LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
SP Chamonix (12.07)
SP Briancon (20.07)
EP mládeže Sofie (21.07)

Žebříček
Cesty:
6.Adamovska 11184
7.Fajkoš 11135
8.Vlk 11025
Bouldry:
6.Břicháček 10475
7.Švec 10300
8.Lavička 10250
Hory:
12.Hlaváč 3332
13.Štalmach 3160
14.M 2810

Výsledky
SP Villars (06.07)
SP Vail (08.06)
EP mládeže Delft (02.06)

Deníčky
4500 lezců
698771 cest
Nové přelezy:
Vía Del Ki 8a
Citrus 10-
Esprit Reb 8b
Pohádka O 7C+
Liebe Ohne 9
Judasziege 9
Sautanz 9-
Null Rhesu 9
No Chance 9-
Air France 7c

Stěny
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová
Škoda Sport Park - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
Rock Point - Chodov - Praha 4
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Coubal Michal (Bobeš)6c+ OS, 8 flash, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b OS7206
2.Coubalová Annička Nikita (Andulka)6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7a RP, 8- RP, 7+/8- RP, 6b RP6157
3.Fajkoš Lumír (Lumir9)8a/8a+ PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP5781
4.Zaoral Filip (zaoralf)8+/9- OS, 8+/9- OS, 7a+ OS, 9- RK, 7 OS, 6 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS5647
5.Šuraba Vladimír (vladoŠur)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 6b OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS5620
6.Nehasil Michal (tenis)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS5501
7.Poulding Leo (Polda JPPP)5.11b OS, 6b OS, 5.11a AF, 6a+ OS, 5.10b OS, 7- OS, 6 OS, 5.8 OS, 5 OS, 5 OS5142
8.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- OS, 8+/9- OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 9- RK4440
9.Podškubka Radek (podskubkar)6b+/6c OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 5- RP4114
10.horáček vondřej (vondřej)7a OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6b OS3838
11.Skopec Václav (VS)9+ AF, 7a OS, 8+/9- AF, 8- RK, 6a+ OS3731
12.Hlaváč Michal (stromolezec)6c+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3332
13.Štalmach Jan (jan2)8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6+ OS, 6- OS3160
14.M Ondra (Bat)6b+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS2810
15.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
16.Čížek Pavel (pavelll)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo, 2 solo2632
17.Švihálek Jiří (svihalek)8 RP, 7+ OS, 7 OS, 6a OS2530
18.Špás David (Spasik)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, 4 OS, 3 OS, 3 RC2209
19.Šofránko Peter (kepko)8- OS, 7+/8- OS, 8- flash2197
20.Týčr Břeťa (Bublina)7 OS, 7 AF, 6+ OS, 6+ OS2060
21.Chomová Mária (Majušidlo)6+ OS, 5c+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 3 OS2037
22.Tichý Aleš (Sumec)7a+ AF, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1832
23.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
24.Čáň Vašek (Vasek)6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ RP1776
25.rorschach (rorschach)7-/7 RP, 6+ OS, 6- OS, 4+ OS1601
26.Neuwirth Petr (Inža)7+ OS, 6+ OS, 6- OS1516
26.B. Kuba (KubaB)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
28.Sedlacek Jozef (juzek)7- OS, 6+ OS, 6 OS1466
28.Štefan Honza (stefic)6b OS, 6a OS, 5 OS1466
30.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
31.Ondruška Jan (arny)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS1438
32.Hodeček Mirek (drtiMIR)7+ OS, 6 OS, 5 OS1416
32.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 6 OS, 6- OS1416
34.Zach Michael (misakcz)6a OS, 6a OS, 5a OS1366
34.Nosáľ Jozef (germ)6a OS, 5c OS, 5c OS1366
36.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 RC1345
37.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 AF, 8- AF1338
38.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
39.Ondra Adam (dipsy)9a PP1300
40.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
41.Příjmení Jméno (ajislav)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4- OS1288
42.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
43.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS, 5.10c OS1244
43.Píchal Miroslav (Hvězdář)7 OS, 7 OS1244
45.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS1238
45.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS1238
47.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
48.Májsky Michal (Majcolo)5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS1188
49.Sedlák Martin (m.sedlakk)5+ OS, 5 OS, 6 AF, 4 OS1185
50.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, 7- AF, 3+ OS1173
51.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6b RP, 6 OS, 4 OS1154
52.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
53.Lazar Petr (Petricek)6b OS, 6a OS1144
53.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
53.Bernard Michal (berny)6b OS, 6a OS1144
56.Spálenka Miloš (Smáža)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
57.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
58.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS, 6 flash, 5+ OS1122
59.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF, 5c+ OS1116
59.Válka Vojtěch (Vojtik)6 OS, 5+ OS, 5+ OS1116
61.Němý Miloš (milo)8b PP1100
62.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
62.Groš Ján (Grošák)7 OS, 6+ OS1094
64.Polák Marek (marena)7+ AF, 7+ AF1088
65.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
66.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
67.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
67.Kubeček Václav (1603)7- OS, 6+ OS1044
67.Nebeský Jan (Nebe)7- OS, 6+ OS1044
70.Vaculová Lenka (Vacule)6 flash, 5+ OS, 6 AF994
70.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
72.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
72.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
72.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
72.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
76.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
77.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
78.Fiala Adam (fialka)9 RP910
79.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
79.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
81.Švec Martin (Martin.S)7C solo904
82.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
83.k. jakub (1785)9 AF894
83.Růžičková Petra (P.)9 AF894
85.Drobek Jan (drobo)5+ OS, 5 OS, 4b OS891
86.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
87.Novák Honzál (hans1996)7b+/7c PP881
88.Zedník Miloslav (Miláno Z)7a+ OS872
88.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
88.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
88.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
88.Kulheim David (davu)7a+ OS872
88.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
94.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
94.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
96.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
96.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
96.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
99.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
99.Šefl juráš (juras)7a OS822
99.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
99.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
99.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
99.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
105.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
106.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
107.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
108.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
109.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
110.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
110.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
110.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
