LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
1.Konečný 12906
2.Ondra 11934
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11650
2.Jungling 11050
3.Stráník 10925
Hory:
1.Zaoral 6003
2.Švihálek 5670
3.Nikita 5186

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4713 lezců
769872 cest
Nové přelezy:
Osama Du S 9/9+
Epita 9
Omerta 8A+
Respekt 10-
Equipe Tri 10-
Lernpause 9-
Unt'n Ban 7C
Unbekannt 7C
Automatix 8A+
Mise Kleop 8A

Stěny
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Konečný Jakub (konecnik)9a+ PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 11 PP, 9a PP, 9a PP, 8c+ PP, 8c PP12906
2.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9a+/9b PP, 5.14c OS, 9a+ PP, 5.14d PP, 9a PP, 9a PP, 8c+/9a PP, 8c+ PP11934
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b OS, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 10+/11- PP, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b flash, 8b+ PP11866
4.Trojan Vojtěch (Trojeyy)9a PP, 8c+ PP, 8c PP, 8b+/8c PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP11624
5.Pail Denis (denis pail)8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP11525
6.Jeliga Jan (burt)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 8a OS11481
7.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 10 PP11244
8.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP11222
9.Votoček Radek (Radegast)10+/11- PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 8a+/8b PP11172
10.Jungling Martin (Džangli)10- OS, 10- OS, 10+ PP, 9+/10- OS, 10 PP, XIb PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP11103
11.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11100
12.Pelikán Martin (Maartaas)8c PP, 11- PP, 10- OS, 10/10+ PP, 10- flash, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9/9+ OS11072
13.Janošová Markéta (Maki15)8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11063
14.Volf Štěpán (stepanvolf1)8c+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 8a PP11056
15.Havlík Marek (markos)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS10897
16.Adamovský Adam (Adam.A)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 8a/8a+ PP, 7c OS10794
17.Šofránko Peter (kepko)10/10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10785
18.nespoutaný django (django)10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10709
19.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10703
20.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, XIa PP10688
21.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10678
22.Brajer Radek (radous)8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10662
23.Reich Tomáš (killy)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 7c OS10647
24.Fajkoš Lumír (Lumir9)10+ PP, 10 PP, 10 PP, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10638
25.Churavý Jiří (JirkaCh)8a OS, 8a+/8b PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- flash, 10- PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 9+/10- RP10550
26.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10504
27.Chejn Vilda (007)10 PP, 10- PP, 10- PP, XIa PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP10400
28.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10-/10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10396
29.Drbohlav Martin (drbic)8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13c PP, 5.12d OS, 5.12d OS, 5.12d OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP10378
30.Večeřová Sabina (sabinavecerova)8b PP, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 7c/7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10369
31.Gendová Karolina (Karolinka)8b PP, 8a flash, 8a flash, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP10350
32.Novák Honzál (hans1996)10- flash, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 5.12d OS, 5.13b RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 5.13b PP, 9+/10- PP10309
33.Čech Filip (filipcech)10-/10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10303
34.Romanovský Jiří (Jirka)10 PP, 10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10284
35.Krupař Matěj (Variant)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash10219
36.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP10203
37.Nosek Štěpán (Kokeš)10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10194
38.Kalvas Michal (Kropáček)10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS10166
39.Herman Jan (trumen)5.13c PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 7b+ OS, 7b+ OS10144
40.zedek martin (martin zedek)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10128
41.Hyžný Jozva (jozva)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP10125
42.Zaoral Filip (zaoralf)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7b+ OS10075
43.Paprsek Martin (tapir)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS10070
44.Mikosik Mateusz (Mikos)8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP10047
44.Smetanová Michaela (Miška)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS10047
46.Griger David (Komíňák)8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, Xc PP10035
46.Bohuněk Pavel (PavelB)7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, Xc PP10035
48.Hronek Karel (Karlito)10- PP, 9/9+ OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7c+/8a PP, 7c+/8a PP, 9+ PP10000
49.Lebeda Kryštof (abvdah)10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP9965
50.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9954
51.Ondrášek Lukáš (ondrasl)10- PP, 9/9+ OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP9941
52.Nyéki Richard (Rici)10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9926
53.Štalmach Jan (jan2)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9903
54.Šifra Martin (martinsifra)7c OS, 9 OS, 7c OS, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9895
55.Jakubcova Monika (mo)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9888
56.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 9-/9 flash, 7b+ flash9878
57.Jurča Lukáš (Lukaj)10 PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9869
58.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS9841
59.Řezníček Martin (Řízek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS9832
60.Litochleb Richard (RL)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP9791
61.Drahota Jakub (draKubas)7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 9+ RP9774
62.S R (Rschneider)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9772
63.Širůčková Tereza (terous)8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP9759
64. (Blem)9 OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ RP, 8+/9- OS9751
65.Holík Rostislav (RosťaHolík)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ PP9730
66.Stehlík Marek (Listy)9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9720
67.Cottage George (tasmansky.cert)9 OS, 9-/9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS9701
68.Šimek Michal (Beedee)10- RP, 10- PP, 7c OS, Xa OS, 9+ RP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash9683
69.Procházková Barča (barcza)9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS9635
70.Bartoš Michal (Bárty92)9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9626
71.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9622
72.Abt Lukáš (asu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- RP, 9- PP9614
73.Průcha Šimon (kimulin)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP9563
74.Brumla 50+ Hruban (Hruban)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9556
75.Kupka Petr (Ory)9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9541
76.Pelíšek Václav (pelda)10-/10 PP, 10- PP, 9 OS, 7b+ OS, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9528
77.Kohout Honza (relic)7b+/7c OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9526
77.Zed Milano (Miláno Z)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9526
77.Fišer Michal (majkl)9 OS, 9+/10- RP, 9+ flash, 9+ flash, 9+ flash, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, IXc flash9526
80.mikuš miroslav (mimi)9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP9515
81.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9502
82.A P (Andy)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9- PP9500
83.Hovorka Tomáš (hovis)9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash9497
84.Žítek Jakub "kub" (kub)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9454
85.Michálek Aleš (Aleš66)8a+ PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP9434
86.Dědek Vojtěch (vjato)8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP9397
87.Mika Pavel (butcher)9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9390
88.Pokorný Tomáš (Poky)7c OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash9375
89.Záplava Martin (alefff)8b PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 8+ OS9365
90.Šimek Martin (orbit)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash9334
91.Duchoň Tomáš (BS540)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, IXc PP, IXb PP, VIIIb OS9327
92.Kulheim David (davu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP9300
93.Hanzlik Ales (cegon)9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 5.12d PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ flash9280
94.Slavíček Ondřej (Mican)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9279
95.Kuprin Nikita (Nikita)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8/8+ OS, 8 OS9276
96.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP9259
97.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7c/7c+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9256
98.Zíma Honza (honzazima)8b PP, 8a+ PP, XIa PP, 7c RP, Xb PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, IXa OS9251
99.Slavík Martin (Marczany)9- OS, 9+ RP, Xc PP, 9/9+ RP, Xb RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash, Xb PP9249
100.Marek Jakub (Fly)8a PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9231
101.Damašek Jan (Damajda)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP9219
102.Valoušek Honza (rejtmon)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 7b+ PP9210
103.Sika Jirka (jirkas)10- PP, 9- OS, 9 flash, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS9197
104.Křivánek Jan (johndys)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP9175
105.Píchal Miroslav (Hvězdář)9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS9169
106.Berger Martin (macekt)7c+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP9157
107.Samková Růža (Růža)7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP9134
108.Mrnuštík Jan (Mrnda)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9125
109.Balabán Jakub (blabos)10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9118
110.Ganzar Vladimír (Ganzi)9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP9110
111.Rak Kuba (krab)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9104
112.Horák Jan (Horákos)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP9100
113.Mrnka Pavel (PavelM)9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9060
114.Vrona Michael (Brepta)9 OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9054
115.Kotrbová Daniela (Danča)9-/9 OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS9050
116.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP9040
117.Kubíček Jan (honza k.)7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, Xb RP, 7b+ flash, Xa flash, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP9035
118.F Radim (Kwikwi)9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- PP9028
118.Nycz Aleš (animal)8a PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP9028
120.Kopecká Markéta (Maky)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9013
121.Šauer Max (max)9 OS, 9- OS, 9- OS, 7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8981
122.Neuwirth Petr (Inža)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS8979
123.Hruban Ota (otahruban)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8969
124.Kolomazník Vít (Rezo)7b+ OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 8+ OS8966
125.Stadtherr Jan (Čichač)9+/10- PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8959
126.Genda Milan (Gendis)8a PP, 7c+/8a PP, 7c flash, 9- flash, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 8 OS, 7a OS8953
127.Zdráhal Adam (AdamFS)9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+/9- flash8950
128.Čáň Vašek (Vasek)9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8946
129.Horňák Lukáš (joHny237)7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8935
130.Šolc Jan (jeremy_jenda)7c flash, Xb PP, 7c PP, 7c PP, Xb PP, Xb PP, 7c PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8933
131.ChK_ ChK (ChK)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b flash8926
132.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8906
133.Páteček Tomáš (Friday)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8856
134.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8846
135.Straka Ondřej (str.o)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, IXc OS, 7a+ OS, Xa PP, 7b+ PP, Xa PP, 7b flash8837
136.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8825
137.Plecháč Pavel (Plechy)9+/10- PP, 9 PP, Xb PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa RP, Xa RP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP8823
138.Pirkl Martin (MartasCT)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8820
139.Doubek Ondra (voďoubek)7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP8819
139.Kica Eda (Edynho)7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8819
141.Vašíček Martin (Martas)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8762
142.Švihálek Jiří (svihalek)7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP8760
143.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8758
144.Křovák Jakub (xixao)7c flash, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash, Xa PP, 7b flash, 7b flash, IXb OS, IXc flash8755
145.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8744
146.Fejgl Michal (Mihal)8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 8+/9- flash, 8 OS, 8 OS8741
147.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+/9- flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8719
148.Wefersova Marina (Marinka)9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8702
149.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS8700
150.Vávra (Ramir)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8699
151.Kral Mirek (laurot)7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8698
152.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)9- flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, Xa RP, 8+/9- flash, 9- PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP8691
153.Sýba Vašek (vaasyk)9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8682
154.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 6c OS8678
155.Ruso Filip (FreezBoy)8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8666
156.Rabadová Lucka (LucyLoo)8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP8665
157.Yurchenko Arina (arinka.yurchenko)9+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS8656
158.Svítek Vladimír (siska)8+/9- OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8654
158.Dlabola Jiří (Dlabis)9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, 7c RK, IXb OS, IXc flash8654
160.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a+/7b flash8641
161.Veselský Ondřej (PacesOV)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 8+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8632
162.Hlavová Veronika (ViviHl)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8620
163.Obst Petr (Ptí)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8608
164.R P (PR)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8598
165.Heger Krystof (Gaga)7b+ flash, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8+/9- PP8596
166.Domanský Jiří (dom)9 PP, 9 PP, Xa RP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 7a OS8594
167.K Petr (Kortys)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8581
168.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP8569
169.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 8+ flash8525
169.Podráský Daniel (Dan P)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8525
171.Kocis Fero (Fero)9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- RP, 8+ flash, 5.12a flash, 8-/8 OS, 8+ PP8517
172.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP8509
173.Melich Marián (majoo)8+/9- OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS8504
174.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
174.henych ondra (andy90)7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8501
176.Chvojková Katka (antarctica)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8500
177.Šrámek Jiří (Franky)7b OS, 7c RP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 7a+ flash8491
178.Brzobohatý Tomáš (Rygar)9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP8482
179.Semrád Ivo (ivoš)9- flash, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 7b PP8467
180.Vašková Jana (blondajzna)7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+ flash8450
181.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXb flash8447
