LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
TŘÍSCUP 2018- finále bouldrového kolotoče (30.03)
EP mládeže Voiron (07.04)
SP Meiringen (13.04)

Žebříček
Cesty:
22.Večeřová 10216
23.Gospoš 10194
24.Slezáková 10173
Bouldry:
22.Skočdopole 9500
23.Handlíř 9400
24.Pařil 9356
Hory:
3.Nikita 6157
4.Sika 5570
5.Polášek 5142

Výsledky
MČR v ledolezení na rychlost – Vírský cepín 2018 (10.03)
SP a ME ledolezení (02.03)
SP ledolezení Jižní Korea (09.02)

Deníčky
4425 lezců
676681 cest
Nové přelezy:
Hitchhike 9/9+
The Flow 9+/10-
Půjdeme Sp 9+
Riese 7C
Okresní Př 8A
Hafty 9
Enigma 7C+
Velkej Muh 7C
Bagheera 7C
Ročník 195 Xb

Stěny
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová
Na Střelnici - Svitavy
Gejzír - Karlovy Vary

Prodejny
HUDYsport - Liberec
HUDYsport - Plzeň
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13928
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 8b PP11843
3.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP11400
4.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11287
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS11222
6.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 10- RP11120
7.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP11085
8.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 9+/10- OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP11059
9.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS11038
10.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
11.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP10950
12.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10675
13.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10672
14.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS10657
15.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS10488
16.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10/10+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c/7c+ OS, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 9+/10- solo, 7b+ OS10464
17.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10459
18.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10425
18.Novák Honzál (hans1996)10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP10425
20.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
21.zedek martin (martin zedek)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10249
22.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10216
23.gospoš martin (gospa)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS10194
24.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10173
25.Lautner Jiri (jiri lautner)8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10153
26.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10144
27.Jungling Martin (Džangli)XIc PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xc/XIa PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP, Xc PP10132
28.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10128
29.Šofránko Peter (kepko)7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS10116
30.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS10113
31.Havlik Marek (markos)8a flash, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10078
32.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP10062
33.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10050
34.Lank Zdenek (zdenda)9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, Xa OS, 7b+ OS, Xc PP10044
35.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9994
36.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, Xa OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP9991
37.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9975
38.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9964
39.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 9/9+ OS, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xb PP9959
40. (Blem)8a RP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9928
41.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 9- OS, 9- OS, 5.12b OS, 9- OS9916
42.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
42.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
44.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash9896
45.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9894
45.Lachman Vítek (Lachtan)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9/9+ flash, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP9894
47.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9888
48.Zaoral Filip (zaoralf)10 flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9869
49.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash9859
50.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9+ PP9844
50.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP9844
52.Janovský Adam (AdamJanovsky)7c+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9828
53.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9778
54.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS9757
55.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
56.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9739
57.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9- OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12d PP9738
58.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9703
59.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9650
60.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
61.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP9637
61.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9637
63.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9582
64.Jakubcova Monika (mo)9+ OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP9579
65.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9568
66.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9559
67.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9548
68.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
69.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash9539
70.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS9520
71.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9510
72.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, Xb RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9501
73.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b flash, 9- PP9490
74.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS9469
76.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 9 flash, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
77.Kubíček Jan (honza k.)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash9435
78.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS9434
79.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9426
80.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9420
81.Cottage George (tasmansky.cert)9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9416
82.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9394
83.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7a OS9365
84.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
85.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP9349
86.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
87.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9316
88.Nycz Aleš (animal)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9313
89.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.11d OS9298
90.Dědek Vojtěch (vjato)9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP9285
91.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
92.Lebeda Kryštof (abvdah)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9262
93.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
94.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12b flash, 7c PP9241
95.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- RP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9235
96.Winter Lukáš (gomez)9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP9234
97.Dzík Jan (Jan Dzík)9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- RP9226
98.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b flash9216
99.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP9206
100.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP9204
101.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b flash9171
102.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP9160
103.Vašíček Martin (Martas)9+/10- PP, 9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9123
104.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12c PP, 9 PP, 5.12b flash, 9- flash, 9 PP9112
105.Drátek Marek (Drat3k)7c OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9101
106.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9098
107.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS9094
108.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, IXc OS, 8+ OS9087
108.Richter Tom (Schreiner)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP9087
110.Dlabola Jiří (Dlabis)9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP9076
111.Griger David (Komíňák)7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, IXc OS, 7a+ OS, 7a+ OS9044
112.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP9042
113.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
113.Vrona Michael (Brepta)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9041
115.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
116.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS9028
117.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9025
118.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP9022
119.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9013
120.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
121.Kocis Fero (Fero)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP8991
122.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8976
123.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS8960
124.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP8953
125.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
126.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, IXb flash8936
127.Kulheim David (davu)9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8928
128.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8913
129.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, 9 PP, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8912
130.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS8894
131.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 9- PP8890
132.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8872
133.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8866
134.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8859
135.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7b+/7c PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7a OS8856
136.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash8852
137.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
138.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP8840
139.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
140.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8816
141.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8814
142.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8810
143.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash8806
144.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
145.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, IXa flash8796
146.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP8795
147.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
147.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8791
149.Burišin Michal (Buri)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8774
150.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- RP, 7b flash, 9- PP8767
151.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS, IXc flash8757
152.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8743
153.Semrád Ivo (ivoš)7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS8720
154.Kalvas Michal (Kropáček)9/9+ OS, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS, 8-/8 OS8719
155.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8716
156.henych ondra (andy90)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8710
157.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8698
158.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7c PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8692
159.Slavíček Ondřej (Mican)9- flash, 9 PP, 9-/9 RP, 7a+ OS, 8+/9- flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8666
160.Houška Martin (Feld)8a PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8653
161.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP8634
162.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, 8+/9- PP8630
163.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
164.Čáň Vašek (Vasek)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8622
165.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+ PP8609
166.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8578
167.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP8575
168.Veselský Ondřej (PacesOV)7b+ flash, 7b+ flash, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8572
169.Nyč Marek (majahukkataival)7b+ OS, 7b OS, 7b+ RP, Xa RP, 7b+ PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP8570
169.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8570
171.Vávra (Ramir)7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8560
172.Zíma Honza (honzazima)9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, 7+/8- OS8535
173.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS8522
174.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
175.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
175.Křováček Martin (Křovák)9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
177.Šimandl Jiří (Šimi)8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8485
178.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8455
179.horáček vondřej (vondřej)8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS8448
180.Jurča Lukáš (Lukaj)9+ PP, 9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, IXa OS8445
181.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8444
182.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
183.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8430
184.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
184.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
186.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8397
186.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a+ flash, 7b PP8397
188.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8375
189.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP8371
190.Sýba Vašek (vaasyk)9+ PP, 9 RP, 8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8364
191.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash8362
192.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8343
193.Polášek Jan (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS8322
194.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
194.Čížek Pavel (pavelll)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8- OS8310
196.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash8306
197.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS8298