110.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
110.gospoš martin (gospa)8- OS772
110.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
110.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
110.Čepička Martin (cepec)8- OS772
110.Bartoš Michal (Bárty92)8- OS772
110.Abt Lukáš (asu)8- OS772
120.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
120.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
122.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
123.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
124.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
125.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
126.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
127.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
127.Hronek Karel (Karlito)7a+ AF744
127.Šimek Martin (orbit)7a+ AF744
127.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
127.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
127.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
127.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
127.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
127.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
127.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
127.Šebestíková Anča (garbina)7a+ AF744
127.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
139.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
139.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
139.Novotný Pavel (Bobr6)6c OS722
139.Obst Petr (Ptí)6c OS722
139.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
139.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
139.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
139.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
139.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
139.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
139.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
139.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
139.Nováček Jan (Cokin)6c OS722
152.Domanský Jiří (dom)5 OS, 3 OS, II OS, 4 solo720
153.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
153.Rotrekl Josef (galen)6- OS, 5+ OS719
155.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
156.Čiviš michal (cbl)7a RP710
156.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
158.Straka Jan (Stračena)6c+ flash703
158.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
160.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
161.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
162.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
162.Janata Marek (marek.j)8 AF694
162.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
162.Procházková Barča (barcza)8 AF694
162.Hladík David (david94)8 AF694
162.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
162.Pokorný Petr (foton)8 AF694
162.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
170.Černý Tomáš (tomtom)5b OS, 3 OS, 3 OS676
171.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
171.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
171.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
171.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
171.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
171.Holub Marek (Maara)7+ OS672
171.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
171.Nešťák Matěj (Maaty)7+ OS672
171.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
171.Harašta Tomáš (HARY)6b+ OS672
171. (brecka6)6b+ OS672
182.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
182.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
182.F Radim (Kwikwi)5+ OS, 5 OS669
185.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
186.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
187.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
187.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
187.Elster Petr (Peťř)8- AF644
187.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
187.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
187.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
187.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
187.Bayer Honza (bayer.honza)6 OS, 4 OS644
195.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
195.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
195.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
195.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
195.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
195.john martin (johnny)7 OS622
195.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
195.Brich Milan (mibr)6b OS622
195.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
195.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
195.Šálek Jan (čaj)7 OS622
195.Liškutin David (Liškut)7 OS622
195.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
195.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
195.Macek Ondřej (om)6b OS622
195.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
195.Šauer Max (max)7 OS622
195.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
195.Chudoba David (hammen)6b OS622
195.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
195.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
195.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
195.Pail Leoš (enzo)6b OS622
195.Kral Mirek (laurot)6b OS622
195.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
195.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
195.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
195.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
195.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
195.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
195.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
195.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
227.+ Marek (mnicky)5 OS, 4 OS, 2 flash, 3 RC, 2 RC, 4 -, 2 -, 3 -, 2 -, 5 -617
228.Hulín Radek (hulinrad)6 RP, 4+ OS, 2 solo606
229.mateju jakub (kubajs)6C solo604
230.Cibulka Pavel (Ciba)7-/7 OS597
230.Marek Jakub (Fly)7-/7 OS597
232.Hron Adam (hadam)6c AF594
232.mareš mates (mates m.)6c AF594
232.Podmela Karel (Kara)6c AF594
235.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
235.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
235.Mašek Petr (máša)7- OS572
235.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
235.H. Marek (trenér)7- OS572
235.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
235.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
235.Čech Peter (peco)6a+ OS572
235.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
235.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
235.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
235.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
235.Šauli Honza (Sup)7- OS572
235.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
235.K S (Merlin)7- OS572
235.Žofka Pavel (zofin)6a+ OS572
235.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
235.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
235.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
235.A P (Andy)6a+ OS572
235.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
235.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
235.Exner Radek (exak)6a+ OS572
235.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
235.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
235.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
235.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
235.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
235.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
235.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
235.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
235.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
235.henych ondra (andy90)7- OS572
235.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
