LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
ČP ve skialpinismu (20.01)
Novoroční open 2018 (20.01)
4. Makak- bouldrový kolotoč (26.01)

Žebříček
Cesty:
43.Růžičková 9872
44.Jeliga 9862
45.Mikuš 9854
Bouldry:
43.Šolc 8762
44.Eliáš 8750
45.Balabán 8750
Hory:
4.Sika 5570
5.Zaoral 5543
6.Polášek 5095

Výsledky
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Mistrovství ČR rychlost (16.12)
Mistrovství Slovenska obtížnost (09.12)

Deníčky
4387 lezců
666577 cest
Nové přelezy:
Moon Safar 7c+
Manana 7c
Moissanit 8A
Zirkon 8A
Zirkon 8A
Mistr Zedn 7B+
Titan 7C
Don Cayeta 7c
Futurama 7b+
Nivelúngal 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13925
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 8b PP11868
3.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10 PP, 8b PP11550
4.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP11456
5.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 11- PP, 8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP11275
6.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 9+/10- OS, 8a OS, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP11244
7.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 8a+/8b PP11160
8.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP11100
9.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
10.Jungling Martin (Džangli)8c PP, XIc PP, 8b+ PP, 8b PP, XIb PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP, XIa PP11028
11.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP, 5.13b PP10991
12.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10688
13.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP10678
14.Nosáľ Jozef (germ)8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP10628
15.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10560
16.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP10531
17.Pilka Tomáš (Pilkyn)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash10501
18.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP10425
19.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
20.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP10376
21.Novák Honzál (hans1996)10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10203
22.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS10194
22.gospoš martin (gospa)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS10194
24.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash, 8a PP10165
25.zedek martin (martin zedek)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10150
26.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10088
27.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10078
28.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9-/9 OS, 7b+ OS10054
29.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c flash10050
30.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP10045
31.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 9+ PP, 7c flash10022
32.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, Xb PP, Xa PP10000
33.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, Xa OS, 9- OS, 9+ PP9991
34.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS9969
35.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9947
36.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash9923
37.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 5.12b OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9+ PP9916
37.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 5.12b OS, 9- OS, 9- OS, 5.12b OS9916
39.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9912
40.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9907
41.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP9906
42.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, Xa flash9872
44.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, 9+ PP, Xb PP9862
45.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 7c+ PP9854
46. (Blem)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9853
47.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9842
48.Slezák Ondřej (Karbous)8a flash, 8a+ PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS9828
49.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9798
50.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9778
51.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS9769
52.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9763
53.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9744
53.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9744
53.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
56.Burgr Lionel (Lionel)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 7c flash9731
57.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS9707
58.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9684
59.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9672
60.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP9670
61.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
62.S R (Rschneider)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9619
63.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS9612
64.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9600
65.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash9593
66.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9570
67.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9547
68.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
69.Štalmach Jan (jan2)7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
69.Zíma Honza (honzazima)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
71.Šifra Martin (martinsifra)8a/8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS9491
72.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP9484
73.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9470
73.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP9455
76.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 9 PP9448
77.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
78.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP9425
79.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9416
80.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 RP9406
80.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP9406
82.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9405
83.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash9375
84.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9372
85.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP9354
86.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9341
87.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
88.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9332
89.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, 7c PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP9292
90.Jakubcova Monika (mo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b flash9288
91.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9272
92.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
93.Richter Tom (Schreiner)7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP9256
94.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
95.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9250
96.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12c PP9241
97.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9219
98.Griger David (Komíňák)8a PP, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9203
99.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP9175
100.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP9150
101.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9125
102.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS9115
103.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
104.Řezníček Martin (Řízek)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9103
105.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
106.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9094
106.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS9094
108.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9082
109.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, IXb OS, IXb OS9072
110.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
111.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
112.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS9028
113.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP9016
114.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
115.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9000
115.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
117.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8982
118.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP8976
119.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8953
120.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, Xa RP, 7b flash8951
121.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8948
122.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
123.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8932
124.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8921
125.Gendová Karolina (Karolinka)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash8875
126.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8866
127.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8853
127.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, IXb/IXc OS8853
129.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8850
129.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
131.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP8849
132.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8838
133.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
134.Vrona Michael (Brepta)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8822
135.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8814
136.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP8813
137.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8810
138.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, Xb RP, Xb PP, 7c PP, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP8804
139.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
140.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8793
141.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
142.Dzík Jan (Jan Dzík)7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP8788
143.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8777
144.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
145.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8766
145.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 7b flash8766
147.Lebeda Kryštof (abvdah)7c+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP8765
148.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8759
149.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8700
150.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8698
151.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 8+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS8684
152.Domanský Jiří (dom)9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP8655
153.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, IXb OS8652
154.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8629
155.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
156.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8594
157.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8576
158.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8556
159.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8554
160.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7b+ OS, 7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, Xa PP, IXa OS, IXa OS, 6c+ OS8541
161.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
162.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8510
163.Křováček Martin (Křovák)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash8485
164.Houška Martin (Feld)9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8467
165.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8455
166.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS8450
167.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8447
168.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8444
169.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
170.Genda Milan (Gendis)8a flash, 7b+ OS, 7c flash, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash, 7b flash8427
171.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8422
172.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
173.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8419
174.henych ondra (andy90)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8404
175.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ RP8398
176.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8376
177.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8375
178.Heger Krystof (Gaga)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8363
179.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8354
180.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash8343
181.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8341
182.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash8340
183.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 7b OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 7a flash8326
184.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8 flash, 8 flash8325
185.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8320
186.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
187.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, IXa OS, 7a+ PP8297
188.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8 PP8296
189.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c RP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8284
190.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP8278
191.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8264
192.Slavíček Ondřej (Mican)9 PP, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP8231
193.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP8225
193.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
195.Rojko Andrej (stepnyvlk)7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8-/8 OS8216
196.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 6c+ OS8208
197.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash8196
198.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP8176
199.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
200.Nyč Marek (majahukkataival)7c PP, 7c PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash8160
201.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8150
202.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
203.Kocis Fero (Fero)9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS8126
204.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash, 7a flash8124
205.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