182.Vlk Marian (Vlčák)7b+ OS, 9 PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP8440
183.Kupková Míša (Soli)9 PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash8430
184.Pavlu Petr (speed)9 PP, 9-/9 PP, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 7b PP8429
185.Lukáš Honza (Luky)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8426
186.Tichý Aleš (Sumec)Xa/Xb PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, Xa RK8424
187.B. Kuba (KubaB)9/9+ PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8417
188.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 7+ OS8406
189.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)9+/10- PP, IXc/Xa OS, Xb PP, Xa PP, Xa PP, 8+/9- RP, 8+ flash, 8- OS, IXb flash, IXa flash8367
190.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS8366
191.Hladík David (david94)7c/7c+ PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a flash, 7a flash8349
192.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash8344
193.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP8326
194.Týčr Břeťa (Bublina)7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS8310
195.Malčík Zdeněk (zdenous)7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP8300
196.Svoboda Daniel (DaněkS)9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP8290
197.Drátek Marek (Drat3k)7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8285
198.Kocián Kuba (kokuba)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8284
198.P Tomas (TomP)9+ PP, 9/9+ PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8+ PP, 8 PP8284
200.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8270
201.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, IXc PP8250
202.Trkal Fanda (kaaak)9 PP, 9- RP, Xa PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8238
202.Plaček Michal (Vasekdegamma)Xb PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, IXc flash, IXa OS, 8 flash, IXc PP8238
204.Černý Adam (blacks)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS8213
205.Hons Vojta (DarthCedr)8+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS8206
206.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8192
207.Vinklát Libor (Libor V)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 6c+ OS8163
208.Špás David (Spasik)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8145
209.Štěpán Václav (maroldo58)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8120
210.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 8+/9- flash, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8104
211.Hauová Terka (Erk)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash8100
212.Maryška Jiří (MrVergilius)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 7a PP8087
213.R. Růža (Růženka)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a flash, 7a flash, 8 flash8072
214.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS8050
215.Prejza Zdeněk (FISA)Xa flash, Xa flash, 7b flash, Xa PP, 8 flash, 8 flash, 7a flash, IXb flash, 7a+ PP, 7a+ PP8021
216.Mlejnek Honza (Mlejnis)8a+ PP, 7b+ OS, Xc PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, VIIb OS, VIIa OS8004
217.Smolka Jaroslav (Metálovej)9 PP, 7c PP, 9- PP, Xa PP, IXa OS, IXc PP, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, IXa flash7981
218.Grünwald Lukáš (LukasG)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS7969
219.Černý Tomáš (tomtom)9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 8+ RP, 8+ PP7966
220.Pyšek Jiří (jiřík)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP7964
221.Bayer Honza (bayer.honza)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS7954
221.Hroch Tomas (hrocht)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7954
223.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP7944
224.Čížek Pavel (pavelll)7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7922
225.Štefan Honza (stefic)8 OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash7912
226.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash7897
227.Urbášek David (urbasekd)9+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7892
228.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP7865
229.Kranjc Tomaz (JC)8 OS, 8+/9- RP, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7864
230.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 8+ RP, 8+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP7855
231.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
232.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP7787
233.Trojanová Lucie (ilias)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7a PP7775
234.Vais Honza (Vaisik)Xa/Xb PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, IXc PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS7767
235.Pipiska Rastislav (eRPe)8+/9- flash, 8+/9- flash, 8 OS, 7a+/7b PP, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS7763
235.Heinitz Bernard (Berny91)Xa RP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 7a flash, IXc PP, IXc PP, IXb/IXc PP, IXa flash, IXb PP7763
237.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP7762
238.Grepl Kuba (patapufa)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS7745
239.Polák Marek (marena)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP7741
240.Hrubanová Lucie (LucieH)7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP7737
241.Požár Michal (mifo)9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7734
242.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7733
243.Skalicky Jakub (JS2000)5.11d OS, 5.11d OS, 8- OS, 6c+ OS, 5.11c OS, 8- OS, 8+ PP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS7723
244.Mikuš Rosťa (Rosťa)7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7722
245.Novotný Pavel (Bobr6)7a OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS7717
246.Sobotka Ondřej (OS)9 PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a RP, 8 PP7704
247.Tůmič Martin (bingosh)8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7687
248.Kovařík Ivan (IvanK)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8+ RP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS7686
249.Kapitán Zdenek (Zalud)7b+ RP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, IXa OS, 6c+ OS, IXb RP, VIIIc OS, VIIIc OS7681
250.Kynčl Jakub (3443)7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6b+ OS, 6c flash7675
251.Suchá Eliška (eliskasucha)8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7664
252.Ilenčíková Tina (Tínka)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 8 RK7659
253.Pleticha Jeník (Jenik)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7654
254.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 7a flash, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c+ flash7650
255.Krejčí Filip (Filip_k)7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS7645
256.Krejčí Václav (Kok)7b+ PP, 7b PP, 8- OS, IXa OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXc PP, 6c OS, 8 RP, 7a RP7634
256.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 5.11d OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8- flash7634
258.Orálek Petr (kletr)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7626
259.Kobza Michal (Cend)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, IXc PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7616
259.Karel Jaroslav (JaraK)9 PP, Xa PP, IXa OS, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, IXb RP, 7a PP, 8- flash7616
261.Sedlacek Jozef (juzek)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7599
262.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP7592
263.Capanda Filip (DDEX)9 RP, 8- OS, 6c+ OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7590
264.Maňourová Anna (annis)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash7578
265.Rybář Martin (rrr)7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7567
266.Kala Matěj (Majek)9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP7562
267.Mangel Aleš (Alesh)9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7499
268.Sazimová Lidmila (Lidmila)9/9+ PP, 9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7468
269.Kočvara Petr ("Pítr")7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7458
270.Šp. Jirka (Špicál)7a OS, 7a OS, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 7a PP7428
271.jerry PM (jerrymyn)5.12a OS, 5.12b flash, 5.11c OS, 8- OS, 8- OS, 5.11a OS, 7+/8- OS, 5.11b flash, 7 OS, 7 OS7407
272.Dušánková Martina (Martanka)7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7392
273.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)9- RP, 8+/9- PP, 8+ RP, 7+/8- OS, IXb RP, IXb RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 7+ OS7372
274.Posekaný Lukáš (Mója)7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS7362
274.Barok Libor (liborbarok)9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS7362
276.Dvořák Richard (spinard)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7358
277.Coubal Michal (Bobeš)9- RP, 8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8- flash7329
278.Urbánek Matouš (Choorbie)7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c/6c+ flash, 6b+ OS7326
279.Drapová Hana (Ciganče)7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP7324
280.Podmela Karel (Kara)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7320
281.Kožíšek Matěj (MaKo)8- OS, 8- OS, IXc RP, 8+ PP, IXc PP, IXb RP, 8- flash, 8 PP, IXb PP, 8-/8 PP7310
282.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)6c+ OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7298
283.Skoupil Vojtěch (kvetak)8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP7274
284.Jiroušek Martin (Norwell)6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP7262
285.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7258
286.Podškubka Radek (podskubkar)7a+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8-/8 PP, 6c+ RP, 8- PP7255
287.Nešvera Jakub (Kuba86)8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7a RP, 8 RP, 8- flash, 6c+ flash7250
288.Šlapák Josef (Pepa)9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7+ flash, 7+ RP7234
289.Nouzak Dan (None87)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8- flash7227
290.Rosová Anna (Amanda)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP7212
291.Pavlíková Petra (Deetroit)8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP7210
292.Kučová Lucie (Kučka)8 OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP7206
293.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS7204
294.Brich Milan (mibr)7a OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 6c flash7194
295.schneider jan (plasi)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS7169
295.Hrabě Vojtěch (flexik)9- RP, 9- RP, 7a OS, 8+ flash, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 RP7169
297.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
297.Urubčík Roman (Urukus)6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7138
299.belas jan (belina)8 OS, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8- RP, 7+ flash, 7- OS7137
300.Janulíková Jana (Janulik)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c flash7136
301.Kulajta Martin (Artie)7a OS, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8+ RK, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7135
302.Mahovsky Milan (Mahy)8+/9- PP, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7128
303.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
304.Groš Ján (Grošák)7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP7092
305.Klimešová Alena (AK)8+/9- PP, 8+ PP, IXa flash, 8- flash, 8- flash, IXa flash, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS7078
306.Vondrášek Štěpán (wondrs)8- OS, 8/8+ PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS7074
307.Turčani Miloš (Turky)8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS7073
308.Nešťák Matěj (Maaty)7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 8 PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 6b OS7066
309.Černý Patrik (Paprick)7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6c/6c+ flash, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7064
310.Popieluch Michal (Pipo)7a+ OS, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7057
311.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
312.Sejnová Tereza (Teri)7a+ flash, 7b PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS7050
313.Čechová Jiřina (jirina)8+ flash, 8/8+ PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP7027
314.T J (jt)8+/9- PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP7016
315.Exner Radek (exak)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS6975
316.Lenc Láďa (LadaL)8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6969
317.Rojko Andrej (stepnyvlk)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b PP, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP6965
318.Vak Tomáš (Hadrburg)7a OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+/8- flash, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS6963
319.Lotrek Tomáš (Oslik13)8+ PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8 RP, 8- flash, 7+ OS, IXa RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP6954
320.Stehlík Petr (petan)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS6950
321.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS6944
322. Šnýdrová J. (Jahnina)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP6942
323.Olšarová Jana (Olše)8 OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, VIIIb OS, VIIIa flash6937
324.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6899
325.Grasserová Alena (Alča)8 flash, 8 flash, 8 flash, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6877
326.Kejklíček Ondřej (oklicek)7a OS, 7b PP, 7a RP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6874
327.Dinda Heřman (H.Dinda)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, 7 OS6865
328.Soldán Pavel (sodík82)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6858
329.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
330.Štefela Pepa (skuc)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6840
331.kimi (kimi)8+ PP, 8 PP, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6824
332.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, Xa PP, 8 OS, 8+/9- PP, IXc PP, VII OS, VII RP6804
333.Maly Jiri (8b)5.12d PP, 5.12d PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12b RP, 5.12a RP, 5.11d RP, 5.10d OS, 5.7 OS6802
334.Najbr Ondřej (ondrasek)8- OS, 6c OS, 8 solo, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6778
335.Drobek Jan (drobo)6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS6770
336.Kudlík Prokop (kukin)6c OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 6c/6c+ RP6767
337.Šnapková Petra (Šnapka)6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS6763
338.Štěpánek Michal (Joshka)9+/10- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 8 RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7+ flash, 7- OS, 7/7+ solo, 6+ OS6756
339.Hlaváček Kuba (Lahvon)11- PP, 10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP6750
340.Mrázek Pavel (pajamrazek)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9 flash, 9-/9 flash, 8+/9- flash, 8+/9- RP6748
341.Štěpánek Jára (jari kuri)IXa OS, IXa OS, 8 RP, IXa flash, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6743
342.jester v (v.jester)6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b+ flash6729
343.Černík Tomáš (Shin)9-/9 PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP, 7+ PP6714
344.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6712
345.Blažek Zdeněk (blaza)7b+ PP, 7b flash, 7a+ PP, 7a flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b+ flash, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ flash6674
346.chýlek jiří (Chylas)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6670
347.suk martin (martin suk)8- flash, IXa/IXb RP, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, IXa RP, 8- RP, IXa PP, IXa PP6660
348.Žák Jaroslav (Yardič)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS6648
349.Holman Ondřej (Rarach)8 flash, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP6647
350.Ondruška Jan (arny)6c OS, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6626
351.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
352.Částek Ondra (ondrej.castek)9/9+ PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7- OS, 7- flash, 7- RP, 6 OS6560
353.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c RP, 6c PP6556
354.Tichý Jiří (Jirik)6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 8- flash, 6c flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7 RP, 7- RP6551
355.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6549
356.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7c+ OS, 8a PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ RP, 7a OS6526
357.Smolka Marek (MáraS)8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6525
358.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6507
359.High Stay (Stay)6c OS, 7a RP, 8 PP, 6c+ RP, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, VIIIc RP6488
360.Martikán Jiří (krtka chovatel)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6470
361.Trojan Petr (pierre)6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c PP6466