198.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, Xb RP, Xa flash, IXc flash, IXc flash, 8 PP, VIIIc RP, VIIIc PP8286
199.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8247
200.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
201.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS8208
202.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8179
203.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
204.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8160
205.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8154
206.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
207.Kobza Michal (Cend)9-/9 PP, 9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8098
208.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS8057
209.Slavík Martin (Deathpulse)Xa flash, Xa RP, 8 OS, IXb OS, IXc/Xa PP, IXa/IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXb flash, 7a flash8042
210.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8032
211.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
212.Kuprin Nikita (Nikita)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP8018
213.Sosnová Petra (sosa)5.11c OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 5.11b OS, 6c+ OS8001
214.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7998
215.Stehlík Marek (Listy)9/9+ PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP7980
216.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
217.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ PP, 8 flash, 7a flash, 7a flash7965
218.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP7954
219.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
220.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
221.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8-/8 flash, 7a PP, 8 PP7930
222.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7a PP7924
223.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7919
224.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP7899
225.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7891
226.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8-/8 OS, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP7875
227.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP7863
228.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, IXb PP7862
228.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
230.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 6c OS7848
231.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
232.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7838
233.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS7820
234.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS7813
235.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP7802
236.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7801
237.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
238.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 5.11b OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 PP7790
239.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP7766
240.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
241.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP7752
242.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
243.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
244.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 6c OS7705
245.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
246.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
247.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 RP7690
248.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7+ OS7686
249.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7679
250.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 8- PP, 7+ RP7663
251.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
252.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
253.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
254.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 7a+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash7619
255.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
256.Požár Michal (mifo)7c PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP7571
257.Vaňkát Adam (Vankadam)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7550
258.Štefan Honza (stefic)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 5.11b OS, 7a flash, 6c OS, 8 PP, 8- flash, 5.11b flash7547
259.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
260.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
261.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
262.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7521
263.Štěpán Václav (maroldo58)7b OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7508
264.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
265.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS7488
266.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP7472
267.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, IXc PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP7464
268.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash7462
269.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
270.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7444
271.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7430
272.Stehlík Petr (petan)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7428
273.Nebeský Jan (Nebe)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS7420
274.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa/IXb PP, 6a OS, VIIb OS, VIIb OS7385
275.Smolka Marek (MáraS)7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7382
276.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7375
277.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS7372
278.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
279.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7a PP7356
280.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
281.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP7347
282.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP7341
283.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7323
284.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7320
285.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7280
286.Polák Marek (marena)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS7270
287.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8- flash, 8- flash7254
288.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
288.koman filip (filipkoman)Xa PP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP, 7+ OS, 7- solo7253
290.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7250
291.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
292.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
293.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, Xa PP, Xa PP, 8- OS, IXa OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIb OS7192
294.F Radim (Kwikwi)8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 7+ OS7169
295.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7144
296.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS7133
297.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS7105
298.Brzobohatý Tomáš (Rygar)8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, IXb PP, 8 PP, VIIIc OS7094
299.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
300.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7066
301.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7060
302.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
303.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7050
304.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7- OS, 7 flash7049
305.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
306.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
307.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
308.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, VIIIb OS7001
309.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6988
310.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
311.Vrtílek Luděk (loudys)7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP6978
312.Karel Jaroslav (JaraK)IXa OS, IXc RP, IXc PP, IXc PP, 8 PP, IXb PP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6958
313.Kolomazník Vít (Rezo)8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP6956
314.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 6a+ OS, 6b flash, 7- flash6953
315.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS6948
316.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6930
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
319.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, VIIIb OS, 6b OS6866
320.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
321.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6844
322.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
323.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS6802
324.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6784
324.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6784
326.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6750
327.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b+ flash6683
328.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
329.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS6665
329.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6665
331.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash6630
332.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
333.Ondruška Jan (arny)6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6620
334.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
335.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6604
336.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6598
336.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS6598
338.Exner Radek (exak)8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS6597
339.jester v (v.jester)6c+ OS, 7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6596
340.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6588
341.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 6c PP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash6579
342.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6570
343.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
344.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 PP6497
345.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6470
346.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
347.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
348.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
349.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
350.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- PP6437
351.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
352.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, IXa PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS6429
353.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
354.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ flash6402
355.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS6399
356.Pavlíková Petra (Deetroit)8+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6b RP, 7 PP6398
357.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8 flash, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP6397
358.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6388
359.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6387
360.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
361.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6366
362.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
363.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
364.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
365.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6345
366.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6335
367.Skřivan Filip (observer)6c OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS6326
368.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP, 6b flash6309
369.Krejčí Filip (Filip_k)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 7- OS6296
370.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6292
371.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6282
372.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6279
373.Kramoliš Ondřej (Eda)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7a RK, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 7- OS, 6a+ OS6267
374.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6245
375.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP6231
376.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP6228
377.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
378.Rais Jan (Johník)7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS6204
379.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash6203
380.Caha Lukáš (Scirocco)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6187
380.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS6187
382.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
382.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
384.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+/7a flash, 7a PP, 6c flash, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6175
385.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6170
385.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
387.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 8- flash, 8- PP, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6154
388.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
389.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6150
390.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash6135
391.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash, 7 RP6131
392.Sk Roman (romisak)8- flash, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7+ RP, 6b+ RP, 7+ PP6130
393.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6120
394.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
395.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6079
396.Černý Tomáš (tomtom)8 RP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP6074
397.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
398.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6057
399.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, 6b flash6022
400.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6008
401.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
402.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS5992
403.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7 PP, 7- PP, VIIb OS5981
404.Čeřovský Jan (HONZA75)7b OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS5968
405.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
406.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS5939
407.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP, 7+/8- PP5936
408.Tauchman Jan (draken)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5920
409.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS5901
410.Hampejs David (Dejv)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5896
411.Nepustilová Klára (Klárouš)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5890
412.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS5879
412.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS5879