235.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
270.Daněk Radek (R.Daněk)5 OS, 6- AF566
271.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
272.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
272.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
272.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
272.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
272.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
277.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
277.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
277.Holub Petr (hop)6a OS522
277.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
277.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
277.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
277.Vít Honza (Honzís)6a OS522
277.Kruliš Jiří (Krulda)6a OS522
277.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
277.Strnad Michal (raster)6a OS522
277.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
277.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
277.Vávra (Ramir)6a OS522
277.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
277.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
277.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
277.motl dalibor (moták)6a OS522
277.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
277.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
277.Pražák David (dejvi)6a OS522
277.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
277.Maňourová Anna (annis)6a OS522
277.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
300.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
300.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
300.D David (DavidD)5- OS, 4 OS519
303.M. Vlada (Ladinek)5c AF, 4b OS516
304.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
304.Holec Standa (Standa)6b RP510
306.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
306.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
306.Podušková Barča (Baru96)6b PP506
309.Holeček Michal (mikina)7- flash503
310.křížek petr (crosby)7 PP500
311.Janda Petr (Jandee)5+ OS, 3 OS499
312.Kasa Jan (kasa)6b AF494
312.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
312.Valenta Lukáš (Atmelavza)5 OS, 4- OS494
312.X. Tomáš (filosof)6b AF494
312.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
317.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
318.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
319.Boček (bocin)5 OS, 3 OS474
320.S. Petr (pesm)5c+ OS472
320.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
320.gerčák michal (gero)6+ OS472
320.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
320.Černička Martin (dedo)6+ OS472
320.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
320.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
320.Farský Aleš (farda)6+ OS472
320.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
320.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
320.jester v (v.jester)6+ OS472
320.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
320.Švec Michal (Michal)6+ OS472
320.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
320.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
320.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
320.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
320.Sk Roman (romisak)6+ OS472
320.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
320.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
320.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
320.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
320.Surda (Paluch)6+ OS472
320.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
320.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
320.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
320.Er David (David Eret)6+ OS472
320.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
320.Pintar David (badboy)6+ OS472
320.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS472
320.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
320.belas jan (belina)6+ OS472
320.H A (A-d-a-m)6+ OS472
320.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
320.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
320.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
320.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
320.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
320.Černý Adam (blacks)6+ OS472
320.Melich Marián (majoo)6+ OS472
320.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
320.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
362.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
363.Kočvara Petr ("Pítr")6a+ RP464
364.Ch. Juro (François)7- RP460
364.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
364.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
364.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
364.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
364.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
370.Ludvik O (ludes)6b RK449
370. Tatuš (Tatuss)6b RK449
370.Horský Vojtěch (horskyv)5- OS, 3 OS449
373.S R (Rschneider)6a+ AF444
373.rigelsky martin (rigi)7- AF444
373.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
373.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
377.C Jirka (jiricz)6 OS422
377.Jandík Petr (skritek)5c OS422
377.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
377.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
377.Burian Michal (MichalB)6 OS422
377.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
377.H. Roman (ropman)6 OS422
377.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
377.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
377.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
377.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
377.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
377.Novotný Petr (petasn)6 OS422
377.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
377.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
377.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
377.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
377.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
377.orac maros (maclimber)6 OS422
377.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
377.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
377.Berry Loukast (loukast)6 OS422
377.Nývltová Veronika (v.erca)5c OS422
377.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
377.lajos lajos (lajos)6 OS422
377.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
377.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
377.Janek Ondrej (janes)6 OS422
377.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
377.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
377.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
377.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
377.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
377.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
377.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
377.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
377.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
377.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
377.Herodes Martin (herodes)6 OS422
377.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
377.Čapek Filip (Filip)6 OS422
377.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
377.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
377.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
377.Barak Michal (ripp)6 OS422
377.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
377.Polák Robert (r0bin)5c OS422
377.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
377.Skřivan Filip (observer)5c OS422
377.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