362.Nocar Jiří (tuffgong1)7a RP, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP6460
363.Houška Martin (Feld)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 flash, 8/8+ PP, 6c+/7a PP, 6+ OS, 6- OS6453
363.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6453
365.Hlaváč Michal (stromolezec)VIIIc OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6432
366.Habeš Dominik (petzlplast)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash6428
367.Burian Michal (MichalB)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS6420
367.Pražák David (dejvi)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6420
369.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)9 PP, IXa flash, 8- RP, VIIIc/IXa flash, 7 OS, VIIIc flash, 7+ flash, VIIIb flash, 7 flash, VIIIb flash6409
370.Bureš Martin (jackalpackal)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+/8- PP, VIIIb flash, 7 PP, VIIc RP6385
371.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP6376
372.Janovský Adam (AdamJanovsky)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 7a flash6371
373.Májsky Michal (Majcolo)8- OS, 7+/8- OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash6361
374.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS6360
375.Mayer Martin (mmayer)7a PP, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash6359
376.Sekyra Daniel (Danny)8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6336
377.Suchopár Martin (suchoš)8- flash, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP6332
377.Mynarčík Petr (hrobař)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6332
379.Jeliga Marek (Marin)8b/8b+ PP, 10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP6325
380.Černý Aleš (xaos75)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6320
380.Chomová Mária (Majušidlo)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6320
382.Ladin Ladis (aladin)6c+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6308
383.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+/8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6295
384.Kramoliš Ondřej (Eda)7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7- OS6290
385.Ježek Tom (Jezza)6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS6289
386.Kobrle Ondra (Ohne M)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b OS, 6b OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, III OS6283
387.Burgr Lionel (Lionel)7b+ OS, 7c PP, Xa PP, Xa PP, IXa OS, IXc RP, IXb RP, VIIIa PP, IXc AF, IXc AF6278
388.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6270
388.Sk Roman (romisak)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6270
390.Kkk Sebastian (sebastian)6c+ OS, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6269
391.Leblochová Macek (kitie)8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6232
392.Barak Michal (ripp)8 PP, 7a PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6226
392.Holec Standa (Standa)8- OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7/7+ flash, 7- OS, 6a+ OS6226
394.Michovský David (Ještěrka)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
395.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c PP, 5.12a PP, 5.11c RP, 5.10c OS, 5.10c OS, 5.10b OS, 5.10b OS, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10c RP6218
396.Rauch Tom (fumac)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ PP6215
397.Břicháček Libor (Bafik)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS6197
398.Cibulka Pavel (Ciba)5.11a OS, IXa/IXb RP, VIIIb OS, 5.10c OS, VIIIb OS, 5.10c OS, 5.10b OS, 5.10b OS, VIIIa OS, VIIIa OS6183
399.Fischer Matej (Rybanasutru)8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
400.Krulišová Lenka (Leninn)6c OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
401.Zámečník Pavel (Pájos)6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash6166
402.Rozsypalová Katka (Kaca)8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP6149
403.Mrkvička Ondřej (Endák)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS6146
404.Rosová (Stock21)7a OS, 6c OS, 6c flash, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6a OS6132
405.Marek Lukáš (photo)7a+ OS, 7b+ PP, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP6125
406.Sučík Radko (Suco)8- OS, 8- RP, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP6123
406.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
408.Klouckova Michaela (miisa)7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6120
409.Kovařík Radim (radimkov)6c flash, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP, 6b+ flash, 6b+ flash, 7 flash, 6b flash6119
410.Brouček Michal (_brouk_)8 OS, 8/8+ PP, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP6118
411.čáp Lukáš (čápik)8 OS, 8 flash, IXb PP, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS6113
412.Liška Martin (Gray)8/8+ PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP6095
413.Čermák Martin (Čermy)IXa OS, 7+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIc RP, VIIIc solo, 6+/7- OS6090
414.Šteffl Libor (lsteffl)7+/8- OS, 8-/8 RP, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP6071
415.Hirš Bořivoj (hirsb)6c OS, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6066
416.Slavik Ctirad (caliman)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6064
417.Sedlák Martin (m.sedlakk)7a OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS6058
418.F Petr (sun7dots)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6020
418.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
418.D Lenka (Tuleňule)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6020
418.Homolka Pavel (Ufňa)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
422.Hekrle Pavel (Heki93)8 PP, 8- RP, 8- RP, 6c/6c+ RP, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7 solo6015
423.Hovorka Petr (Švejk)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5995
424.Cabalka Martin (CábaM)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5982
425.Fejerová Monika (monika.f)6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS5979
426.Charognard a tete blanche (Sup)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
427.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 8- RP, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP5955
428.Najman Karel (najmankm)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP5954
429.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS5952
430.Štěpánek Martin (Šwéd)7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS5932
431.Šplichal Milan (BikerM)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS5928
432.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS5920
433.K Jakub (jakubklos)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5870
434.Ouředníková Karolína (k.ourednikova)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7 flash, 6a OS, 6a OS5866
435.Kadlec Honza (jan.kadlec)8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+/8- PP, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, 7- PP, 6 OS5865
436.Příjmení Jméno (ajislav)7+/8- OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7/7+ PP, 6+/7- OS5859
437.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIc OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIb flash5851
438.Marková Terka (Terrien)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash5832
439.Šípek Petr (psipi)9 PP, 8 RP, 8 PP, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6A flash, 7- PP5829
440.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
441.Nyč Marek (majahukkataival)Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXc PP, VIIIc/IXa OS, IXa RP, IXa RP, VIIIa RP5822
442.Harašta Tomáš (HARY)7b OS, 7a+ OS, 6c+ OS, VIIIb OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, V OS5820
443.Rais Jan (Johník)8- flash, 7+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP5807
444.kacena ondra (okacena)8- PP, 7+/8- flash, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7-/7 flash5803
445.Polanský Štěpán (KrTTeK)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
446.Mothejzík Ondřej (mothy)9- RP, 8- OS, 8- OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIIa RP, VII OS5796
447.Bílý Michael (Doom312)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS5792
448.Válka Vojtěch (Vojtik)8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5729
449.Rotrekl Josef (galen)6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+/7- OS5720
450.Vejvoda Ludvík (Budík01)6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP5708
450.Zlámalík Radek (Jezkec)7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP5708
452.Pavlovič Patrik (militant)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP5669
452.rorschach (rorschach)7/7+ flash, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash5669
454.Toupal Jan (Toupis)IXa OS, IXa RP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS5665
455.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5662
456.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
457.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
458.Střelcová Lucie (Lucoušek)8+ PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 7- PP5637
459.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5636
460.Salda Jakub (Jakub.S)7+ OS, 7+/8- flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 7- RP5633
461.Kra Pa (Scare)8-/8 PP, 8- RP, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 6b RP5616
462.Kačmařík Michal (kaci)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5582
463.Walter Michael (MikeWithBike)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS5574
464.Tučka Martin (martan)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5572
465.Kubečka Libor (nahatch)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
466.Žofka Pavel (zofin)6B OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6+ OS5558
467.Polák Martin (Belgi)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+/7- RP5539
468.Očko Jan (messedup)6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b+ PP, 7-/7 flash, 6a OS, 6a+ flash5528
469.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ PP5497
470.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
471.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 6b PP, 6b PP, 7- flash5485
472.Da climber Tom (glin)7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 6b flash, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5482
473.Hostinský Josef (TujboPefa)9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP5472
474.Klášterka Milan (klasterka)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5462
475.Matoušková Jana (matous)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP5457
476.Hyr Filip (Filips)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP, 6+ OS5442
477.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5420
478.Sadovský Matěj (Sdkk)6c+ PP, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6b PP5413
478.Sadloňová Adriana (Adri)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 6a OS, 7 RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6a flash5413
480.Meluzín Vojtech (jungledmnc)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5389
481.Dörr Dominik (dorrdo)9- PP, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS5379
482.Claussova Katharina (SantaClauss)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5370
483.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS5363
484.chudacek jan (choodi)9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP5362
485.Končírová Šárka (Sarkon)7+/8- PP, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5348
485.Vondruška Marek (marekk21)7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5348
487.Chyla Roman (peki)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5308
488.T Vojta (mag)8- RP, 6c RP, 6c RP, 7+ RP, 7+ RP, 6b RP, 7- RP, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS5278
489.Skačányi Tomáš (agil)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP5262
490.Skřivan Filip (observer)8- PP, 7+ flash, 7-/7 OS, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP5260
491.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
492.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5232
493.Žamberský Pavel (offwidth)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS5220
494.Novotný Matěj (snilard)6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 6+ OS, 6a flash, 6a flash, 6+/7- flash5194
495.Punčochář Michal (MichalPuncochar)7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash5187
496.Lavička Karel (Karel Lavička)8+ PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5c flash5160
497.Svoboda Vlastimil (Svob)6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6- OS5154
498.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
499.R. Venda (:-))6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, VII OS, 5c OS, VIIc PP5136
500.Fliegl Ondřej (fondra)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5129
501.Eisler David (ajgl)8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, VIIb OS5126
502.Soukup Petr (sucky)7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5108
503.Spálenka Miloš (Smáža)7 OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6 OS, 6 OS5082
504.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
505.Száraz Erik (eppro)7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5043
506.Brožová Veronika (verca)7b+ PP, 7a PP, 7+ OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7 PP, 7- flash5018
507.Kubiena Roman (fredos)8 PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5014
508.Novák Honza (novakja)Xa flash, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXa PP5009
509.Češpivo Jan (beer)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash5005
510.Herodes Martin (herodes)8+ OS, 9- PP, 8- OS, 8 RP, 8- PP, 7- OS, 7- OS5004
511.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
512.Reich Lukáš (Looky)7 OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- PP, 6 OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS4954
513.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
514.Petrůj Jaroslav (Kopei)6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 5c OS, VIIa OS4920
515.motl dalibor (moták)7- OS, VIIIb flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP, VIIb OS, VII OS4915
516.Kadrnoška Matouš (_mata)8- flash, 7+ flash, VIIIa flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 5b OS4913
517.Ryba Tomas (t.ryba)6c flash, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4910
518.Mareček Jan (JendaZBrna)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4902
519.Vítová Kateřina (Kaccii)6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS, 6a+ PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash4890
520.Šmíd Radim (Raadim)8- PP, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4882
521.Valenta Lukáš (Atmelavza)6b+ OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 7- PP, VIIIa PP, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS4876
522.Jelínek Petr (jelen)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, VI OS, V OS4872
523.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
524.Hodoušek Matěj (pomalík)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4820
525.Vitásek Tomáš (chemik)9- PP, 8 PP, 7- OS, 6+ OS, 7- PP, 6a+ PP, 6 OS, 5a OS, 5c PP, 4+ OS4810
526.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4808
526.Zembol Radim (Vendy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 5c OS, 5c OS4808
528.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
529.Mareš Daniel (derni)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4764
530.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
531.Petrouš František (Freson)7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4751
532.Burkotová Petra (Malá Péťa)9-/9 PP, 9- PP, 8- PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash4743
533.Laňková Sabina (Sabinalanka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, 7- RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4708
534.Vrbová @nče (@nče)6b flash, 6+/7- OS, 6a OS, 6b PP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6a RP, 6a RP4701
535.Berry Loukast (loukast)VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIIa PP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS4679
536.Malý Jakub (Kuubig1)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6+/7- PP4672
537.Malík Jiří (Malina)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS4670
537.Drozda Jiří (drozdik)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS4670
539.S Ondřej (spileec)7+ OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4654
540.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
541.Stejskal Roman (Stejsi)6c OS, 6c OS, 8 RP, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b+ RP4626
542.Gálet Tomáš (Galos)9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+ PP, 8 PP, 8- PP4618
543.Hošek Jan (Hoša)7+/8- RP, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5 OS, 5 flash4612
544.Malásek Petí (peti18)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4596
545.Ištvánek Jan (Jeník V.)9- RP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, 8- PP4595
546.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP4591
547.Donát Martin (Dony)6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS4576