206.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8057
207.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash8054
208.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8032
209.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
210.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP8018
211.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash8016
212.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a flash, 7a flash8015
213.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash8012
214.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8003
215.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7998
216.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7983
217.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
218.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7970
219.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7955
220.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 7a+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP7952
221.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXb flash, 6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a RP7949
222.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
222.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7948
224.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
225.koman filip (filipkoman)8+ OS, Xa PP, 8 OS, 8+/9- RP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP7910
225.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8- flash7910
227.Čížek Pavel (pavelll)7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7901
228.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7898
229.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
229.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
231.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
232.Štefan Honza (stefic)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 8 PP7835
233.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 8- OS, 5.11b OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7834
234.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXa OS, IXc RP, IXc PP, 6c OS, IXb RP7830
235.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS7828
236.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash7819
237.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7804
238.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
239.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash7788
240.Karko Jan (Karkoš)Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, IXb PP7775
241.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP7766
242.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
243.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
244.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
245.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
246.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7679
247.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
248.Stehlík Petr (petan)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7628
249.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
250.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
251.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
252.Šebestíková Anča (garbina)7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8/8+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7589
253.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP7582
254.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
255.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
256.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
257.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
258.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7521
259.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash7515
259.Požár Michal (mifo)7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP7515
261.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8 PP7475
262.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, IXa flash7466
263.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP7452
263.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7452
265.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
266.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP7400
267.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa/IXb PP, 6a OS, VIIb OS, VIIb OS7385
268.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7377
269.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
270.Vinklát Libor (Libor V)8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7353
271.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
272.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS7348
273.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP7347
274.Kužel Jirka (Zajda)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash7340
275.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, VIIIc OS7332
276.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP7324
277.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7292
278.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7291
279.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8 flash, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7283
280.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7278
281.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7276
282.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
283.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c flash7247
284.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS7240
285.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS7236
286.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP7234
287.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7228
288.Stehlík Marek (Listy)7b OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7212
289.Sosnová Petra (sosa)5.11c OS, 5.11b OS, 5.11d PP, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11c PP, 7+ OS, 5.10d OS, 5.11a flash7207
289.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
291.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash7204
292.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
293.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7183
294.Polák Marek (marena)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS7170
295.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash7157
296.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP7122
297.Ondruška Jan (arny)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7120
298.Podmela Karel (Kara)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7092
299.Ženíšek David (Zendad)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7085
300.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
301.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash7071
302.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7060
303.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
304.Sučík Radko (Suco)8 OS, 7a flash, 8 flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS7050
305.Pavlíková Petra (Deetroit)7a+/7b PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP7049
306.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
307.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
308.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
309.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
310.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, 7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7010
311.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS6985
312.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
313.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
314.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6950
315.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS6930
316.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8- RP, 8- PP6928
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7+/8- OS, 7+/8- OS, IXb RP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, 8- RP6912
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, 6b OS, 6b OS6866
321.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
322.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash6834
323.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
324.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS6802
324.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash6802
326.Nepustilová Klára (Klárouš)7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP6796
327.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6784
328.Leher Vít (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6776
329.Dlask Pavel (dlaskp)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6770
329.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6770
331.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6683
332.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
333.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6651
334.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP6646
335.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6644
336.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP6627
337.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
338.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6610
339.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6592
339.Pešicová Anežka (Anežka )8/8+ RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6592
341.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 6b OS, VIIIb OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIb RP6582
342.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6570
343.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6569
344.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6565
345.Raja Satya (Satya)6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP6550
346.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6531
347.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS6520
347.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
349.Novák Aleš (ClimbologAleš)6c+ OS, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS6506
350.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6498
351.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 PP6497
352.Exner Radek (exak)7a RP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash6482
353.Šuraba Vladimír (vladoŠur)9- flash, 8+ flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7 flash6479
354.Kruliš Jiří (Krulda)6c+ OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, VIIIc flash, 6a+ OS, 7- OS6457
355.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
356.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
357.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash6449
358.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
359.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
360.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
361.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- flash, 6+ flash6398
362.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6387
363.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b+ flash, 7+/8- PP6381
364.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
365.Michovský David (Ještěrka)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6370
366.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
367.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6354
368.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
369.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
370.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP6346
371.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP6338
372.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS6336
373.Edr Martin (Edros)8 OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7+ RP6311
374.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
375.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7- OS, 6a+ OS6296
375.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6296
377.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+ OS, 6b OS, 7 PP, VI OS, VIIb RP6292
378.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIb flash6282
379.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
380.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6262
381.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6245
382.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP6232
383.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash6221
384.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
385.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
386.Kapitán Zdenek (Zalud)IXb RP, VIIIc OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS6212
387.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
388.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
388.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
390.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6170
390.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
390.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
390.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS6170
394.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6157
395.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
396.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6150
397.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a PP, 6c+/7a PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6128
398.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6095
399.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
400.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6076
401.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 5.10c OS, 7 OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
402.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash6060
403.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash6039
404.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6001
404.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
406.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5974
407.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
408.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c flash5950
409.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS5942
410.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS5932
411.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
412.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS5913
413.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP5906
414.R. Venda (:-))8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5879
415.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
416.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS5829
416.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
418.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
419.Podušková Barča (Baru96)8- PP, 6c+ PP, 7+/8- PP, 6c PP, 6c PP, VIIIc PP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 7 RP5822
420.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