377.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
377.Čuma Honza (Mek)5c OS422
377.Šanca Marek (maaara)6 OS422
377.Došla Jan (Došlík)6 OS422
377.jansa petr (jansen)5c OS422
377.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
377.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
377.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
377.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
377.Mazanec Daniel (n0x)6 OS422
377.Koza Olda (ziege)6 OS422
377.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
377.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
377.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
377.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)6 OS422
377.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
377.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS422
377.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
377.B Honza (oual)6 OS422
446.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
446.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
448.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
449.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
450.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
450.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
452.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
453.Vacek Ondra (vaca34)6+ AF, III solo373
454.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
454.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
454.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
454.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
454.L Jano (flying)5b OS372
454.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
454.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
454.Malá Níla (Neluše)5b OS372
454.zemap dia (diazemap)5b OS372
454.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
454.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
454.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
454.Šramota Míla (Melman)6- OS372
454.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
454.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
454.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
454.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
454.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
454.Suchopár Martin (suchoš)6- OS372
454.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
454.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
475.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
475.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
477.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
478.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
478.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
478.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
478.Šajgal Štefan (Stewo)6 flash353
478.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
483.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
484.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
484.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
484.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
484.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
484.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
484.P V (hidden)5+ OS347
484.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
484.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
484.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
484.kimi (kimi)5+ OS347
484.Posekaný Lukáš (Lukýno)5+ OS347
484.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
484.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
484.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
484.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
484.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
484.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
484.Mothejzík Ondřej (mothy)5+ OS347
484.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
484.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
484.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
484.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
484.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
484.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
484.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
484.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
484.Polanský Štěpán (KrTTeK)5+ OS347
484.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
484.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
484.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
514.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
514.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
514.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
514.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
518.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
518.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
520.Buček Dalibor (Bukr)5 OS322
520.Smatana Martin (vircor)5 OS322
520.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
520.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
520.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
520.Havel David (dhavel)5a OS322
520.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
520.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
520.... Peta (prr)5a OS322
520.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
520.Sokol Filip (sóča)5 OS322
520.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
520.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
520.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
520.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
520.Bednár Filip (béďo)5 OS322
520.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
520.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
520.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
520.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
520.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
520.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
520.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
520.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
520.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
520.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
520.Čermák Martin (Čermy)5 OS322
520.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
520.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
520.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
520.bures vojta (atjoV)5 OS322
520.Sedlář Petr (Rybízek)5 OS322
520.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
520.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
520.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
520.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
520.Daněk Petr (arsike)5 OS322
520.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
520.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
520.kraťas petr (krta)5a OS322
520.Trčka Vojta (mag)5 OS322
520.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
520.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
520.Ženíšek David (Zendad)5a OS322
564.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
564.Holas David (David Holas)4a OS, 2 OS314
566.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
567.Noname Radek (radek)5c RP310
567.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
567.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
567.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
567.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
567.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
573.Procházka Jan (easy)5C solo304
573.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
573.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