414.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
415.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP5865
416.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash5863
417.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS5851
418.Resl Martin (Martin Resl)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 5b OS5848
419.Buček Dalibor (Bukr)6b+ OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS5838
420.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
421.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7-/7 flash, 6+/7- OS5823
422.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS5811
423.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
424.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash5794
425.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5791
426.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
426.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
426.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5770
429.Cigánková Hana (Ciganče)8+ PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5743
430.Majtán Juraj (JuM)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c+ AF5739
431.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
432.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS5720
433.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
433.# Miki (Miki)9- OS, 9- PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP5688
435.R. Venda (:-))6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS5679
436.Podušková Barča (Baru96)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6A+ OS, 6b+ RP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6A OS5670
437.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
438.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
439.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, 7- flash5640
440.Beňadik Vláďa (vladabeny)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5635
441.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5631
442.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
442.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
444.Trojan Petr (pierre)6c flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5610
445.Grasserová Alena (Alča)7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5560
446.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7 RP, VIIIa flash5558
447.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 7- flash, 6a+ flash5539
448.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
449.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5530
450.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
451.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
452.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
453.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS, VIIc OS, 5.10b PP, 5.10a PP5484
454.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
455.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
456.Slunečková Karin (rusalkarin)7 OS, 7+/8- PP, 7+ PP, 6b+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 6b PP, 6b PP5436
457.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5412
458.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5370
459.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7-/7 flash, 7-/7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5351
460.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP5346
461.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5328
462.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5326
463.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
463.Kynčl Jakub (3443)6c flash, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS5320
465.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 7- RP, 6 OS5308
466.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6b PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash5300
467.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6- RP5250
468.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5246
469.Kolek Martin (Kolčo)8 PP, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5238
470.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS5213
471.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
472.Šťastný Daniel (Dany)7a+ OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VI OS5182
473.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5166
474.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
475.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
476.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 7c PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS5144
477.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 6c PP, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6a flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash5130
478.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS5128
479.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
480.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIb OS, VIIIc flash, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP, 7- RP5115
481.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5114
482.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5091
483.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5062
483.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
485.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5058
486.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP5056
487.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
488.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5046
489.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5042
490.Da climber Tom (glin)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP5022
491.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
492.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
493.Ruso Filip (FreezBoy)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a flash5007
494.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4998
495.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
496.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
497.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
498.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
499.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4870
499.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
501.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
502.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
503.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
504.Eisler David (ajgl)7- OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS4834
505.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIc/IXa RP, 7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS4829
506.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4820
507.Skalicky Jakub (JS2000)IXa OS, 8- RP, 7- OS, VII OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS4808
508.motl dalibor (moták)7/7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4796
509.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4785
510.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
511.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
512.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
513.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
514.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP4744
515.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
516.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS4712
517.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
518.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
519.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc RP, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF4653
520.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4633
521.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4629
522.Solanská Míša (Soli)9 PP, 9-/9 PP, 7b PP, 7a+ PP, 8 PP, 7+ flash4628
523.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
523.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS4627
525.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
526.mateju jakub (kubajs)7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VIIb OS, 6+ flash4575
527.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS4545
528.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP4532
529.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 7 PP, V AF4527
530.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS4521
531.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
532.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
533.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+ PP4466
534.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
535.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4458
536.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4454
537.Lovecka Lucka (Lutzka)7a+ OS, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP4450
538.Nešťák Matěj (Maaty)8 PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS4447
539.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4420
539.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS4420
541.Rabadová Lucka (LucyLoo)8+/9- flash, 8+ flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ flash4418
542.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
543.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
544.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
545.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash4370
546.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
547.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
548.Malátová Karin (Karin)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4320
549.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
550.Mahovsky Milan (Mahy)6c+ OS, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash4247
551.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
552.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 5a OS4213
553.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
553.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS4209
555.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 9-/9 PP, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS4191
556.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
557.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS4184
558.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
558.Vlk Marian (Vlčák)7b+ flash, 7c PP, 7b flash, 6c+ OS, 7a flash4181
560.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
561.Vondra Kuba (Jcop)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS4170
561.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, IV OS, IV OS4170
563.Drobná Danča (Brouk_81)6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4150
564.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, IXa flash, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS4138
565.Janata Petr (petr.vht)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4133
566.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS4114
567.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
568.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP4100
569.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
570.Kranjc Tomaz (JC)7- OS, 7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4073
571.Bobek Aleš (boban)VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4070
572.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4023
573.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3970
573.Zámečník Pavel (Pájos)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3970
575.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
576.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
577.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
578.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
579.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
580.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
581.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
582.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS3870
583.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash, VI OS, VI OS3851
584.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
585.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6b OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7- PP, 6- OS3788
586.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
587.Solar Milan (Milan94)7+ PP, 6+ OS, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3765
588.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
588.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3751
590.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
591.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
592.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3708
593.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
593.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP3700
595.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash3681
596.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
597.Slavík Martin (Martin297)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3658
598.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
599.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
600.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP3582
601.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, 8/8+ OS, 8 flash, 7+ flash, 7- flash3562
602.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
602.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS3545
604.Vacek Ondra (vaca34)VII OS, 6 OS, 6- OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, VIIb RP3508
605.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
606.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
607.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
608.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ flash3468
609.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
610.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
611.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
612.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3446
613.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
614.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3408
615.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
616.Urbánek Matouš (Choorbie)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS3373
617.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS3370
618.Dušánková Martina (Martanka)8- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 5+ RP, 4 OS3367
619.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash, 4c OS, 4+ flash3363
620.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 5 RP3328
621.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
622.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3270
622.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
624.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS3263
625.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
626.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
627.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
628.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
629.Machatý Ondřej (machy)VII OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, V OS, 4+ OS3226
630.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