421.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS5811
422.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
423.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
424.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash5794
425.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
426.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5746
427.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c+ OS, 8 PP, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash5744
428.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
429.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
430.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
431.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
432.Černý Tomáš (tomtom)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5658
433.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
434.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash, 6+ flash, 6+ flash5649
435.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, 7- flash5640
436.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5626
437.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
437.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
439.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
440.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, 7a flash, IXa flash, 7a PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS5591
441.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP5585
442.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5576
443.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS5570
444.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6a flash5569
445.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7 flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b RP, 6a+ flash5557
446.Pavlovič Patrik (militant)7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5546
447.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash5539
448.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
449.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
450.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
450.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
452.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, VIIIa flash, 7- flash5508
453.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
454.Grasserová Alena (Alča)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5476
455.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
456.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
457.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a+ flash, 7 PP5457
458.Cigánková Hana (Ciganče)7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6 OS5415
459.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5370
460.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, VIIIb flash, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS5366
461.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP5358
462.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP5330
463.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5328
464.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
465.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, VII OS, VII OS, 6 OS5296
466.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5236
467.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- PP5225
468.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
469.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a flash, 6a flash5213
470.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5202
471.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
472.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5196
473.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
474._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS5182
475.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP5181
476.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 6b+ PP, 6a+ PP, 5c RP5160
477.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
478.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5150
479.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
480.Matoušková Jana (matous)7+/8- PP, 7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7- PP5146
481.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 7c PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS5144
482.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
483.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5100
484.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5070
485.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 7- PP5064
486.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5062
486.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
488.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5054
489.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
490.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP5026
491.Švec Martin (Martin.S)10 PP, 8a+ PP, 8a RP, 7c+ PP, 7b+ flash5023
492.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5020
493.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
493.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+ PP, 7+ PP5016
495.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
496.Lautner Jiri (jiri lautner)8b PP, 9 OS, 9+/10- PP, Xa OS, Xa flash4997
497.Němec Zdeněk (Fábera)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4989
498.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
499.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
500.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4945
501.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 7- RP4941
502.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS4938
503.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
504.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
505.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c flash, 8- PP, 6b+ flash, 6c PP4881
506.Kramoliš Ondřej (Eda)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4870
506.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
508.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
509.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
510.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
511.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
512.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
513.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS4812
514.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4798
515.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
516.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
517.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6a+ OS, 6a OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4770
518.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
519.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
520.Kynčl Jakub (3443)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4746
521.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
522.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- PP, 6a flash, 6- OS, 5b OS, 5c flash4725
523.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, 7 OS, VIIIb PP, 6 OS4719
524.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
525.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
526.Vízner Tomáš (Vizly)8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS4674
527.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4670
528.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 5+ flash4669
529.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4660
530.Eisler David (ajgl)VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4634
531.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
531.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4627
533.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4620
534.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
535.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
536.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
537.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4548
538.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 6 OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS4544
539.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, Xb PP, 7a+ PP4522
540.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
541.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
542.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4504
543.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4503
544.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP4500
545.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6- OS, 5+ OS4495
546.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash4485
547.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8 flash4469
548.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
549.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VIIb OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS, VI flash4448
550.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
551.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
552.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8 PP4400
553.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
554.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
555.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
556.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
557.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash4370
558.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
559.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4363
560.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
561.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
562.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4301
563.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS4270
563.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4270
563.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
566.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4258
567.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
568.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
569.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
570.Da climber Tom (glin)6a+ PP, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6a PP, 6- OS4219
571.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
572.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
573.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
574.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
575.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
576.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
577.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4070
578.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6+ RP4046
579.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
580.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash3951
581.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
581.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
583.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
584.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
585.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
586.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
587.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
588.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 6 OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS3851
589.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
590.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7a OS3822
591.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS3808
592.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
593.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS3751
593.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
595.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP3737
596.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
597.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
598.Hoffmann David (jerome)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3708
599.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
600.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
601.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
602.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3651
603.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
604.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
605.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3595
606.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
607.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS3585
608.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3570
609.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
609.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, III OS3545
611.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 6- RP, 5 RP3538
612.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP3537
613.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3508
614.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
615.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 4c OS, 4c OS3495
615.Machatý Ondřej (machy)VII OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 5+ flash3495
617.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
618.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
619.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
620.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
621.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
622.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS3445
623.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
624.Sedláček Jiří (jsedl)9-/9 PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP3319
625.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
626.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP3303
627.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
628.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIIa RC3266
629.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
630.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
631.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
632.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
633.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS, 4 OS, 5- solo3219
634.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
635.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6a+ OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS3204
636.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
637.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3195
638.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
639.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
640.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3170
641.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
642.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 PP3150
643.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