576.L J (georgeino)5- OS297
576.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
576.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
576.R. Venda (:-))5- OS297
576.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
576.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
576.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
576.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
576.Šťastný Jiří (Happy)5- OS297
576.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
576. (Žebřík)5- OS297
576.Snopko David (Kojak)5- OS297
576.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
576.Plhák Marek (marda)5- OS297
576.(šamony)5- OS297
576.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
576.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
576.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
576.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
576.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
576.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
576.Češpivo Jan (beer)5- OS297
576.Hošek Jan (Hoša)5- OS297
576.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
576.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
601.Petula Libor (Libi)6 AF294
601.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
601.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
601.M P (Uzlar)6 AF294
601.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
601.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
601.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
601.Kubeček Jeňa (tatka)6 AF294
601.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
610.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
611.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
611.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
611.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
611.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
611.macek kuba (8410045325)V OS272
611.Briza Michal (mick)V OS272
611.Vrána Miloslav (havran)4+ OS272
611.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
611.Krysta Michal (mishan)V OS272
611.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
611.Hranička Jan (janek)4c OS272
611.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
611.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
611.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
611.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
611.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
611.Belas Martin (mbe)4+ OS272
611.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
611.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
611.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS272
611.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
611.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
611.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
611.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
611.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
611.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
611.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
611.Straka Ondřej (str.o)V OS272
611.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
611.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
611.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
611.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
611.Petrouš František (Freson)4+ OS272
644.Hampejs David (Dejv)6- RP260
644.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
646.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
646.Bartak Karel (karelb)5a flash253
646.hanak pavel (hanny)5a flash253
649.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
650.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
650.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
652.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
652.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
652.Požár Michal (mifo)5- flash228
652.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
656.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
656.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
656.Havliš (JardaH)4 OS222
656.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
656.rupert marian (elmar)IV OS222
656.Růta Honza (RutaH)IV OS222
656.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
656.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
656.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
656.Masinsky Petr (masha)4 OS222
656.Dostal Radek (dasty)4 OS222
656.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
656.Marášek Jakub (majak8000)IV OS222
656.Šedý Martin (seda)4 OS222
656.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
656.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
656.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
656.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
656. (K0Lc0)4 OS222
656.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
656.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
656.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
656.Nešvera Jakub (Kuba86)4 OS222
679.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
679.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
681.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
681.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
683.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
683.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
683.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
683.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
683.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
683.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
683.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
690.Dobias Filip (pip)5 PP200
691.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
691.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
691.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5 AF194
691.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
695.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
696.Tučka Martin (martan)5- RP185
697.Jursa Petr (berťa)4- OS172
697.Cap David (becquerel)4a OS172
697.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
697.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
697.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
697.Glivický Petr (glivi)4- OS172
697.Gygal Radek (gyga)4- OS172
697.Mašková Eva (Evík)4- OS172
697.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
697.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
697.Baryl Jan (Honz)4- OS172
708.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
709.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
709.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
709.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
709.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
709.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
709.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
709.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
709.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
709.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
709.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
709.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
709.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
721.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
722.Mayer Standa (stanely)4 flash153
723.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
723.Olson (Olson.vs)3 OS152
723.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
723.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
723.Preisler Eda (Exus)3 OS152
723.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
723.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