548.Vrbata Tomáš (TomVrb)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, VIIIa solo, 6+ flash, 6+ PP, 5a OS, V OS4542
549.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4520
550.Kutil Stanislav (mammal)7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4509
551.Komarov Akademik (komarem)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS4495
552.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
553.Záhora Ondřej (Ondřejj)7a+ PP, 7- OS, 7 flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6a flash, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 5+ flash4487
554.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10- PP4478
555.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash4474
556.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
557.Černohorský Karel (oblivion)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7 RK, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 7- RK, 6- OS4451
558.Durník Ivo (ivod)8+ PP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 6- OS, 4+ OS, V OS4425
558.Háček Jan (hacekj)7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, VII flash, VII flash, 6 flash4425
560.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b+ RP, 6a OS, 6b RP, 6b PP, 6a RP4424
561.Tauchman Jan (draken)7- OS, 6+ OS, VII OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS4420
562.Polčin Milan (tulipan)7b PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6a OS, 6a OS, 6a PP4412
563.Knap Roman (Roman1)7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS4404
564.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
565.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
566.Baran Marek (kiwi)6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 7- flash, 7- PP, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS4375
567.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
568.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
569.Večeřa Jirka (Véča)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6c+ PP4342
570.B L (LB)6b OS, 6b RP, 6a flash, 6a flash, 6+/7- flash, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash4332
571.Mazanec Daniel (n0x)6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 4+ OS4323
572.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
573.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc OS, VIIIa solo, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4302
574.Malý Pavel (Paffka)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4270
574.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS4270
576.Sháněl Tomáš (ts)7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP4263
577.Černý Jan (Cipis)7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 4+ OS4239
578.Janata Petr (petr.vht)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, VIIa OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4223
579.markro (markro)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VII OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4220
579.Poliček Petr (qetr)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4220
581.Votoupal Martin (m.votoupal)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, VIIa OS4206
582.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
583.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
584.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6+ RP, 6+ PP, 6 flash, 6+ PP4185
585.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
586.Künkel Sven (Sven)7-/7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP4171
587.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4158
588.Siffel (koudelník)6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5b flash4156
589.Ďurneková Terka (Sedmokráska)7/7+ PP, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 5 OS4153
590.Kužel Jirka (Zajda)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP4148
591.Čejka Vojtěch (Vojteh)6a+ PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 6 flash4124
592.Vacek Ondra (vaca34)6+/7- OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4120
593.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
594.Mašek Petr (máša)7- OS, 7+ PP, VII OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4100
595.Votrubec Vlastimil (vlasta)7- RP, VIIIa RP, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc RP, 6+ RP4086
596.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
596.Šťastný Jiří (Happy)6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4076
598.Smolík Jan (Šaman)7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash4069
599.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6- OS4058
600.Pazi (AntiCZ)7 OS, 7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 6 RK, 5 RP4025
601.Nývltová Veronika (v.erca)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4020
602.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, VIIIb OS, VIIb OS, 6 OS, V OS, IV RP, II solo3964
603.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
604.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3938
605.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
606.Š Dino (Dino)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3913
607.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
608.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
609.Janosek Jiri (Janosek)7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS3888
610.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
611.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
612.Grepl Jan (Gaba)5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5a OS3863
613.Pilka Tomáš (Pilkyn)9+/10- PP, 9 flash, 9 flash, 9 flash3859
614.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS3851
615.Mikšík Robert (bobymikes)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS3845
616.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
617.Demacek Dan (sentimex)6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6+ OS3830
618.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
619.Poláčková Alžběta (polackovabety)6b+ OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS3810
620.Kinský Yehuda (Kolohnat)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, V OS, V OS3801
621.Kušková Klára (Clare)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5c flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS3782
622.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
623.Kočí Tomáš (Kóča)VIIIb RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb RP, VII RP, VIIb RP, VIIa flash, VIIa flash3772
624.Tesárek Jan (tesil)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3757
625.Havlík Marek (wana)VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VII OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 6 PP, 5+ RP3754
626.Šebek (Šéba)VIIIc OS, IXa PP, VIIIc RP, VIIIc PP, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIc flash3745
627.Hablová (Hablomic)7- flash, 7- PP, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 6- flash, 6- flash3740
628.Kubeček Jeňa (tatka)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 6- RP, 5+ RP3735
629.Nehasil Michal (tenis)VIIIa OS, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VII RP, VIIa RP, VI RP3734
630.Mach Ondrej (Zarathustra)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- flash, 5+ flash, 5 flash3728
631.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)10- PP, 9+ PP, 7B+ solo, 7B+ solo3708
631.D David (DavidD)6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5- RP, 4a OS3708
633.Preisler Eda (Exus)7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP, 5+ RP, 5 RP3706
634.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
635.Erbis J (Erbis89)6b OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VII RP, VII RP, VII RP3684
636.Mlateček Martin (Marphy)7 RP, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3662
637.Bernard Michal (berny)7+ OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 5 OS, 6- PP3661
638.jansa petr (jansen)7 flash, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6+ RP, VIIb RP, VI RP3657
639.Matějová Lenka (zoellka)5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS3648
640.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP3640
641.Pexová Šárka (Šarkap)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3639
642.Jalovec Marek (marekjalovec)5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 5c flash, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS3626
642.Pergl Štěpán (steper)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3626
644.Jelínek Jan (jelucha)6c flash, 7+/8- flash, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS3625
645.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c+ PP, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 5c PP3614
646.Kolářský Petr (PetrK)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS, 5a OS, 5- OS, 4c OS, 4c OS, V OS, 4 OS3595
647.Posker Tomáš (Rampa)7+ OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 7 AF, 8- AF, 7- AF3588
648.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
649.Morongova Anna Marie (morongovaam)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS3582
650.Machatý Ondřej (machy)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3570
651.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3557
652.Paděra Martin (Paďas)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa RP, VIIIa AF, VIIIc AF, VIIIb AF3523
653.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIb PP, VIIc OS, VIIc flash, VIIc flash, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIb AF3520
653.Černý Pavel (BigSmoke)VII OS, VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3520
655.Krejčová Anežka (agnes k.)6+/7- OS, 6b RP, 6+ RP, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 6 RP, 5c RP, 4b OS3510
656.mateju jakub (kubajs)7- OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 6- flash, 5 RP, 6+ AF3502
657.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
658.Pulpánová Nikol (rohovka)6+/7- OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP3497
659.Jedličková Šárka (Šáruš)7- RP, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS3470
660.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
660.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP3462
662.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
663.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS3447
664. (brecka6)6b+ RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RP, VIIb RP, V OS, IV OS, IV OS3434
665.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
666.Klinkovský Jiří (Jurda)9+/10- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS3422
667.Trebichavský Richard (trebix)7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 6 RP, 5+ flash, V OS, 4+ OS3409
668.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
669.malinkej Votíšek (v)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ RP, 7 flash3379
670.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
671.Riha Honza (Chuck)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3370
671.Lobpreisová Renata (Buzola)5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3370
673.Janda Petr (Jandee)6 OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, VI OS, 4+ OS3345
674.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
675.Macek Ondřej (om)8+/9- RP, 8 RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa AF3337
676.Měřička Matěj (Měřák)Xb RP, Xa RP, IXc flash, IXc PP3323
677.Joe Joe (chozze)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3320
678.Foltýn Květoslav (samyk)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash3319
679.Smrčka Jan (wolfun)7a OS, IXb RP, 7a PP, IXb PP, VIIa OS3314
680.chlupac karel (carlos666)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3301
681.Vaněček Michael (Michael)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3295
682.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
683.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
684.Mach Tomáš (Tomach)7b flash, 7b PP, 7b PP, 7b PP3265
685.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c/7c+ PP, 9-/9 PP, 8+ RP, 8- flash3263
686.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
687.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, IV OS, 5 solo3252
688.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
688.Jech Petr (Rakeťák)5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS3245
690.Vrzal Ondra (Guruondra)7 RP, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 7 RC3223
691.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
692.Koza Olda (ziege)9- PP, 9- PP, 7b PP, 8 PP3212
693.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
694.Čačková Lýdia (LydiaC)6+ OS, VIIa OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS3195
695.Tomanová Andrea (andrejka)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5+ PP, 5+ PP, 4b OS3188
696.Mašát Martin (Maso)7+/8- RP, 6+ OS, 6 OS, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP3174
697.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
698.Reiner Radek (RadRei)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIa flash, V OS, V OS, V OS, V OS3151
699.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
700.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
701.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
702.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
703.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8- flash, 7 OS, 7- flash, 6+/7- flash3084
704.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
705.Holec Milan (homijan)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS3076
706.Vaněčková Běla (Běla)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS3070
707.Skalická Viola (Viola Skalická)7-/7 flash, 7 PP, 7- flash, 6 flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash, 3+ OS, 6- AF3060
708.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
709.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
710.Farský Aleš (farda)VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP, VI flash, VIIb AF3034
711.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VIIb RP, VII RP, IV OS3024
712.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
713.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS3010
714.Krejčí Vladimír (_krvl)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5a OS, VI OS, V OS, V OS, VIIa RP, IV OS3008
715.Velfl Lukáš (Fik)10- PP, 8a PP, 9+ PP3006
716.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
717.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
718.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 flash2977
719.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
720.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
721.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
721.Sosnová Petra (sosa)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS2960
723.Bulko Martin (matonni)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash2951
724.Bach Matyáš (kundrt)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2948
725.Sedlačík Jan (Jenys)9-/9 PP, 8+ flash, 8- flash, 7 flash2940
726.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
727.Běhounek Michal (Grenvy)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP2918
728.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
729.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
729.Homolková (j.h.)6a PP, 5 OS, 5 OS, 5c PP, 5c PP, 5- OS, 4+ OS, 5b PP, 5+ PP, 4 OS2910
731._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
732.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
732.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS2888
734.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
735.Havrlant Filip (FilipH)8a PP, 7c+ PP, 7c PP2856
735.Chytil Martin (martinchytil)8a+ PP, 7c PP, 7c PP2856
737.Vajrychová Blanka (Bláňa)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS2845
738.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
739.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
740.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
741.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
742.Audes Šimon (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
743.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
743.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
745.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
746.Pechačová Blanka (Blandulinka)5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ PP2792
747.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
748.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
749.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
750.Boudova Misa (MisaB)7a PP, 6b OS, 7 flash, VIIIb PP, 6+ flash2778
751.Fíla Jan (jfila)6a OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS2770
752.Novy Peter (Pioter)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS2754
753.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc flash2741
754.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
755.Kábrt Lukáš (LKabrt)5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5a OS, IV OS, III OS, III solo, II solo2732
756.Kunc Milan (Milanos)7 flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash, 6+ AF2725
757.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
758.Mikolášek Jiří (7george7@seznam.cz)5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4a OS, 3 OS2675
759.Šindelářová Eli (esindelarova)5.11b flash, 5.11b flash, 5.11a flash, 5.10d flash2662
