LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hrdinů jsou plný hřbitovy.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
1.Konečný 12906
2.Ondra 11934
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11650
2.Jungling 11050
3.Stráník 10925
Hory:
1.Zaoral 6003
2.Švihálek 5670
3.Nikita 5186

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4713 lezců
769874 cest
Nové přelezy:
Osama Du S 9/9+
Epita 9
Omerta 8A+
Respekt 10-
Equipe Tri 10-
Lernpause 9-
Unt'n Ban 7C
Unbekannt 7C
Automatix 8A+
Mise Kleop 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Zaoral Filip (zaoralf)7b OS, 7b+ PP, 7b+ RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 6 OS, 6 OS, 6 RP6003
2.Švihálek Jiří (svihalek)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS5670
3.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 8- RP, 7- OS5186
3.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 8- RP, 7- OS5186
5.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS, 6+ OS5185
6.Skopec Václav (VS)9+ AF, 7b OS, 9 AF, 8+ OS, 8- OS, 6b+ OS5076
7.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 6 OS, 5+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS4800
8.Hlaváč Michal (stromolezec)7+/8- OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS4676
9.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 8 flash4500
10.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5- RP4111
11.Novák Honzál (hans1996)7a+ OS, 7a OS, 6b+ OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 4 RP, 3+ flash3454
12.Souček Jakub (Kubys88)6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a flash, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS3316
13.Neuwirth Petr (Inža)8- OS, 6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF, 6+ RP, 6 RP, 4+ RP3262
14.Bernard Michal (berny)8 AF, 7 OS, 7+ RP, 7+ RK, 6+ OS, 6+ RP3207
15.Klimešová Alena (AK)7+/8- OS, 8-/8 AF, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 4+ OS, 6 RC2929
16.Černý Tomáš (tomtom)8- flash, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS2891
17.Chomová Mária (Majušidlo)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 2 OS2868
18.Tichý Aleš (Sumec)8-/8 OS, 7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS2854
19.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
20.Zach Michael (misakcz)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2660
21.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3+ OS, 6a RC2592
22.Nehasil Michal (tenis)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7- OS2588
23.rorschach (rorschach)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 3 OS, 5 -2544
24.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
25.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
26.Nešťák Matěj (Maaty)7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS2357
27.Podškubka Radek (podskubkar)7+/8- OS, 7+ AF, 6+ OS, 7- RP2198
28.Lazar Petr (Petricek)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS2188
29.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6b+ AF, 6a OS, 5+ OS, III OS2182
30.Punčochář Michal (MichalPuncochar)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6+ AF, 4 OS, 4- OS, 3 OS, 6- -, 7- -2131
31.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
32.Háček Jan (hacekj)6 OS, 6 OS, 6+ AF, 5 OS, 5+ AF, 4- OS1901
33.Kočvara Petr ("Pítr")6b OS, 6b AF, 6a+ RP, VII RP1894
34.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
35.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ OS, 6+ AF, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS1766
36.Štalmach Jan (jan2)8 RP, 6a+ OS, 6+ OS1758
37.Horský Vojtěch (horskyv)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4b OS, 4- OS1757
38.Mareček Jan (JendaZBrna)7- OS, 7- OS, 7- OS1716
39.Fajkoš Lumír (Lumir9)9+ PP, 8 flash1703
40.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS1616
41.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6b+ OS, 6a+ OS, 5+ OS, 6b RC1591
42.Fichna Jakub (Mamlas91)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
43.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
44.Salda Jakub (Jakub.S)7 AF, 6+ OS, 6+ OS1438
45.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
45.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
47.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
48.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
49.Mazanec Daniel (n0x)6a+ OS, 5c OS, 5a OS1316
50.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
51.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
52.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
53.Harašta Tomáš (HARY)7 OS, 7 OS1244
53.Píchal Miroslav (Hvězdář)7 OS, 7 OS1244
55.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
56.Nešvera Jakub (Kuba86)6c OS, 6+ OS1194
57.Polák Marek (marena)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
58.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
59.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 6- OS, 6- OS, 7 -1166
60.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
61.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
62.Procházková Barča (barcza)9- AF, 6 AF1138
63.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6a RP, 6- OS, 5+ OS1129
64.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
65.Němý Miloš (milo)8b PP1100
66.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
66.Barak Michal (ripp)6b+ OS, 5c OS1094
68.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
69.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
70.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
70.Kubeček Václav (1603)7- OS, 6+ OS1044
70.Laňková Sabina (Sabinalanka)6c OS, 5a OS1044
70.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
70.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+ OS1044
70.Groš Ján (Grošák)7- OS, 6+ OS1044
70.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS1044
77.Ryba Tomas (t.ryba)5+ OS, 6+ AF, 5 OS1013
78.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
78.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
80.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
80.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
80.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
80.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
84.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
85.Burian Michal (MichalB)6a OS, 5c OS944
86.Hodeček Mirek (drtiMIR)5+ OS, 5 OS, 4+ OS941
87.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
88.Fiala Adam (fialka)9 RP910
89.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
89.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
91.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
92.k. jakub (1785)9 AF894
92.Růžičková Petra (P.)9 AF894
92.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
95.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
96.Novy Peter (Pioter)6+ OS, 6+ flash875
97.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
97.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
97.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
97.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
97.Kulheim David (davu)7a+ OS872
97.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
103.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
103.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
105.Pavlu Petr (speed)7b flash853
106.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
106.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
106.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
106.Marek Jakub (Fly)6 OS, 6 OS844
110.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
110.Šefl juráš (juras)7a OS822
110.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
110.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
110.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
110.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
116.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
117.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
118.Malásek Petí (peti18)5 OS, 4+ OS, 5 RP804
119.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
120.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
121.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
122.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
122.Šimek Martin (orbit)8+/9- AF794