644.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF3128
644.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
646.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
646.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
648.Stejskal Libor (Skřítek)VIIc RP, VIIc RP, VIIb RP, VII RP, VIIb RP, VIIb RP, VIIb RP, VII RP, VIIa RP, VIIa RP3108
649.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
650.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
651.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
652.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
653.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
654.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
655.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
656.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
657.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
658.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
659.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
660.Bauše Rudolf Otto (Ondra)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS2966
661.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
662.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 PP, 5- OS, 4 flash2945
663.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
664.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, V OS2922
665.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
666.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
667.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, V OS, 4+ OS2895
668.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP2894
669.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 8 PP, 7 RP, 6+ RP, 5 RP, 5 PP2890
670.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
671.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
672.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
673.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
674._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
675.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
676.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
677.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
677.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
679.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
679.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
681.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
682.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
683.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
684.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
685.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
686.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
687.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
688.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
689.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
690.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
691.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
692.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
693.Nebeský Jan (Nebe)6c OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b OS2688
694.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
695.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
696.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
697.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
698.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
699.Urbánek Matouš (Choorbie)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS2604
700.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
701.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2585
702.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
703.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
704.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
705.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
706.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
707.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
708.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
709.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
709.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS2520
711.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
712.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a flash2500
712.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
714.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS2498
715.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
716.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
717.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
718.Valoušek Honza (rejtmon)9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash2459
719.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
720.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
721.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
722.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
723.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
724.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
725.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
726.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
727.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
728.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
729.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
730.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
731.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
732.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
733.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
734.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
734.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
736.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, 4 RP2367
737.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
738.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
739.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
740.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
741.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
742.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
742.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
744.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
745.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
746.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
747.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
748.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
749.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
750.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
751.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
752.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5 PP, 5- PP2282
753.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
754.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
755.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
756.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
757.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
758.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
759.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
760.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
761.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
762.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP2236
763.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
764.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
765.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
766.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
767.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
768.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
769.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 8a+ PP2175
769.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
771.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS, 3 OS2173
772.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
773.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
774.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 4 RP2155
775.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
776.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
777.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
778.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
779.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
780.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
781.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
782.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
783.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
784.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
784.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP2100
784.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
787.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
788.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
789.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
790.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
791.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
792.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
793.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
794.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
794.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
796.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
797.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
797.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
799.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
800.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
801.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
802.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
803.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
804.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
805.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
805.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
807.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
808.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
809.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
809.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7a PP, 7a PP, 6c PP2000
811.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
812.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
813.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
813.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
813.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
816.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
817.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
817.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
819.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
820.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
821.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
821.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
821.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
824.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
824.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
826.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
827.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP1950
828.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
829.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
830.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
831.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
832.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
833.Hyr Filip (Filips)VII OS, VII OS, VI OS, V OS, VIIa RP, VI RP1912
834.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
835.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
836.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
837.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
838.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
838.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
838.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
838.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
838.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
838.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
844.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
844.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
844.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
847.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
848.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
848.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
850.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
851.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
852.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
853.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
854.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
854.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
856.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
857.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
858.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
858.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
860.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
861.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
862.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
862.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
862.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
865.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
866.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
867.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
868.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
869. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1823
870.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
871.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
872.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
872.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
874.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
875.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
876.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 2 OS, 3+ RP1797
877.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
878.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
879.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
880.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS, 5c OS1766
880.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
882.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
883.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
884.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
885.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
886.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
887.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
888.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
888.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
890.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
890.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