760.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
761.Horský Baron (M@ra)VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, VI RP2658
762.Chalupník Tomáš (wentsa)7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2657
763.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
763.Lazar Petr (Petricek)VIIc OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RC2654
765.Smrzova Nela (nelvira)5c OS, 5c flash, 5a OS, 5- OS, 5- flash, 5- flash, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 4 flash2650
766.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, VI OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, I OS2633
767. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
768.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
769.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
770.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
771.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
772.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
773.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
774.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
775.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
776.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2551
777.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
778.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
779.Matoušková Jana (Jana)7 flash, 7 flash, 7 PP, 7- PP, 7- PP2506
780.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
781.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
782.Bubenová Vanda Lee (Švanda)7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5+ OS2469
783.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
784.Kolek Martin (Kolčo)6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP2455
785.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
786.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
787.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
788.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
789.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
790.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
791.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
792.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
792.Řehoř Jiří (Azaro)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS2410
794.Jeřábková Petra (Jeřabina)8 flash, 7+ flash, 7+ PP, 7- flash2409
795.Ponomarev Jiří (George-JP)IXa OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIc RP, III solo, IXb AF, Xa AF2407
796.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
797.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
798.Posekaný Lukáš (Lukýno)8-/8 RP, 8- RP, VIIb OS, VIIb OS, V flash2400
799.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ PP2385
799.Šlajer Petr (Šlojíř)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS2385
801.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
802.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
803.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
803.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
805.Máslo Daniel (danmaslo)5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, V OS, VI RP, V RP, V RP, III OS2371
806.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
807.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
808.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
809.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
810.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
811.Hrabec Lukáš (Gibous)8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP2334
812.Spousta Vojtěch (Vojtech87)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS2332
813.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
814.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8 OS, 7+ OS2316
815.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
816.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
817.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
818.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
819.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
820.Peanuts Love (Peanutzero)8- RK, 7- flash, 6+ OS, 6+ RP, 6 flash2287
821.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
822.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
823.Pražák Zbyňa (Gragen)7c PP, 7a PP, 6c+ PP2268
824.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
825.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
826.Balhar Jakub (jakub@balhar.net)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 5- solo2258
827.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
828.Nepustilová Klára (Klárouš)7- flash, 7- flash, 7- RP, 6- RP, 6- RP, 5 flash2239
829.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
830.Jindřich Petr (Peca go)8+/9- PP, IXc PP, IXa RP2210
831.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
832.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
833.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
834.Adámek Standa (Baggio)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash2191
835.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
836.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
837.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
838.Chochola Ondřej (arklee)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS2179
839.Fuchsová Ivana (Coletta)VIIIa OS, 6 OS, 6- OS, VIIb RP, 4+ OS, IV OS, VIIIa AF, 6+ AF, VIIb RC, VI RC2176
840.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
841.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
842.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
843.Gola Vítězslav (Víťas Gola)VII OS, 5+ OS, VI OS, V OS, 4 OS, IV OS, VI RP, II OS, VIIc AF2160
844.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
845.drbohlav adam (kneedle)7a+ flash, 8 PP, 8- PP2153
846.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
847.Dočekalová Barča (Hujirek)6b+ RP, 6b+ RP, 6a OS, 6b PP2148
848.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
849.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
850.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
851.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP2140
852.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
852.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2135
854.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
855.Vambera Jiří (vambik)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS, 4 AF2132
856.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
857.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
858.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
858.Mikeska Erik (Eržik)4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2100
860.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
861.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
862.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
863.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
864.Hojač Vojtěch (Vojťas H.)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VIIa AF, VIIc -, VIIb -2083
865.Hekrle Marek (lesapán)6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -2082
866.Smitková Zuzana (zuza)6a+ PP, 6a flash, 6a RP, 6a PP, 5c flash2076
867.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
868.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
869.Bican Standa (stan)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 5+ OS2063
870.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
871.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
872.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
872.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
872.Rohlíček Vítek (weer.climber)7a flash, 6c flash, 6c flash2059
875.Šilhán Standa (Kralsteny)IXa RP, IXa RP, VIIIa RP, V OS2052
876.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
876.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
876.Šanca Filip (fsapphire)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 4 -, 3 -, 4 -2038
879.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RC2035
880.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
881.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
882.Václavík Jan (jvaclavik)7- RP, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ flash, 5+ RP, 5+ RC, 4+ RC, 6- RC, 5- RC2027
883.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
884.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
885.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
886.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
886.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
888.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
889.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
890.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
891.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
891.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
891.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
891.Vít Petr (svetr)7 OS, 7- OS, 6+ OS, VI OS1988
895.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
895.Slezák Adam (Pivas)VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, V OS, V OS, III OS, IV RP, VI AF, V AF1987
897.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
897.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
899.a a (lMartinl)8/8+ PP, 8 PP, 7 flash1984
900.Novák Martin (handycraftsman)8- flash, 7+/8- flash, 7 OS1978
901.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
902.Thor Wikk (Wikkthor)7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS1972
903.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
904.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
904.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
904.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
907.Daniel Ondřej (Andy93)7- flash, 7- flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash1965
908.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1960
909.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
910.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9+ PP1950
910.Žabka Vráťa (alffi)6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP1950
912.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
913.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
914.Sedlář Petr (Rybízek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo1933
915.Skapa Jan (ing.jenik)5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4a OS1932
916.Zímová Kateřina (KaczkaZ)8- OS, 7+ flash, 7 flash1928
916.Brokeš Tomáš (Brokboj)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS, 4a OS, VI RK, III OS1928
918.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
918.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6- OS1926
920.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
921.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
922.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
923.Lukášová Jana (Janiluk)10- PP, 7b+ PP1906
924.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
924.Sekaninová Tereza (Sekate)6a+ PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 5a flash, 6b+ -1903
926.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
927.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
928.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
929.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
929.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
929.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
929.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
929.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
934.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
934.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
934.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
937.Válek Martin (Valmar)7 OS, 6+ flash, 6- flash, 6 PP, 5 flash1881
938.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
939.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
940.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
940.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
942.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
943.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
944.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
945.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
945.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
947.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
948.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
949.T Sváťa (sved)6+ OS, 6 OS, 5+ flash, 6- RP, 5+ PP, 4+ RP, 3 solo1851
950.Dzík Jan (Jan Dzík)9+ PP, 9 PP1850
950.Šnopl Ondra (Ondra85)IXb PP, IXa PP, VIIIb PP1850
952.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
953.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
953.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
953.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
956.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
956.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
958.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
959.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
959.Vaculová Lenka (Vacule)6a+ flash, 6a+ PP, 6a flash, 5c OS1834
961.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
962.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
963.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
964.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
964.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
966.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
966.Fajstová Alena (alenie)7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash1812
968.Vejvoda Petr (Vejvis)IXb flash, VIIIb flash, VIIIa flash, IXc AF, Xa AF1811
969.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
970.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
971.Maršík Jarda (jardamarsik)7b+ OS, 7a OS1794
972.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
973.Bobek Aleš (boban)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, V solo, II solo, VIIc AF1767
974.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
974.Edr Martin (Edros)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS1766
976.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
977.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
978.Zuzáková Jana (jajazu)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1760
979.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
980.Slezák Ondřej (Karbous)Xb PP, Xa PP1756
980.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ PP, 7b PP1756
982.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
983.Liškutin David (Liškut)9 PP, Xa PP1750
984.Mikan Tom (1mikovec)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI RP1748
985.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
986.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
987.Maščuch Radek (Kulich1)6+ RP, 6 RP, 6 RP, VIIb solo, VIIa solo, VI solo, 7/7+ AF1743
988.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
988.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
990.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
991.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
992.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
992.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
994.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
995.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
996.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
997.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
997.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
997.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
1000.Hlávka Radim (králíík)9 PP, 8+/9- RP1710
1001.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
1002.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
1003.androsz anaxym (anaxym)7- OS, 6+ OS, 6+ RP, 5- OS1701
1004.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
1005.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
1006.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
1007.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
1008.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
1009.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
1010.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
1011.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
1011.Duda Matej (matej.duda)7b+ PP, 7a OS1678
1013.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
1014.Kononov Martin (MartinK)7+ OS, 7/7+ RP, 7- RP1667
1015.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
1016.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
1017.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
1018.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
1019.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
1019.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
1019.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
1022.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
1023.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
1024.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
1025.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
1025.Scheuerová Veronika (kikinka00711)7b+ OS, 8- RP1632
1025.Vyvadil Martin (vyva)VIIc OS, VII OS, VII OS, VII RP, VIIa AF, VII AF, VIIc AF, VIIIb AF, VIIb AF, VIIIa AF1632
1028.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
1028.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