723.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
723.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
723.Mikloš Martin (basama)3 OS152
723. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
723.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
723.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
723.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
723.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
723.Kolomazník Vít (Rezo)3 OS152
723.Škrobák Jakub (jakubs)3 OS152
723.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
723.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
723.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
723.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
723.Samková Růža (Růža)3 OS152
745.Jedlička Marek (tulak)III OS147
745.Janků Tomáš (zip)3- OS147
747.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
747.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
747.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
747.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
747.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
747.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
747.Horský Baron (M@ra)2 OS142
754.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
754.Jong Un Kim (Kim Jong Un)I OS132
756.Plšek Martin (Plch)4 RP110
756.Klega Honza (Hanz)4 RP110
756.Novotný Vašek (letec)4 RP110
759.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
759.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
761.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
762.Kovář Martin (MaM)2 flash73
763.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
764.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
764.Zámečník Pavel (Pájos)3+ RP45
766.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
767.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
767.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
767.Girg Petr (girgp)3 RP40
767.šléza J (sleza)3 RP40
771.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
772.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
773.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
773.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
773.Švecová Kača (svecova)3 solo34
773.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
773.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
773.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
773.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
780.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
780.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
782.Burian Jarda (buracek)III AF19
783.Chudoba David (Bída)1 AF4
784.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
784.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
784.Dub Petr (petrdub)6+ -0
784.Konečný David (orlík)4+ -0
784.Hekela Josef (josefek)6 -0
784.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
784.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
784.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
784.Malina Michal (Malča)1 -0
784.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
784.Brabec Michael (sluniq)5- -0
784.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
784.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
784.Olša Petr (rafan)6+ -0
784.cho ri (Piškot)6c+ OS0
784.lienerth radek (zoban)6b+ -0
784.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
784.Kasse Tomas (sotek)8- -0
784.Kuta Jan (Kutik)6a -0
784.Koníček Jakub (Konev)7 -0
784.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
784.trvaj m (javrt)6+ -0
784.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
784. (dk)6b -0
784.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
784.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
784.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
784.M. Wolfová Jitka (Jí)5+ -0
784.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
784.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
784.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
784.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
784.Červinková Romča (ianire.el)V -0
784.Payne Pavel (pól)6 -0
784.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
784.Machů Jana (janycka)V RC0
784.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
784.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
784.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
784.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
784.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
784.Novotný David (novotny.david)6 -0
784.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
784.Müllerová Zdeňka (aramela)3 RC0
784.Kohn Ivo (Huron)4 -0
784.Kus Marek (kuck97)2 -0
784.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
784.Mika Pavel (butcher)7+ -0
784.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
784.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
784.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
784.Cinková Helena (Helik)III RC0
784.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
784.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
784.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
784.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
784.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
784.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
784.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
784.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
784.Mansbart Tom (Číča)3 -0
784.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
784.Novák Aleš (alesak)7- -0
784.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
784.Klimešová Alena (AK)7 RC0
784.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
784.Da climber Tom (glin)7- -, 6- RC, 7- RC0
784.Mašek Jan (JanMasek)6+ -, 8- -0
784.Laňková Sabina (Sabinalanka)5 -0
784.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Nový svět
Díkůvzdání, 7A+ SD
 Databáze cest:
Všechny cesty (128124)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější bouldery:
Viggo Valle 6B Harbak
Oppvarmingseggen 6A+ Harbak
Beddre En Ikea 5+ Harbak
Labbetuss 5+ Harbak
Najdi Si Svou Díru 6A+ Hradiště
Nově komentované:
Diamonion 7C Osek
Dokončená Levá Varianta 9+/10- Holštejn
Sokolí Stěna VIIIb Suché Skály
Blackout 8A+ Holštejn
Blackout 8A+ Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Který je lepší? | Re: Sněhová pole v Totes Gebirge? | Re: Mago | Re: Mago | Re: Mago | Re: Mago | Re: Mago | Re: Mago | Re: Mago | Mago |

 Nové komentáře:
Muzika? | GriGri je pro praváky | Re: OS | Re: Měla spálené ruce... eehmm... | Pedikérka na ruce | Re: OS | Re: OS | Re: OS | Re: OS | Re: OS |

 Kde to vře:
Expreska Climbing Technology Nimble Fixbar Set NY PRO 12cm (52)
Jak se Adam Ondra vyléčil z 8metrového pádu na zem (45)
SP v lezení na obtížnost a rychlost Villars, Švýcarsko (35)
Výstup normálkou na Mont Blanc je tento týden kvůli davům omezen (30)
Záběry před nehodou na Čimě v Ústí ve videoklipu kapely Wohnout (24)
ČHS: ČSL má nepřijatelné podmínky spolupráce v boulder závodech (18)
SP v lezení na obtížnost a rychlost Chamonix, Francie (13)
Neuvěřitelných 45 let od tragedie na Trollryggenu (9)
Adam Ondra in the Rockies: Episode 1 (9)
Vypadlý bh na Čimě v Brné v Ústí nad Labem (9)

 Nově v inzerci:
Dětské nosítko Deuter Kid Comfort 3 black | Tetín - lezečky | Campus board | Sedák, přilba, boty | Statická lana 21 - 24m | Dynamická lana 20 - 26m | Dětský péřový spacák - fusak | Nabídka práce | víkend lezení | Spolulezec na Eiger |

 Anketa:
Máte doma nějaké vybavení na cvičení?
 122 
Nic  
 196 
Hrazdu  
 138 
Balknu  
 97 
Kampus  
 122 
Malou boulderovku  
 98 
Mučírnu + boulderovku  

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.