124.Kra Pa (Scare)6a+ RP, 5 OS782
125.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
125.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
125.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
125.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
125.gospoš martin (gospa)8- OS772
125.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
125.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
125.Čepička Martin (cepec)8- OS772
125.Abt Lukáš (asu)8- OS772
134.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
134.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
134.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
134.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
138.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
139.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
140.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
141.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
142.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
143.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
143.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
143.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
143.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
143.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
143.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
143.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
143.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
143.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
143.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
153.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
153.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
153.Obst Petr (Ptí)6c OS722
153.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
153.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
153.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
153.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
153.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
153.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
153.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
153.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
153.Domanský Jiří (dom)6c OS722
165.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
166.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
167.Čiviš michal (cbl)7a RP710
167.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
169.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
170.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
171.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
172.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
172.Janata Marek (marek.j)8 AF694
172.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
172.Hladík David (david94)8 AF694
172.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
172.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
172.Pokorný Petr (foton)8 AF694
172.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
172.Kožíšek Matěj (MaKo)6- OS, 5a OS694
172.Vejvoda Ludvík (Budík01)6- OS, 5 OS694
172.Straka Jan (Stračena)8 AF694
183.Daněk Radek (R.Daněk)5c AF, 5b AF, 4+ AF682
184.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
184.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
184.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
184.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
184.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
184.Holub Marek (Maara)7+ OS672
184.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
184.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
184.M Ondra (Bat)6b+ OS672
184.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
184.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
184.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
184.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
197.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 2 solo, 2 solo670
198.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
198.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
198.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS, 5 OS669
198.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS, 5- OS669
198.Šajgal Štefan (Stewo)8-/8 AF669
198.Urubčík Roman (Urukus)5+ OS, 5 OS669
204.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
205.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
206.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
206.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
206.Elster Petr (Peťř)8- AF644
206.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
206.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
206.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
206.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
206.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 4b OS, IV -644
206.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
215.Skačányi Tomáš (agil)6+ OS, 3 OS624
216.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
216.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
216.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
216.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
216.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
216.Svoboda Daniel (DaněkS)7 OS622
216.john martin (johnny)7 OS622
216.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
216.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
216.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
216.Šálek Jan (čaj)7 OS622
216.Liškutin David (Liškut)7 OS622
216.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
216.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
216.Macek Ondřej (om)6b OS622
216.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
216.motl dalibor (moták)6b OS622
216.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
216.Šauer Max (max)7 OS622
216.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
216.Chudoba David (hammen)6b OS622
216.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
216.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
216.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
216.Pail Leoš (enzo)6b OS622
216.Kral Mirek (laurot)6b OS622
216.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
216.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
216.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
216.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
216.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
216.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
216.Bílý Michael (Doom312)6b OS622
216.Brich Milan (mibr)6b OS622
216.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
216.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
216.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
216.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
254.Spálenka Miloš (Smáža)6- OS, 6 RK621
255.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
255.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS619
257.Hron Adam (hadam)6c AF594
257.mareš mates (mates m.)6c AF594
257.Podmela Karel (Kara)6c AF594
257.Polanský Štěpán (KrTTeK)5a OS, 4c OS594
261.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
261.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
261.Mašek Petr (máša)7- OS572
261.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
261.H. Marek (trenér)7- OS572
261.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
261.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
261.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
261.Čech Peter (peco)6a+ OS572
261.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
261.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
261.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
261.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
261.Charognard a tete blanche (Sup)7- OS572
261.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
261.K S (Merlin)7- OS572
261.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
261.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
261.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
261.A P (Andy)6a+ OS572
261.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
261.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
261.Exner Radek (exak)6a+ OS572