1028.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
1028.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1032.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1033.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1034.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1035.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
1036.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1036.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1036.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
1039.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1040.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1041.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1041.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1043.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1044.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1045.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1045.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1047.Vicen Ondrej (Panvica)7- OS, 7- OS, 7 RK1593
1048.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1049.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1049.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1051.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1051.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1053.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1054.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1054.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1054.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1057.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1058.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1059.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1059.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
1061.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1062.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1062.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1062.Řeháková Veronika (Lažaží)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 7- AF, 7- AF, 7 AF1553
1065.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1066.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1067.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS1548
1068.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1069.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1070.Horák Michal (Horamicu)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS1538
1071.Kolečkář David (KoleDa)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, IV OS, III OS, VIIb AF1536
1071.Hulín Radek (hulinrad)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, II solo, II solo1536
1073.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1073.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1073.Kratochvíl Ondra (Wewerka)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1535
1076.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1077.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1078.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1079.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1079.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1081.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1082.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1082.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1084.Remeš Jan (siovni)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 7+/8- AF, 7+/8- AF1518
1085.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1085.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
1085.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1085.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1089.Kašpar Pavel (xpalko)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6+ AF, V RC, VII RC, V RC, V RC1514
1090.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1090.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1090.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
1093.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1094.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1094.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1094.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1097.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1098.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1099.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1099.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1101.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1101.Moravec Tomáš (TomášM.)Xa PP, IXa PP1500
1103.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1104.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1104.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1106.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1106.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1108.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6+ RK, VI RK, IV RP1483
1109.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1109.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1111.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1112.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1113.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1113.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1113. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1116.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1117.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1118.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1119.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1120.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1120.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1122.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1123.Jiroutová Nikol (Nikol_92)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ PP1447
1124.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1125.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1126.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1126.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1128.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1129.Richtr Pavel (satori)6+ PP, VI OS, V OS, V OS, 5 RP, VI AF, 6 AF, VI AF, 7+/8- AF1430
1130.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1131.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1131.llaenka L (llaenka)4a OS, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 solo1422
1133.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1134.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1134.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1134.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1134.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1134.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1139.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1140.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1140.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1142.Plaček Ladislav (placa)VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS1410
1143.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1143.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1145.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1146.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1147.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1148.Blackhippo Cz (saxnot)6a OS, 6a OS, 5+ OS1391
1149.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1150.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1150.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1152.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1153.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1154.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1154.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1156.buhak (coho)11-/11 OS1372
1157.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1158.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1158.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1158.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1158.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1162.homolka david (davidek)7 flash, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF1360
1162.Drahota Jan Jiří (Draajea)VI OS, V OS, V OS, V OS, IV OS1360
1164.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1165.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1165.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1167.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1168.Novotná Eliška (Elík)VIIIc flash, VII OS, VI OS1347
1169.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1169.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1169.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1169.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1169.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1174.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1175.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1175.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1177.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1178.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1178.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1178.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1181.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1181.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1183.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1184.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1185.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1186.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1187.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1188.Kuběnová Barbora (barboucha)7+ OS, 8- PP1322
1189.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1190.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1190.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1192.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 7- RP1314
1192.Novák Josef (Newman)8 PP, 7+/8- RP1314
1194.Ondráčková Petra (pixyk)5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS1310
1195.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1196.Míšek Petr (Plech)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ solo, 4 solo, 3 solo1308
1197.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1198.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1199.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1200.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1201.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1201.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1203.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1203.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1203.Papež Karel (žepap lerak)5b OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS1288
1206.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1207.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1207.Lencová Simona (SimčaL)6+ flash, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash1281
1209.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1210.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1211.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1212.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1212.Filip Ondřej (Ryzek)9- PP, 6 OS1272
1214.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1215.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1216.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1217.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1218.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1218.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1220.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1221.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1221.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1223.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1224.Hakl Josef (Haklbery)6+ flash, 6 flash, 6 flash, 3 OS, 6+ RC, III RC, V RC, III RC, III RC, 4 RC1261
1225.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1226.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 7+ flash1259
1226.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1228.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa AF1255
1229.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1230.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1230.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1232.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1233.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1233.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1233.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1233.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1233.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1233.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1233.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1240.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1241.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1242.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1243.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1244.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1244.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1246.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1246.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1248.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1249.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1250.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1250.Kelnar Pavel (Dyk)6c flash, 6a+ OS1225
1252.Vančura Jiří (Yuler)6- OS, 6 flash, 5+ OS, 3 OS1224
1253.Olšan Petr (pepeolsi)VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIc AF, VIIa AF1218
1254.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1255.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1255.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1255.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1258.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1258.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1260.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1261.Slavík Martin (Martin297)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS1205
1262.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1263.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1264.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1264.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1266.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1267.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1267.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1267.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1267.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1267.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1267.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1267.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1267.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6a+ OS1194
1275.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1275.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1275.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1278.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1279.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1280.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1280.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1282.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1282.Aklámová Amálka (Amalka)7 OS, 7 flash1175
1284.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1284. (SPIDERRICO)10- OS1172
1284.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1287.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1287.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1289.Buben Oskar (OKI)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ PP, 4 PP, 6a AF, 5+ AF, 6 RC1168
1290.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1290.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1290.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1290.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1294.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1295.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1295.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1297.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1298.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1299.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1300.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1300.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1300.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1303.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1304.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1304.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1304.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1304. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1304.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1304.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1304.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1304.Opice Plešatá (lysoop)6a+ OS, 6a+ OS1144