892.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
893.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
894.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
894.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
896.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
897.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
898.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
899.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
899.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
901.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
902.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
903.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
903.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
903.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
906.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
907.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
908.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
909.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
910.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
911.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
912.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash, 5a AF1679
913.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
914.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
915.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
915.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
917.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
918.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
919.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
920.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
921.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
921.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
921.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
924.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
925.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
926.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 5a PP, 4c RP, 3+ OS, 4 PP, 4 PP, 5c RC, 4b RC1639
927.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
928.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
929.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
929.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
929.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
929.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
933.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
934.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
935.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
936.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
937.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
937.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
937.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
940.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
941.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
942.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
942.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
944.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
945.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
946.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
947.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
948.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
948.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
950.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
950.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
952.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
953.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
954.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
954.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
954.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
954.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
958.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1565
959.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
960.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
961.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
961.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
963.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
963.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
965.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
966.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
967.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
968.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
969.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
969.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
969.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
972.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
973.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
974.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
975.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
976.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
976.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
978.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
979.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
979.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
981.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
981.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
981.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
981.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
985.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
986.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
986.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
986.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
989.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
989.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
989.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
992.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
993.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
994.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
994.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
996.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
997.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
998.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
999.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
999.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1001.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1002.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1002.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1004.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1005.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1006.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1006.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1006. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1009.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1010.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1011.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1012.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1013.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1014.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1015.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
1015.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1015.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1018.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1019.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1020.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1021.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1021.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1021.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1024.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1025.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS1435
1026.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1027.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1028.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1028.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, VIIIa OS1422
1030.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1031.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1032.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1032.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1032.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1032.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1032.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1032.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS1416
1038.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1039.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1039.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1041.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1041.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1043.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1044.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1045.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1046. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1046.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1048.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1049.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1049.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1051.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1052.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1053.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1053.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1055.buhak (coho)11-/11 OS1372
1056.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1057.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1058.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1058.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1058.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1058.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1062.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1361
1063.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1064.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1065.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1065.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1067.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1067.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1067.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1067.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1067.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1072.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1073.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1073.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1075.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1076.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1076.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1076.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1079.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1079.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1081.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1082.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1083.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, VI PP, III solo, II solo, VI AF, VI AF, VI -1331
1084.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1085.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1085.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1087.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1087.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1089.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1090.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1091.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1092.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1093.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- PP, 7 PP1300
1094.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1094.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1096.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1096.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1096.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1096.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1100.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1100.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1102.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1103.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1104.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1105.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, VIIc -, V -, V -, VIIIa -, VII -1277
1106.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1107.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1107.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1109.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1110.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1111.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1112.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1112.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1114.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1115.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1115.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1117.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1118.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1119.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1120.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1121.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1121.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1123.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1124.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1124.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1124.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1124.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1124.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1124.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1124.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1131.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1132.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1133.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1134.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1135.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1135.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1137.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1137.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1139.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1139.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1141.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1141.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1143.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1144.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1145.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 RP1223