261.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
261.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
261.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
261.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
261.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
261.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
261.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
261.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
261.henych ondra (andy90)7- OS572
261.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
261.Novotný Pavel (Bobr6)7- OS572
261.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
261.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
297.Drobek Jan (drobo)5- OS, 4+ OS569
298.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
299.Bulko Martin (matonni)4+ flash, 4- OS, 4- OS547
300.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
300.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
300.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
300.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
300.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
300.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
306.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
306.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
306.Holub Petr (hop)6a OS522
306.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
306.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
306.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
306.Vít Honza (Honzís)6a OS522
306.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
306.Strnad Michal (raster)6a OS522
306.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
306.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
306.Vávra (Ramir)6a OS522
306.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
306.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
306.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
306.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
306.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
306.Pražák David (dejvi)6a OS522
306.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
306.Maňourová Anna (annis)6a OS522
306.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
306.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
328.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
328.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
330.K Jakub (jakubklos)5b OS, II OS514
331.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
331.Holec Standa (Standa)6b RP510
333.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
333.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
335.Holeček Michal (mikina)7- flash503
336.křížek petr (crosby)7 PP500
337.Kasa Jan (kasa)6b AF494
337.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
337.X. Tomáš (filosof)6b AF494
337.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
337.Podušková Barča (Baru96)7 AF494
337.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS, 4 OS494
343.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
344.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
345.S. Petr (pesm)5c+ OS472
345.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
345.gerčák michal (gero)6+ OS472
345.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
345.Černička Martin (dedo)6+ OS472
345.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
345.Rak Kuba (krab)6+ OS472
345.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
345.Farský Aleš (farda)6+ OS472
345.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
345.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
345. (brecka6)5c+ OS472
345.jester v (v.jester)6+ OS472
345.Švec Michal (Michal)6+ OS472
345.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
345.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
345.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
345.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
345.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
345.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
345.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
345.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
345.Surda (Paluch)6+ OS472
345.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
345.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
345.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
345.Pintar David (badboy)6+ OS472
345.Er David (David Eret)6+ OS472
345.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
345.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
345.belas jan (belina)6+ OS472
345.H A (A-d-a-m)6+ OS472
345.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
345.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
345.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
345.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
345.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
345.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
345.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
345.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
345.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
345.Melich Marián (majoo)6+ OS472
345.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
345.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
345.B. Kuba (KubaB)6+ OS472
345.Černý Adam (blacks)6+ OS472
345.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
345.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS472
393.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
394.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)5C solo, 4+ RP464
395.Ch. Juro (François)7- RP460
395.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
395.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
395.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
395.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
395.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
401.Ludvik O (ludes)6b RK449
401. Tatuš (Tatuss)6b RK449
401.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
404.Horský Baron (M@ra)3 OS, 1 OS, 1 OS, 2 RP446
405.S R (Rschneider)6a+ AF444
405.rigelsky martin (rigi)7- AF444
405.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
405.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
409.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
410.C Jirka (jiricz)6 OS422
410.Jandík Petr (skritek)5c OS422
410.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
410.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
410.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
410.H. Roman (ropman)6 OS422
410.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
410.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
410.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
410.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
410.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
410.Novotný Petr (petasn)6 OS422
410.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
410.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
410.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
410.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
410.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
410.orac maros (maclimber)6 OS422
410.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
410.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
410.Berry Loukast (loukast)6 OS422
410.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
410.lajos lajos (lajos)6 OS422
410.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
410.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
410.Janek Ondrej (janes)6 OS422
410.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
410.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
410.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
410.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
410.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
410.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
410.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
410.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
410.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
410.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
410.Herodes Martin (herodes)6 OS422
410.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