631.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
632.Šimek Pavel (Pavsi)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS3195
633.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
634.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
635.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
636.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
637.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
638.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
638.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
640.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
641.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
642.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
643.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP3043
644.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
645.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
646.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
647.Janosek Jiri (Janosek)7- PP, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5 flash, 5 flash, 5- flash, 5 PP3018
648.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
649.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
650.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
651.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
652.Bauše Rudolf Otto (Ondra)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS2966
653.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ RP2962
654.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
655.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP, 7b+ PP2950
655.Holas David (David Holas)5c OS, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 3 OS2950
657.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
658.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)9+ PP, IXb flash, 8 RP, VIIIa flash2916
659.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
660.Siffel (koudelník)6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5b OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS2913
661.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
662.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
663.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, III solo2883
664.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
665._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
666.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
667.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
668.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
668.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
670.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS2828
671.+ Marek (mnicky)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, V OS, V OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS2826
672.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
672.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
674.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
675.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
676.Králová Markéta (Market01)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 4 OS2801
677.Skopec Václav (VS)9+ PP, 9+ PP, Xb PP2800
678.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
679.Cerny Michal (Muycle)8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash2785
680.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
681.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
682.Leher Vít (Ležák)7+ PP, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa flash, V OS, VIIb AF, VIIc AF, VIIc AF2772
683.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS2770
684.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
685.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
686.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
687.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
688.tarwac bt (tarwac)8a PP, 7c+ PP, IXc PP2700
689._ _ (Matik)7 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 6 RP, 6- RP2698
689.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
691.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
692.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
693.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP2681
694.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
695.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7- PP, VIIb OS, VII PP, V OS2666
696.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
697.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP2634
698. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
699.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
700.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 5 RP2620
701.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS2610
702.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
703.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
704.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
705.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
706.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
707.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
708.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
709.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
709.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2520
711.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
712.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
713.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
714.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
715.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
716.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
717.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
718.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
719.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
720.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
721.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
722.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
723.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
724.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
725.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
726.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
727.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
728.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
729.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
729.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
731.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2373
732.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, IV RP2367
733.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
734.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
735.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
736.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
737.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
737.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
739.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
740.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
741.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
742.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
743.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 8+ PP, 8 PP2300
744.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
745.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
746.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
747.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
748.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
749.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 8+ PP, 8- PP2275
750.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
751.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
752.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
753.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
754.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
755.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
756.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
757.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
758.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP2200
759.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
760.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
761.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
762.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
763.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
764.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
765.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
766.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
767.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
768.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
769.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
770.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
771.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
772.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
773.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
774.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
775.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
776.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP, V RP, 3 OS, 3 OS2106
777.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
777.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
779.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
780.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
781.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
782. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, VI flash, V RP, V RP, IV RP, IV AF2076
783.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
784.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
785.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
786.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
787.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
787.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
789.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5- PP, 4 RP, 4 PP2057
790.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
791.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
791.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
793.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
794.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
795.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
796.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
797.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
798.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
799.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
799.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
801.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
802.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
803.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
804.Čechová Michaela (Michaela)V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4 OS, V RP, 3+ OS, 3 OS, III OS1998
805.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
806.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
807.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
807.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
807.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
810.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
811.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
811.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
813.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
814.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
815.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
815.Vesely Jozef (jove)VIIIa OS, 7+ PP, VIIb OS, VIIb OS1966
815.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
815.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
819.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
819.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
821.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
822.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 6 PP, 4 flash1954
823.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
824.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
825.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
826.Tichý Jiří (Jirik)7a RP, 8- RP, 6b flash1923
827.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
828.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
829.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1914
830.Hyr Filip (Filips)VII OS, VII OS, VI OS, V OS, VIIa RP, VI RP1912
831.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
832.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
833.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
834.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
835.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
835.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
835.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
835.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
835.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
835.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
841.Preiningerová Gabriela (Gabriela)4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 AF, 5- RC1883
842.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
842.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
842.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
845.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
846.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 4b OS, 5a PP, 4a OS, 4c RP, 4 PP, 4 PP, VIIb RC1876
847.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
847.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
849.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
850.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
851.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
852.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
853.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
853.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
855.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
856.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
857.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
857.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
859.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
860.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
861.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
861.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
861.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
864.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
865.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
866.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
867.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
868.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
869.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
870.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
870.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
870.Šnopl Ondra (Ondra85)IXa OS, 7 OS, 6 OS1816
873.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
874.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
875.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, III OS, II solo, VIIIb RC, VI RC1803
876.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
877.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