1146.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1146.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1148.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1148.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1150.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1150.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1152.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1152.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1154.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1155.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1156.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1157.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1157.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1159.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1159.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1159.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1159.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1159.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1159.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1165.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1165.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1165.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1168.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1168.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1170.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1171.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1171.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1173.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1174.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1175.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1175. (SPIDERRICO)10- OS1172
1175.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1178.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1178.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1180.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1180.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1180.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1180.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1180.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1185.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1186.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1186.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1188.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1189.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1190.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1190.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1190.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1193.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1193.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1193.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1193. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1193.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1193.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1193.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1193.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1193.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1193.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1193.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1204.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1204.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1206.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1207.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1207.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1209.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1210.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1210.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1212.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1213.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1213.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1213.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1213.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1213.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1218.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1218.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1218.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1218.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1222.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1222.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1224.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1224.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1226.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1226.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1226.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1229.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1230.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1230.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1232.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1233.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1233.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1235.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1235.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1237.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1238.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1239.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1239.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1239.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1239.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1239.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1239.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1239.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1239.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1247.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1247.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1249.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1249.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1249.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1249.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1253.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1254.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1254.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1254.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1257. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1258.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1259.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1260.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1260.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1262. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1263.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1264.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1264.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1264.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1264.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1264.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1264.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1270.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1271.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1271.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1273.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1273.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1275.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1276.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1277.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1278.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1279.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1279.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1279.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1279.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1279.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1279.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1279.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1279.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1279.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1279.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1279.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1279.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1291.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1292.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1293.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1293.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1293.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1293.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1297.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1298.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1299.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1300.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1300.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1302.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1302.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1302.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1305.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1306.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1307.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1308.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1309.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1309. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1309.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1312.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1313.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1314.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1315.. . (Wondas)8a PP1006
1315.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1315.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1315.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1315.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1320.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1321.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1322.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1322.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1322.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1322.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1322.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1322.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1322.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1322.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1322.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1322.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1322.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1322.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1322.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1322.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1322.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1337.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1338.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1339.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1339.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1339.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1339.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1343.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1343.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1345.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1345.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1347.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1348.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1349.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1350.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1350.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1352.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1353.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1354.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1354.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1354.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1357.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1358.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1358.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1360. (karelwimmer)7b+ OS972
1360.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1360.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1360.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1364.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1365.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1366.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1366.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1366.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1369.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1370.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1371.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1371.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF963
1373.b tomas (01021981)9+ RP960
1373.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1373.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1376.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, VIIb solo, 5 solo958
1377.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1377.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1379.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1379.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1379.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1379.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1379.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS956
1384.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1385.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1385.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1385.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1388.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1389.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1389.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1389.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1389.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1389.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1389.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1389.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1389.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1389.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1389.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1389.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1389.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1389.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1402.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1402.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1404.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1405.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1405.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1405.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1405.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1405.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1410.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1410.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1412.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1413.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1414.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1415.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1415.john martin (johnny)9/9+ RP935