410.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
410.Čapek Filip (Filip)6 OS422
410.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
410.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
410.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
410.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
410.Polák Robert (r0bin)5c OS422
410.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
410.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
410.Skřivan Filip (observer)5c OS422
410.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
410.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
410.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
410.Čuma Honza (Mek)5c OS422
410.Kubalová Jana (JanKub)6 OS422
410.Šanca Marek (maaara)6 OS422
410.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
410.Došla Jan (Došlík)6 OS422
410.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
410.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
410.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
410.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
410.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
410.Koza Olda (ziege)6 OS422
410.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
410.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
410.B Honza (oual)6 OS422
410.T J (jt)5c OS422
410.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
410.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
410.čáp Lukáš (čápik)6 OS422
410.Mothejzík Ondřej (mothy)6 OS422
410.Fliegl Ondřej (fondra)5c OS422
481.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
481.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
481.Očko Jan (messedup)6a RP410
484.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
485.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
486.Ježek Tom (Jezza)7- RK399
487.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
487.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
489.Ondruška Jan (arny)4 OS, 4+ RP382
489.Zámečník Pavel (Pájos)4 OS, 4+ RP382
491.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
492.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
492.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
492.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
492.L Jano (flying)5b OS372
492.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
492.Malá Níla (Neluše)5b OS372
492.zemap dia (diazemap)5b OS372
492.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
492.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
492.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
492.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
492.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
492.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
492.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
492.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
492.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
492.Rotrekl Josef (galen)6- OS372
492.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
492.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
492.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
492.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
492.Bayer Honza (bayer.honza)5b OS372
514.Kolářský Petr (PetrK)IV OS, 2 OS364
515.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
515.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
517.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
518.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
518.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
518.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
518.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
522.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
523.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
523.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
523.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
523.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
523.Čejka Vojtěch (Vojteh)5+ OS347
523.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
523.P V (hidden)5+ OS347
523.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
523.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
523.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
523.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
523.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
523.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
523.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
523.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
523.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
523.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
523.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
523.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
523.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
523.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
523.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
523.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
523.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
523.Petrůj Jaroslav (Kopei)5+ OS347
523.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
523.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
523.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
523.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
523.Kolomazník Vít (Rezo)5+ OS347
523.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
523.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
555.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
555.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
555.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
555.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
555.Kopačková Lucie (lusile)6+ AF344
560.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
560.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
562.Smatana Martin (vircor)5 OS322
562.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
562.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
562.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
562.Havel David (dhavel)5a OS322
562.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
562.... Peta (prr)5a OS322
562.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
562.Sokol Filip (sóča)5 OS322
562.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
562.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
562.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
562.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
562.Bednár Filip (béďo)5 OS322
562.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
562.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
562.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
562.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
562.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
562.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
562.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
562.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
562.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
562.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
562.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
562.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
562.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
562.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
562.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
562.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
562.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
562.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
562.Daněk Petr (arsike)5 OS322
562.kraťas petr (krta)5a OS322
562.T Vojta (mag)5 OS322
562.Boček (bocin)5 OS322
562.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
562.Novotný Matěj (snilard)5a OS322
562.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS322
562.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
562.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
562.Štefan Honza (stefic)5 OS322
562.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
562.Vacek Ondra (vaca34)5a OS322
562.Posekaný Lukáš (Mója)5a OS322
562.Vyhlídal Martin (Marťas26)5 OS322
608.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