1304.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1304.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1314.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1314.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1314.Turzík Vladimír (laco)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1317.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1318.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1318.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1320.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1321.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1321.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1321.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1324.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1325.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1325.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1325.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1325.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1325.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1325.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1325.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1332.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS1123
1333.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1333.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1333.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1333.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1337.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1337.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1337.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1340.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1340.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1342.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1342.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1342.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1342.S. Petr (Dědula)VIIb OS, VIIa OS, VI OS1116
1346.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1347.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1347.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1349.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1350.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1350.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1352.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1352.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1354.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1355.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1355._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1357.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1357.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1357.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1357.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1357.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1357.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1357.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1357.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1365.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1366.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1366.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1366.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1366.Karko Jan (Karkoš)VIIIb OS, VIIc OS1094
1366.Kohout Milan (Mildak)VIIIb OS, VIIc OS1094
1371.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1372.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1372.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1374. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1375.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1375.Przechowski Kryštof (gozon)VIIIb PP, VII OS, V RP1086
1377.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1378.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1378.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1380. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1381.Lovecka Lucka (Lutzka)7- OS, 7 PP1078
1382.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1383.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1383.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1383.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1383.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1383.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1383.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1389.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1390.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1390.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1390.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6- OS1072
1393.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1393.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1395.Semerád Václav (SemeradVa)6- OS, 5+ OS, 5+ OS1066
1396.Vrtílek Luděk (loudys)7+ RP, 7 PP1060
1397.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1398.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1399.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1399.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1399.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1399.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1399.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1399.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1399.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1399.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1399.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1399.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP1050
1399.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1399.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1399.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1399.Baryl Jan (Honz)7+ PP, 7 PP1050
1399.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP1050
1414.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1415.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1416.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1416.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1416.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1419.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1419.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1421.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1422.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1423.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 2 OS1030
1424.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1425.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1425.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1425.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1428.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1429.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1430.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1430. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1430.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1430.Marášek Jakub (majak8000)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1434.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1435.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1436.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1436.Kostelanský Peter (Zunio)7 solo, 7 solo1008
1438.. . (Wondas)8a PP1006
1438.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1438.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1438.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1438.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1443.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1443.Vincourková Jana (Jana.Vincourková)9+/10- solo1004
1445.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1446.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VIIb RP, VIIa RP, IV RP1002
1447.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1447.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1447.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1447.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1447.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1447.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1447.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1447.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1447.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1447.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1447.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1447.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1447.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1447.Janecek Michal (miskis)8a PP1000
1447.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1447.Ondřejová Jana (xjano)8a PP1000
1463.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1464.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1464.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1464.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1464.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1464.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1464.Čeřovský Jan (HONZA75)VIIIa OS, VIIb OS994
1470.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1470.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1472.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1472.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1474.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1475.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1476.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1477.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1478.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1479.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1479.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP, 6+ AF976
1481.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1481.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1481.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1484.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1485.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1485.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1487. (karelwimmer)7b+ OS972
1487.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1487.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1490.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1491.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1492.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1492.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1492.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1495.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1496.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1497.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1498.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1498.b tomas (01021981)9+ RP960
1498.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1498.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1502.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1502.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1504.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1504.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1504.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1504.Škvara Michal (Hošo)9+ PP956
1504.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1504.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1504.Klemsa (fakub)5 OS, 5a OS, 6 RP, 6+ AF, 5c AF956
1511.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1511.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1511.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1514.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1515.Kubeček Václav (1603)7 PP, 7- PP, 7+ AF951
1516.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1516.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1516.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1516.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1516.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1516.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1516.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1516.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1516.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1516.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1516.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1516.Kaprál Tomáš (Kapr)9+ PP950
1516.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1516.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1530.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1530.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1532.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1532.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1532.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1532.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1536.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1536.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1538.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1539.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1540.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1541.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1541.john martin (johnny)9/9+ RP935
1541.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1544.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1544.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1546.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1546.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1548.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1549.Vitásek Tomáš (Witty)4+ OS, 4 OS, 5 RP, 3 OS, 2 flash929
1550.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1550.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1552.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1553.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1554.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1554.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1554.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1554.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1554.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1554.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1560.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1561.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1562.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1562.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1562.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1562.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7b OS922
1562.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1562.Karlík Petr (Karlipet)7b OS922
1568.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1568.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1568.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1571.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1572.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1572.Kotrč Matěj (peacman)VIIa OS, V OS, V OS916
1572.Kohut Lukáš (LukasKo)5b OS, 5b OS, 4a OS916
1575.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1576.Růžičková Petra (P.)Xb RP914
1577.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1577.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1577.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1577.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1577.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1582.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1583.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1584.Mílek Michal (misak)9 PP906
1584.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1584.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1584.Woki Woki (Woki)9 PP906
1584.# Miki (Miki)9 PP906
1584.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1584.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1584.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1584.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1584.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1584.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1584.Bradáč Jirka (nitro)9 PP906
1596.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1597.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1597.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1597.Žák martin (martin žák)9- flash903
1600.Petula Libor (Libi)9 PP900
1600.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1600.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1600.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1600.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1600.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1600.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1600.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1600.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1600.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1600.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1600.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1600.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1600.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1600.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1600.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1600.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1600.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1600.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1600.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1600.gendová alexandra (saša)7c PP900
1600.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1600.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1600. (EvaK)9 PP900