1415.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1418.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1418.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1418.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1418.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1422.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1422.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1424.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1425.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1425.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1427.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1428.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1429.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1429.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1429.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1429.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1429.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1429.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1435.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1436.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1437.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1437.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1437.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1437.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1441.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1441.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1441.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1441.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1445.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1446.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1447.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1448.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1448.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1448.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1448.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1448.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1453.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1454.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1455.Mílek Michal (misak)9 PP906
1455.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1455.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1455.Woki Woki (Woki)9 PP906
1455.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1455.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1455.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1455.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1455.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1455.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1465.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1466.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1466.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1466.Žák martin (martin žák)9- flash903
1469.Petula Libor (Libi)9 PP900
1469.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1469.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1469.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1469.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1469.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1469.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1469.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1469.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1469.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1469.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1469.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1469.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1469.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1469.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1469.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1469.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1469.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1469.gendová alexandra (saša)7c PP900
1469.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1469.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1469.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1469.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1469.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1469. (EvaK)9 PP900
1469.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1469.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1469.Novacek Honza (coko)7c PP900
1497.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1497.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1499.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1499.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1501.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1501.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1501.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1501.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1505.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1506.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1506.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1508.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1509.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1509.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1511.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1512.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1513.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1514.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1514.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1514.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1517.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1518.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1519.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1520.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1520.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1520.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1520.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1520.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1520.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1520.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1520.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1520.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1520.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1530.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1530.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1530.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1530.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1534.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1535.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1535.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1537. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1537.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1537.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1537.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1537.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1542.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1542.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1542.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1542.nosál noso (nos)9- PP856
1542.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1542.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1548.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1549.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1549.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1551.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1551.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1551.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1551.F P (peutetre)7b flash853
1555.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1555.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1555.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1555. Jára (EDÚ)9- PP850
1555.Ludvik O (ludes)9- PP850
1555.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1555.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1555.Macháč Martin (spike)9- PP850
1555.peklo (peklo)7b+ PP850
1555.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1555.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1555.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1555.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1555.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1555.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1555.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1555.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1555.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1555.a a (lMartinl)9- PP850
1555.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1575.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1575.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1575.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1575.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1575.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1575.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1575.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1575.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1575.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1584.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1585.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1586.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1587.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1588.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1588.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1588.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1591.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1592.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1593.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1594.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1594.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1594.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1594.Louka Louka (Louka)7a OS822
1594.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1594.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1594.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1594.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1594.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1594.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1594.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1594.B Honza (oual)7a OS822
1606.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1606.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1606.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1606.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1610.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1610.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1610.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1610.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1610.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1615.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1615.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1615.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1615.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1615.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1615.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1615.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1622.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1622.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1622.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1625.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1626.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1626.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1626.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1629.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1629.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1629.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1632.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1632.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1634.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1634.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1634.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1637.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1637.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1637.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1637.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1637.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1637.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1643.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1643.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1643.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1643.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1643.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1643.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1643.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1643.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1643.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1643.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1643.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1643.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1643.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1643.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1643.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1643.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1659.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1659.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1659.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1662.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1663.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1663.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1663.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1666.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1667.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1667.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1669.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1670.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1671.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1671.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1673.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1674.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1675.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1675.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1675.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1675.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1675.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1675.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1675.Zelvap (zelvap)8- OS772