878.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
879.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
880.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
881.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
882.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
883.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8 flash1753
884.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
885.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
885.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
887.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
887.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
889.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
890.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
891.Durník Ivo (ivod)6 OS, 6 PP, 6 PP, 6- PP, 5 PP, 3+ OS, 4 PP1729
892.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
892.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
894.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
895.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ AF, 6a+ -, 6a -1717
896.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
897.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
898.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
898.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
900.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
901.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
902.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
902.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
902.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
905.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
906.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
907.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
908.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
909.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
910.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
911.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1683
912.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1682
913.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
914.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
915.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
916.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
917.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
918.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
919.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
920.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
920.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
920.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
923.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
924.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
925.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
926.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
927.Křivinka Filip (Papouš)5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, VI RP, IV RP1630
928.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
928.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
928.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
928.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
932.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
933.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
934.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
935.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
936.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
936.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
936.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
939.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
940.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
941.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
941.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
943.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
944.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
945.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
945.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
947.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 7a+ PP1578
948.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
949.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
949.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
951.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
951.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
953.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
954.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
955.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
955.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
955.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
955.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
959.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
959.Janča Jan (ČAJAN)5 flash, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 solo, 2 solo1563
961.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
962.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
962.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
964.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
965.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
965.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
967.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
968.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
969.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
970.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
971.Eflerová Nela (NelkaEf)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS1538
972.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
972.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
972.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
975.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
976.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
977.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
978.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP1524
979.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
979.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
981.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
982.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
982.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
984.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
984.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
984.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
984.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
988.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
989.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
989.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
989.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
992.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
992.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
992.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
995.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
996.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
997.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
997.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
999.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
999.Krov Martin (polikrk)7 flash, 7/7+ PP, 6 OS1500
1001.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1002.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1003.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1003.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1005.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1005.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1007.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1007.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1009.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1010.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1011.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1011.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1011. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1014.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1015.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1016.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1017.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1018.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1019.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1020.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1020.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1022.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1023.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1024.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1025.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1025.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1025.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1028.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1029.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS1435
1030.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1031.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1032.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1033.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1034.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1035.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1035.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1035.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1035.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1035.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1040.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1041.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1041.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1043.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1043.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1045.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1046.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1047.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1048. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1048.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1050.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1051.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1051.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1053.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1054.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1055.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1055.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1057.buhak (coho)11-/11 OS1372
1058.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1059.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1060.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1060.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1060.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1060.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1060.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 4a OS1366
1065.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1066.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1067.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1067.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1069.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1070.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS1344
1070.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1070.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1070.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1070.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1070.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1076.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1077.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1077.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1079.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1080.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, VI OS, VI OS, 5+ RP1339
1081.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1081.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1081.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1084.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1084.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1086.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1087.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1088.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1089.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1089.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1091.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1091.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1093.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1094.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1095.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1096.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1097.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1097.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1099.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1099.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1099.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1099.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1103.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1103.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1105.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP, 6a OS, IXa RC1286
1106.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1107.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1108.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1109.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1110.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1110.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1112.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1113.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1114.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1115.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1115.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1117.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1118.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1118.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1120.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1121.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1122.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1123.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1124.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1124.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1126.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1127.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1127.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1127.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1127.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1127.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1127.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1127.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1134.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1135.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1136.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1137.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1137.Mašek Jan (JanMasek)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 7- -, 6+ -, 7- -, VIIc RC, VIIIb RC, VIIIa RC1238
