Blesky v Tatrách zabily 5 lidí včetně jednoho Čecha (20)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 27 (15)
MS v lezení: kombinace - ženy - finále (14)
Klára Kolouchová: vylezla jsem na K2 (4)
36. ročník Fesťáku začíná dnes v Teplicích nad Metují (3)
Fesťák 2019 - výsledky filmové soutěže (2)
Boulder King 2019 (1)

 Nově v inzerci:
Seznámení | Rocktrip | Lezečky Scarpa Furia vel. 39 NOVÉ | Off | Práce při opravách věžových vodojemů | Úterý 27.8. | Materiál Korno | Nabízím spolujízdu do Švýcarska nebo Chamonix | Pondělí OFF 26.8. | Hledám parťáka na 5BV |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 902 
 správce oblasti 
 757 
 obec - město 
 879 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 926 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.