1675.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1675.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8- OS772
1675.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1685.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1686.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1686.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1686.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1689.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1689.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1691.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1692.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1692.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1694.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1695....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1695.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1695.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1695.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1695.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1695.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1701.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1702.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1702.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1702.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1702.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1702.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1707.Budík Honza (budik)8 flash753
1707.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1707.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1707.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1707.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1707.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1713.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1714.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1714.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1714.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1714.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1714.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1714.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1714.Vesely Jozef (jove)8+ PP750
1714.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1714.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1714.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1714.Egan Egan (egan)8+ PP750
1714.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1714.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1714.Rys František (piskar108)IXc PP750
1714.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1714.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1714.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1714.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1714.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1733.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1734.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1735.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1736.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1736.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1736.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1736.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1736.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1736.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1742.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1742.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1742.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1742.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1746.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1747.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1748.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1748.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1748.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1751.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1751.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1753.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1754.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1755.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1756.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1756.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1756.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1756.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1756.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1756.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1762.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1762.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1764.pady zzz (zzz)6c OS722
1764.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1764.rajcan pavol (daben)6c OS722
1764.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1764.Hudak Martin (lef)6c OS722
1764.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1770.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1770.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1770.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1770.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1770.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1775.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1775.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1775.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1775.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1779.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1780.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1781.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1781.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1781.- - (Správce)8 RP714
1781.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1785.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1786.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1786.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1788.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1788.- - (stepantomas)7a RP710
1788.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1788.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1788.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1788.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1788.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1788.baca (jergus)7a RP710
1788.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1788.y x (Peut)8 RP710
1788.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1799.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1799.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1799.Žák Radek (zakra)8 PP706
1799.cho ri (Piškot)IXb PP706
1799.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1804.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1804.Novák Petr (cimprcampr)7A solo704
1806.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1806.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1806.ličko vojta (vojta)8- flash703
1806.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1806.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1806.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1806.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1806. (rocky721698791)8- flash703
1806.chovan (smooloo)IXa flash703
1806.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1806.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1817.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1818.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1818.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1818.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1818.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1818.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1818.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1818.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1818.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1818.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1818.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1818.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1818.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1818.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1818.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1818.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1818.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1818.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1818.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1836.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1837.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1837.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1839.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1839.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1839.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1839.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1839.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1839.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1839.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1846.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1847.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1848.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1848.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1850.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1850.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1852.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1853.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1853.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1855.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1855.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1857.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1857.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1857.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1857.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1857.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1857.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1857.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1857.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1857.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1857.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1857.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1857.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1857.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1857.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1857.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1857.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1857.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1857.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1857.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1857.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1857.Čeřovský Jan (HONZA75)7+ OS672
1857.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1879.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1879.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1879.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1882.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1882.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1882.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1882.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1886.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1886.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1888.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1889.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1889.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1889.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1889.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1889.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1889.Altman Petr (petalt)8- RP660
1889.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1889.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1889.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1889.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1899.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1900.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1900.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1900.Red (Red)8- PP656
1900.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1900.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1900.Mamut (Ofčák)8- PP656
1900.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1907.Martin Martin (macik32)8- solo654
1907.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1907.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1910.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1910.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1910. (HonzaV)6c flash653
1913.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1914.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1915.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1915.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1915.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1915.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1915.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1915.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1915.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1915.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1915.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1915.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1915.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1915.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1915.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1915.M P (Uzlar)6c+ PP650
1915.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1915.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1915.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP650
1915.