1139.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1139.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1141.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1141.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1143.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1143.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1145.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1145.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1145.Vejvara Daniel (Danda vejvara)5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP, 6 AF, 6 -1228
1148.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1149.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1150.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1150.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1152.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1152.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1154.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1154.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1156.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1156.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1158.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1159.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1160.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1160.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1162.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5- OS, 4b OS, 3+ OS, 4 RP, 3 RP1198
1163.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1163.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1165.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1165.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1165.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1165.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1165.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1165.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1165.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1172.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1172.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1172.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1175.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1175.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1177.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1178.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1178.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1180.Filip Ondřej (Ryzek)7- PP, 6- OS, 5+ OS, 7+/8- AF1176
1181.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1182.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1183.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1183. (SPIDERRICO)10- OS1172
1183.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1186.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1186.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1188.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1188.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1188.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1188.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1188.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1193.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1194.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1194.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1194.Ridzoňová Simona (samica)6c PP, 7+ RP1160
1197.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1198.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1199.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1199.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1199.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1202.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1202.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1202.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1202. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1202.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1202.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1202.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1202.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1202.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1202.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1202.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1213.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4a OS, 4a flash, 5a AF1142
1214.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1214.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1216.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1216.Künkel Sven (Sven)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1135
1218.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1218.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1220.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1220.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, III solo, II solo, VI AF, VI AF, VIIa -, VIIb -1131
1222.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1222.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1224.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1225.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1225.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1225.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1225.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1225.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1225.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1231.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1231.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1231.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1231.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1235.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1235.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1237.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1237.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1239.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1239.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1239.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1242.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1243.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1243.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1245.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1246.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1246.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1248.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1248.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1250.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1251.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1252.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1252.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1252.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1252.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1252.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1252.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1252.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1252.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1260.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1260.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1262.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1262.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1262.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1262.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1266.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1267.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1267.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1267.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1270. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1271.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1272.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1273.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1273.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1275. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1276.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1277.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1277.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1277.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1277.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1277.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1282.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1283.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1283.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 5+ OS, 6- flash1072
1283.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1286.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1286.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1288.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1289.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1290.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1291.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1291.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1291.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1291.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1291.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1291.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1291.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1291.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1291.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1291.Švec Martin (Martin.S)8a+ PP1050
1291.Eliáš Petr (elicz)10- PP1050
1291.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1291.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1291.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1305.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1306.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1307.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1307.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1307.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1307.Zímová Kateřina (KaczkaZ)6a OS, 6a OS1044
1311.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1312.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1313.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1314.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1314.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1316.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1316.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1316.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1316.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1320.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1321.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1322.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1323.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1324.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1324. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1324.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1327.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1328.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1329.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1330.. . (Wondas)8a PP1006
1330.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1330.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1330.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1330.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1335.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1336.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1337.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1337.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1337.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1337.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1337.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1337.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1337.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1337.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1337.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1337.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1337.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1337.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1337.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1337.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1351.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1352.Skywallker Look (notorik)VI OS, VI OS, VI OS, III solo995
1353.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1353.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1353.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1353.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1357.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1357.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1359.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1359.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1361.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1362.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1363.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1364.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1364.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1366.Pražská Katka (Mauricea)5 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS980
1367.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1368.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1369.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1369.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1369.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1372.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1373.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1373.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1375. (karelwimmer)7b+ OS972
1375.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1375.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1378.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1379.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1380.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1380.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1380.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, V OS, V -, IV -, III -, VII -, VIIb -, VIIa -, IV -966
1380.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1384.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1385.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1386.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1387.b tomas (01021981)9+ RP960