1600.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1600.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1600.Novacek Honza (coko)7c PP900
1600.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1600.Lučanský Patrik (Jumper)9 PP900
1600.Winter Lukáš (gomez)9 PP900
1600.Řitička Ondra (boreal)9 PP900
1600.Straka Jan (Stračena)9 PP900
1632.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1632.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1634.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1634.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1636.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1636.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1636.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1636.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1636.Nováková Eva (Efka)6+ OS, 6 OS, VIIa RC, VII RC, 7+ RC, 6- RC894
1641.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1642.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1643.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1643.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1645.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1646.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1647.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1648.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1648.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1648.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1651.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1652.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1653.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1653.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1653.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1653.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1653.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1653.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1653.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1653.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP875
1661.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1661.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1661.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1661.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1661.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1666.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1667.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1668.kraťas petr (krta)5a OS, 5a OS, 4b OS866
1668.Mathauser Dominik (VTMDominik)VI OS, VI OS, 4 OS, VII RC866
1668.Havlín Josef (pepehavlin)5+ OS, 5- OS, 4 OS866
1671.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1671.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1671.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1674. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1674.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1674.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1674.Wojdyga Pawel (siwy)Xa RP860
1678.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1678.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1678.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1678.nosál noso (nos)9- PP856
1678.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1678.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1684.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1685.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1685.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1687.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1687.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1687.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1687.F P (peutetre)7b flash853
1691.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1691.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1691. Jára (EDÚ)9- PP850
1691.Ludvik O (ludes)9- PP850
1691.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP850
1691.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1691.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1691.Macháč Martin (spike)9- PP850
1691.peklo (peklo)7b+ PP850
1691.Paštyka David (Pášťa)9- PP850
1691.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1691.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1691.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1691.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1691.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1691.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1691.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1691.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1691.Hlinka Ondřej (ondrahlinka)9- PP850
1691.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1691.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP850
1691.Sejk Jan (šejk)7b+ PP850
1713.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1713.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1713.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1713.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1713.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1713.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1713.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1713.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1713.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1722.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1723.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1724.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1725.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1725.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, II OS836
1725.Klusák Martin (Klusakm)7- RP, 6- OS836
1728.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1728.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1730.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1731.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1732.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1733.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1733.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1733.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1733.Louka Louka (Louka)7a OS822
1733.H. Lucie (Lůca)8 OS822
1733.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1733.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1733.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1733.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1733.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1733.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1733.J. Rudolf (Rudolf)7a OS822
1733.Slezáková Lenka (LeňaS)IXb OS822
1746.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1746.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1746.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1746.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1750.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1750.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1750.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1750.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1750.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1755.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1755.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1755.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1755.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1755.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1755.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1761.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1761.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1761.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1764.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1765.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1765.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1765.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1768.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1768.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1768.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1771.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1771.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1773.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1773.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1773.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1776.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1776.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1776.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1776.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1776.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1776.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1776.Krov Martin (polikrk)8+ flash803
1783.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1783.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1783.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1783.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1783.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1783.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1783.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1783.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1783.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1783.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1793.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1793.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1793.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1793.Drnec Honza (sperou)8-/8 OS797
1797.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1798.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1798.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1798.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1798.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6+ RP, 4 OS, 3 OS, 4- RP794
1798.Vostal Lukáš (vosty)6 OS, 6- OS794
1798.Wondráček Ivo (Ádr)6+ OS, VI OS794
1798.Slezáčková Tereza (Slejzi)VIIb OS, VIIa OS794
1805.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1806.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1806.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1808.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1809.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1809.Anufrieva Tanya (Tanya)6+ OS, 6 RP782
1811.Kunc Ondřej (triakcz)5- OS, 4+ OS, 5 RP779
1812.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1812.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1814.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1815.Jilek Vojtech (Krojcek)6a flash, 5 OS775
1816.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1816.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1816.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1816.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1816.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1816.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1816.Zelvap (zelvap)8- OS772
1816.Vaňkát Adam (Vankadam)8- OS772
1816.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1816.Pelikán Leoš (Leošák)8- OS772
1816.koman filip (filipkoman)IXa OS772
1816.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1816.Vlček Jakub (Jakub Vlček)8- OS772
1816.Pražák Lumír (LumirP)IXa OS772
1830.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1831.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1831.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1831.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1834.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1834.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1836.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1837.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7 PP, 6- RP760
1838.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1838.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1838.Hraba Martin (Martin 77)5 flash, 5 flash, 5 flash759
1841.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1842....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1842.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1842.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1842.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1842.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1842.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1848.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1849.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1849.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1849.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1849.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1849.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1854.Budík Honza (budik)8 flash753
1854.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1854.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1854.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1854.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1854.Němec Petr (nemec.p)8 flash753
1860.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1861.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1861.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1861.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1861.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1861.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1861.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1861.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1861.Egan Egan (egan)8+ PP750
1861.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1861.Heinitz Bernard (bernardheinitz)IXc PP750
1861.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1861.Rys František (piskar108)IXc PP750
1861.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1861.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1861.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1861.Zachariasova Hanka (hanka zachariasova)7a+ PP750
1861.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1861.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP750
1861.H. Petr (hruši)7a+ PP750
1861.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP750
1861.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1882.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1883.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1884.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1885.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1885.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1885.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1885.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1885.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1885.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1885.Jedlička Marek (tulak)6+ OS, V OS744
1892.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1892.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1892.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1892.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1896.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1897.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1898.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1898.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1898.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1901.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1901.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1903.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1904.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1905.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5 RP, 4 RP, 4- RP727
1906.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1906.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1906.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1906.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1906.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1906.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1906.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c AF, 7a AF, 7a+ AF725
1906.Trnka Martin (Trnas)VIIa OS, VII flash725
1914.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1914.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1916.pady zzz (zzz)6c OS722
1916.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1916.rajcan pavol (daben)6c OS722
1916.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1916.Hudak Martin (lef)6c OS722
1916.Klemsa Martin (Martin)6c OS722
1916.M Otto (OttoM)6c OS722
1923.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1923.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1923.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1923.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1923.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1928.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1928.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1928.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1928.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1928.B Radim (Suxik)5.8 OS, 5.7 OS719
1933.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1933.Tesař Jirka (megalodon)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1933.Krasa Lukas (Lukas23)4c OS, 4c OS, 4a OS716
1936.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1937.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1937.- - (Správce)8 RP714
1937.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1940.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1940.Janošec Šimon (simonjanosec)