608.Štěpánek Michal (BuckTheBug)3+ OS, 3+ OS314
608.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
611.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
612.Noname Radek (radek)5c RP310
612.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
612.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
612.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
612.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
612.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
618.Procházka Jan (easy)5C solo304
618.kimi (kimi)5C solo304
618.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
618.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
618.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
623.Vondruška Marek (marekk21)5c PP300
624.L J (georgeino)5- OS297
624.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
624.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
624.R. Venda (:-))5- OS297
624.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
624.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
624.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
624.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
624.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
624. (Žebřík)5- OS297
624.Snopko David (Kojak)5- OS297
624.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
624.Plhák Marek (marda)5- OS297
624.(šamony)5- OS297
624.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
624.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
624.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
624.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
624.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
624.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
624.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
624.Češpivo Jan (beer)5- OS297
624.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
624.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
624.Májsky Michal (Majcolo)5- OS297
649.Petula Libor (Libi)6 AF294
649.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
649.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
649.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
649.M P (Uzlar)6 AF294
649.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
649.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
649.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
649.Kubeček Jeňa (tatka)6 AF294
649.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
659.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
660.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
660.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
660.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
660.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
660.macek kuba (8410045325)V OS272
660.Briza Michal (mick)V OS272
660.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
660.Krysta Michal (mishan)V OS272
660.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
660.Hranička Jan (janek)4c OS272
660.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
660.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
660.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
660.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
660.Belas Martin (mbe)4+ OS272
660.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
660.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
660.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
660.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
660.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
660.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
660.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
660.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
660.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
660.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
660.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
660.Straka Ondřej (str.o)V OS272
660.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
660.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
660.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
660.Petrouš František (Freson)4+ OS272
691.Da climber Tom (glin)6- RP264
692.Hampejs David (Dejv)6- RP260
692.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
694.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
694.Bartak Karel (karelb)5a flash253
694.hanak pavel (hanny)5a flash253
694.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
698.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
699.Najman Karel (najmankm)4 OS, 2 solo246
700.Příjmení Jméno (ajislav)6- AF, 7 RC244
701.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
701.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
703.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
704.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
704.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
704.Požár Michal (mifo)5- flash228
704.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
708.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
708.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
708.Havliš (JardaH)4 OS222
708.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
708.rupert marian (elmar)IV OS222
708.Růta Honza (RutaH)IV OS222
708.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
708.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
708.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
708.Masinsky Petr (masha)4 OS222
708.Dostal Radek (dasty)4 OS222
708.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
708.Šedý Martin (seda)4 OS222
708.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
708.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
708.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
708.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
708.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
708. (K0Lc0)4 OS222
708.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
708.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
708.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
708.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
708.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
708.M. Vlada (Ladinek)4b OS222
733.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
733.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
735.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
735.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
737.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
737.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
737.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
737.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
737.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
737.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
737.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
744.Dobias Filip (pip)5 PP200
745.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
745.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
745.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
748.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
749.Jursa Petr (berťa)4- OS172
749.Cap David (becquerel)4a OS172
749.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
749.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
749.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
749.Glivický Petr (glivi)4- OS172
749.Gygal Radek (gyga)4- OS172
749.Mašková Eva (Evík)4- OS172
749.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
749.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
749.Baryl Jan (Honz)4- OS172
749.Holas David (David Holas)4- OS172
761.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
762.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
762.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
762.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
762.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
762.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
762.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
762.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
762.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
762.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
762.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