1387.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1387.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1390.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1390.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1392.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1392.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1392.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1392.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1392.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1397.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1398.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1398.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1398.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1401.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1402.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1402.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1402.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1402.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1402.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1402.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1402.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1402.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1402.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1402.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1402.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1402.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1402.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1415.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1415.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1417.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1418.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1418.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1418.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1418.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1418.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1423.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1423.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1425.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1426.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1427.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1428.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1428.john martin (johnny)9/9+ RP935
1428.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1431.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1431.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1431.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1434.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1434.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1436.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1437.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1437.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1439.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1440.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1441.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1441.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1441.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1441.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1441.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1441.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1447.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1448.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1449.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1449.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1449.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1449.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1453.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1453.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1453.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1453.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1457.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1458.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1459.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1460.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1460.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1460.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1460.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1460.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1465.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1466.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1467.Mílek Michal (misak)9 PP906
1467.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1467.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1467.Woki Woki (Woki)9 PP906
1467.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1467.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1467.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1467.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1467.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1467.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1467.Řezníček Martin (Řízek)9 PP906
1478.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1479.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1479.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1479.Žák martin (martin žák)9- flash903
1482.Petula Libor (Libi)9 PP900
1482.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1482.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1482.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1482.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1482.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1482.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1482.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1482.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1482.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1482.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1482.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1482.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1482.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1482.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1482.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1482.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1482.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1482.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1482.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1482.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1482.gendová alexandra (saša)7c PP900
1482.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1482.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1482. (EvaK)9 PP900
1482.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1482.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1482.Novacek Honza (coko)7c PP900
1510.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1510.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1512.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1512.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1514.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1514.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1514.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1514.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1518.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1519.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1520.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1520.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1522.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1523.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1524.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1525.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1525.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1525.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1528.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1528.Říha Ondřej (Pytlák)5 OS, 6- RP, 3 OS, 2 OS880
1530.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1531.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1532.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1532.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1532.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1532.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1532.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1532.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1532.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1532.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1532.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1532.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1542.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1542.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1542.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1542.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1546.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1546.Babinec Petr (Bejbs)7 RP, 6+ RP870
1548.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1548.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1550. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1550.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1550.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1550.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1550.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1555.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1555.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1555.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1555.nosál noso (nos)9- PP856
1555.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1555.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1561.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1562.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1562.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1564.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1564.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1564.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1564.. (Litlos)7b flash853
1564.F P (peutetre)7b flash853
1569.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1569.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1569.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1569. Jára (EDÚ)9- PP850
1569.Ludvik O (ludes)9- PP850
1569.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1569.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1569.Macháč Martin (spike)9- PP850
1569.peklo (peklo)7b+ PP850
1569.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1569.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1569.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1569.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1569.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1569.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1569.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1569.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1569.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1569.a a (lMartinl)9- PP850
1569.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1589.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1589.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1589.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1589.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1589.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1589.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1589.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1589.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1589.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1598.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1599.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1600.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1601.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1602.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1602.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1602.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1605.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1606.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1607.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1608.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1608.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1608.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1608.Louka Louka (Louka)7a OS822
1608.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1608.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1608.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1608.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1608.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1608.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1608.Žák Radek (zakra)7a OS822
1608.B Honza (oual)7a OS822
1608.Stránský David (davson)6+ OS, 6+ PP822
1608.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1622.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1622.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1622.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1622.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1626.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1626.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1626.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1626.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1626.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1631.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1631.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1631.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1631.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1631.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1631.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1637.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1637.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1637.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1640.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1641.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1641.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1641.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1644.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1644.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1644.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1647.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1647.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1649.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1649.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1649.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1652.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1652.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1652.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1652.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1652.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1652.Kužel Jirka (Zajda)7a+ flash803
1652.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ flash803
1652.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1660.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1660.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1660.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1660.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1660.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1660.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1660.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1660.Stinca Nicu (niku84)8+/9- PP800
1660.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1660.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1660.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1660.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1660.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1660.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1660.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1660.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1676.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1676.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1676.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1679.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1680.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1680.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1680.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1683.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1684.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1684.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1686.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1687.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1688.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1688.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1690.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1691.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1692.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1692.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1692.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1692.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1692.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1692.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1692.Zelvap (zelvap)8- OS772
1692.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1692.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1701.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1702.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1702.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1702.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1705.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1705.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1707.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1708.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1708.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1710.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1711....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1711.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1711.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1711.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1711.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1711.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1717.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1718.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1718.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1718.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1718.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1718.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1723.Budík Honza (budik)8 flash753
1723.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1723.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1723.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1723.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1723.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1729.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1730.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1730.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1730.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1730.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1730.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1730.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1730.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1730.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1730.Egan Egan (egan)8+ PP750
1730.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1730.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1730.Rys František (piskar108)IXc PP750
1730.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1730.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1730.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1730.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1730.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1747.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1748.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1749.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1750.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1750.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1750.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1750.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1750.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1750.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1756.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1756.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1760.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1761.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1762.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1762.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1762.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1765.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1765.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1767.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS734
1768.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1769.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1770.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1771.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1771.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1771.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1771.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1771.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1771.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1777.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1777.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1779.pady zzz (zzz)6c OS722
1779.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1779.rajcan pavol (daben)6c OS722
1779.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1779.Hudak Martin (lef)6c OS722
1779.jerry PM (jerrymyn)6c OS722
1779.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1786.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1786.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1786.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1786.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1786.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1791.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1791.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1791.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1791.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1795.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1796.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1797.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1797.- - (Správce)8 RP714
1797.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1797.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 RP714
1801.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1802.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1802.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1804.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1804.- - (stepantomas)7a RP710
1804.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1804.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1804.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1804.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1804.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1804.baca (jergus)7a RP710
1804.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1804.y x (Peut)8 RP710
1804.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1815.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1815.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1815.cho ri (Piškot)IXb PP706
1815.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1819.Beran Jan (Ram77)6- OS, 4 OS, 4 RP704
1819.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1821.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1821.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1821.ličko vojta (vojta)8- flash703
1821.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1821.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1821.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1821.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1821. (rocky721698791)8- flash703
1821.chovan (smooloo)IXa flash703
1821.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1821.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1832.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1833.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1833.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1833.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1833.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1833.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1833.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1833.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1833.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1833.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1833.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1833.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1833.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1833.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1833.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1833.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1833.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1833.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1833.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1833.Čepička Martin (cepec)IXb PP700
1852.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1853.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1853.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1855.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1855.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1855.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1855.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1855.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1855.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1855.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1862.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1863.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1864.Šimiček Martin (Fido)4+ RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP, 4 PP684
1865.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1865.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1867.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1868.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1869.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1869.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1871.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1871.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1873.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1873.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1873.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1873.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1873.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1873.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1873.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1873.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1873.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1873.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1873.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1873.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1873.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1873.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1873.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1873.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1873.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1873.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1873.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1873.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1873.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1894.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1894.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1894.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1897.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1897.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1897.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1897.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1901.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1901.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1903.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1904.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1904.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1904.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1904.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1904.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1904.Altman Petr (petalt)8- RP660
1904.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1904.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1904.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1904.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1904.Vízner Tomáš (Vizly)8- RP660
1915.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1916.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1916.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1916.Red (Red)8- PP656
1916.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1916.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1916.Mamut (Ofčák)8- PP656
1916.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1923.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1923.Martin Martin (macik32)8- solo654
1923.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1923.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1927.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1927.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1927. (HonzaV)6c flash653
1930.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1931.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1932.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1932.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1932.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1932.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1932.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1932.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1932.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1932.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1932.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1932.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1932.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1932.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1932.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1932.Trojan Tomáš (Pizzař)<