762.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
762.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
762.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
762.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
762.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS157
777.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
778.Mayer Standa (stanely)4 flash153
779.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
779.Olson (Olson.vs)3 OS152
779.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
779.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
779.Preisler Eda (Exus)3 OS152
779.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
779.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
779.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
779.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
779.Mikloš Martin (basama)3 OS152
779. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
779.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
779.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
779.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
779.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
779.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
779.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
779.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
779.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
779.Brzobohatý Tomáš (Rygar)3 OS152
779.Samková Růža (Růža)3 OS152
779.Száraz Erik (eppro)3 OS152
779.+ Marek (mnicky)3 OS, 3 -, 5 -152
802.Jedlička Marek (tulak)III OS147
802.Janků Tomáš (zip)3- OS147
804.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
804.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
804.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
804.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
804.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
804.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
804.Sedlář Petr (Rybízek)2 OS142
811.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
811. (Kim Jong Un)I OS132
811.Čermák Martin (Čermy)1 OS132
814.Plšek Martin (Plch)4 RP110
814.Klega Honza (Hanz)4 RP110
814.Novotný Vašek (letec)4 RP110
817.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
817.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
819.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
820.Kovář Martin (MaM)2 flash73
821.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
822.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
823.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
824.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
824.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
824.Girg Petr (girgp)3 RP40
824.šléza J (sleza)3 RP40
828.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
829.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
830.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
830.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
830.Švecová Kača (svecova)3 solo34
830.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
830.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
830.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
830.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
837.D David (DavidD)2 RP30
838.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)3+ AF29
839.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
839.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
841.Burian Jarda (buracek)III AF19
842.Chudoba David (Bída)1 AF4
843.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
843.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
843.Dub Petr (petrdub)6+ -0
843.Konečný David (orlík)4+ -0
843.Hekela Josef (josefek)6 -0
843.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
843.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
843.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
843.Malina Michal (Malča)1 -0
843.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
843.Brabec Michael (sluniq)5- -0
843.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
843.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
843.Olša Petr (rafan)6+ -0
843.cho ri (Piškot)6c+ OS0
843.lienerth radek (zoban)6b+ -0
843.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
843.Kasse Tomas (sotek)8- -0
843.Kuta Jan (Kutik)6a -0
843.Koníček Jakub (Konev)7 -0
843.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
843.trvaj m (javrt)6+ -0
843.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
843. (dk)6b -0
843.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
843.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
843.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
843.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
843.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
843.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
843.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
843.Červinková Romča (ianire.el)V -0
843.Payne Pavel (pól)6 -0
843.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
843.Machů Jana (janycka)V RC0
843.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
843.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
843.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
843.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
843.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
843.Novotný David (novotny.david)6 -0
843.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
843.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
843.Kohn Ivo (Huron)4 -0
843.Kus Marek (kuck97)2 -0
843.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
843.Mika Pavel (butcher)7+ -0
843.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
843.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
843.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
843.Cinková Helena (Helik)III RC0
843.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
843.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
843.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
843.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
843.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
843.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
843.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
843.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
843.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
843.Mansbart Tom (Číča)3 -0
843.Tučka Martin (martan)5- RC, 6- RC0
843.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
843.Novák Aleš (alesak)7- -0
843.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
843.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
843.Fíla Jan (jfila)5+ RC0
843.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Red Rocks
 Databáze cest:
Všechny cesty (137646)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější bouldery:
Mise Kleopatra 8A Sloup
Slasti Z Bolesti 7A Tisá - Modřín
Planeta Opic 6C Loučovice
Svítání Šera 6C Loučovice
The Left Feet 6C Silvretta
Nově komentované:
Cesta K Slnku 5 Malá Studená Dolina
Šádkova Cesta JZ 4 Malá Studená Dolina

 Nově v diskusi:
Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Tragicka nehoda v Alpách | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek | Re: Oprava spárových lezek |

 Nové komentáře:
Re: Kombinace | Re: Kombinace | Re: Kombinace | stando, hysterii stranou | Re: jan kriz | máš pravdu | Re: Rischat je prostě borec | Re: sledovanost | Re: kreativní psaní | plakát |

 Kde to vře:
MS v lezení: kombinace s nominací na olympiádu: muži kvalifikace (148)
MS v lezení: kombinace - muži - finále (55)
Pád na Rovišti (51)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 27 (15)
MS v lezení: kombinace - ženy - finále (14)
36. ročník Fesťáku začíná dnes v Teplicích nad Metují (2)
Boulder King 2019 (1)
MS v lezení - rychlost (1)
Klára Kolouchová: vylezla jsem na K2 (1)

 Nově v inzerci:
Seznámení | Edelrid smyčky do presek | Pozemek Labská Stráň | Triglav severni stenou | Lbc_Adr | Lezení Krk | Skalky | Ocun Jett Lu 37 | icebreaker aero ss crw | Odvoz fesťák |

 Anketa:
Kdo je zodpovědný za poškozená přístupová lana?
 ten kdo ho instaloval 
 781 
 správce oblasti 
 655 
 obec - město 
 775 
 nikdo - na vlastní nebezpečí 
 833 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.